Overladan Familieberichten 0 IHensenlinq.nl 14 donderdag 28 januari 2016 Hermanus Bijl Enny Mulder Dian Scheele Dian Geertruida Elisabeth Mes - Helmich Eduard Cornells Antoine Alfred Mes Eerbied voor het leven Albert Schweizer Intens verdrietig geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en grootvader Herman Ruwiel, 3 november 1926 Zierikzee, 26 januari 2016 Zierikzee Flora Bijl-van Egmond Terndrup Herman Jan Bijl en Ulla Holm-Bijl Nikolaj en Ann Marco en Heidi Delft Corine Bijl en Gerrit Kooistra Niels Sven Noordgouwe Annette Bijl en Evert Hanssen Caustraat 65 4301 ML Zierikzee Zaterdag 30 januari is er een herdenkingssamen komst in de Driekoningenkerk aan de Ring te Noordgouwe, aanvang 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordgouwe. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Vijverbergstraat 8 te Noordgouwe. 14 januari 1944 - 22 januari 2016 Bedroefd, maar vol liefde en prachtige herinneringen hebben we afscheid genomen van mama, oma en zus Dian Scheele. Hoewel haar gezondheid al jaren achteruit ging, kwam haar dood toch onverwacht. Woensdag 27 januari is ze in besloten kring begraven in Kapelle, waar ze is bijgezet in het familiegraf. Mare Janvier Sanne van Oorschot Emma, Mees en Tijn Misja Richard Dobbe Luc en Christof Esther Scheele Hendriekje Leo Relou Anna, Lotje en Lea Westhavendijk 60 4475 AE, Wilhelminadorp Plotseling is het voorbij... zo heel erg plotseling. Wat zal ikje missen! Mieke Kole Goes, 23 januari 2016 Voor ons geheel onverwacht is overleden onze zeer gewaardeerde Dian Scheele Dian was sedert 2010 betrokken bij het Historisch Museum de Bevelanden, eerst als gastvrouw en daarna bij onze afdeling Zeeuwse klederdrachten. Tevens was Dian een actief en betrokken bestuurslid van de Vereniging van vrienden van het museum. Dian was met hart en ziel betrokken bij ons museum. Het museum en allen die betrokken zijn bij het museum zullen haar missen. Wij wensen familieleden sterkte bij het dragen van dit verlies. Toine Wevers Voorzitter Stichting Musea De Bevelanden Peter Gruijters Voorzitter vereniging van vrienden Historisch Museum de Bevelanden DIAN SCHEELE kijk ook op Op 26 januari is overleden onze lieve zorgzame mama, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Vlissingen, 26 juni 1924 t Vlissingen, 26 januari 2016 Middelburg: Hetty en Ruud van Velsen - Mes Oost - Souburg: Mildrid en René Charlotte, Gijs, Lars, Ralf Lewedorp: Marco en Claudia Mebrit, Teye Oost- Souburg: Michel Resa,Lukas Keerbergen (België): Mirjam en Henk Landa - Mes Kapellen (België): Cynthia en Elke Mats, Sam Dubai: Nicole en Den Aidan, Loren, Jack Haarlem: Erlend Mes en Bernadet Dopper Amsterdam: Koen en Cora Elisabeth, Christine Amsterdam: Isis Middelburg: Olav Mes en Sjannie Mes - Meijs Vlissingen: Björn en Leonie Evi, Sacha Vlissingen: Maaike en Bastiaan Emmy, Quinn, Eliza Middelburg: Eric en Ellen Jelle, Lotte Middelburg: Irving Mes en Trudy Beers Middelburg: Bas en Jella Boy, Owen Amsterdam: Els Grijpskerke: Roos en Simon Sara, Lizzy Vlissingen: Egon Mes en Inge Lansu Breda: Thierry Breda: Esmee Correspondentieadres: President Kennedylaan 30, 4334 EJ Middelburg U kunt afscheid nemen van onze moeder in uitvaartcentrum 'de Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen, op donderdag 28 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De kerkelijke viering wordt gehouden op vrijdag 29 januari om 11.30 uur in Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis om 13.00 uur op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766, te Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'de Voorzorg' te Vlissingen. Mama houdt erg van bloemen. Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling en zo onverwacht overlijden van Wij wensen Mary de (klein-) kinderen, de familie, kennissen en vrienden veel sterkte met dit verlies. Medebewoners VvE "De Doolhof Anna Blamanlaan Vlissingen Zaterdag 23 januari j.l. kwam er een eind aan het actieve en creatieve leven van: Sinds ze in Wilhelminadorp woonde, heeft zij voor de Wilhelminadorpers veel betekend. Bestuursleden van Het Wilhelminahuis en de Belangenvereniging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72