Voetbaldochter: geen zorgen over die rare roddels INBEGREPEN: stipreizen.nl/rivlercruises(st!e)l Nu met prijsgarantie CULTUUR SHOW 29 Boek voor 15 februari, nu v.a. 4- t/m 13-daagse cruises per MS AUegro***+ cruises per MS Allegro incl. alle maaltijden aan boord vele routes door Neder land, België en Duitsland unieke prijsgarantie Optioneel: fietshuur aan boord Cokeschandalen, vreemd gaan en matchfixing. 'Vrouwtjes' die niks kun nen maar via een voet baller hopen op een florerende zangcarrière (en/of een goed ge vulde portemonnee) - en voor wie in Pumps en Penalties een voet balvrouwenmakelaar in het leven is geroepen om zulks te realiseren. Hier en daar nog wat roddelverha len (Van wie is zij zwanger? Ging hij vreemd in een parkeergarage?) aangekleed met spreekkoren en Cruijffiaanse uitspraken. Birgit Schuurman, Han Oldigs en ande re cast en crew van de musical Vijf tig Tinten... de Parodie zijn nu te rug met een voetbalparodie. Joëlle Witschge (24) kan er har telijk om lachen. De blondine heeft als dochter van oud-interna tional Richard Witschge heel wat gezien (ze woonde onder meer in Spanje, Frankrijk en Japan) en ge hoord. „Er wordt altijd over voet ballers gezegd dat ze vreemdgaan, maar ik ken geen man die toege- wijder is aan zijn vrouw dan mijn vader", vertelt ze. „Zij zijn al bijna 25 jaar bij elkaar. „De verleiding voor voetballers is misschien groter. Vrouwen vin den ze interessant, want ze zijn goed gebouwd en verdienen veel geld. Ik maakte mij nooit zorgen. Maar als er weer een vrouw was die iets te leuk deed tegen mijn va- 'Ik ken geen voetbalman die toegewijder is aan zijn vrouw dan mijn vader' der, keek mijn zusje wel kwaad. Dan vroeg ze: 'Wat moet die vrouw, pap?'." Haar ouders gingen altijd broodnuchter om met de rare ver halen die opdoken in de roddelbla den over drugs of vreemdgaan. „Wij wisten wel beter. 'Och, de volgende dag pakken ze er de vis mee in', zei mijn oma altijd", ver telt de blondine, die zelf aan de weg timmert als model bij Touché Models. Die wijze raad hielp haar ook toen ze begin 2014 een relatie kreeg met Willem Bijkerk, beter bekend als zanger Waylon. Kort daarna zou hij afreizen naar Ko penhagen voor het Eurovisie Song festival en waren alle ogen waren op hem gericht. En daarna ook op zijn nieuwe vlam. „Ik vond het vervelend dat mijn privéleven onder een ver grootglas kwam te liggen", zo her innert ze zich die periode. „Dan werd er gevraagd of we ooit, in de toekomst, zouden willen trouwen. Ja, als alles goed gaat wel. Staat er daarna in koeienletters dat we gaan trouwen. Ik moest vriendin nen uitleggen dat ik écht niets ach ter had gehouden. Door de nuch terheid van mijn ouders ben ik nooit in paniek geraakt." Haar relatie met Waylon liep vorig jaar stuk en zelfs daar werd in de pers iets anders van ge maakt. „We hadden in een restau rantje afgesproken, ergens afgele gen, om nog wat dingen van onze relatie af te ronden. Kennelijk had een serveerster een fotograaf ge tipt die ons vervolgens filmde. Een dag later zag ik bij RTL Boule vard mijn verdrietige gezicht te rug. Maar zij meldden dat we zo romantisch zaten te dineren, dus dat we nog heel gelukkig samen waren!" Conclusie is, volgens Joëlle, dat de Sylvies en Yolanthes wel erg veel op hun bordje krijgen. „Met de ervaring die ik nu heb, kijk ik anders naar al die roddels. Vroeger dacht ik ook oh of aah, maar nu neem ik ze met een korreltje zout. Niemand weet wat zich daadwer kelijk bij hen afspeelt. Ze probe ren het ook alleen maar goed te doen." Maar om de musical Pumps en Penalties en de grapjes over hun bi zarre levens, moeten de voetbal vrouwen vast lachen. „En smake lijk ook." Voor een volledig overzicht zie stipreizen.nl/riviercruises of bel 088 - 70 70 600 (ma. t/m vr. 9:00-13:00 uur) DONDERDAG 28 JANUARI 2016 door Marlies van Leeuwen Joëlle Witschge, de dochter van ex-profvoetballer Richard, bezocht voor deze krant de musical Pumps en Penalties. Die gaat over de bizar re levens van voetbalvrouwen. „Het zijn alle uitersten bij elkaar." Joëlle Witschge model Joëlle Witschge (midden) tussen de hoofdrolspelers van de musical Pumps en Penalties. „Niemand weet wat zich daadwerkelijk in het leven van die beroemde voetbalvrouwen afspeelt." foto Marco de Swart Meer info: www.pumpsenpenalties.nl Riviercruises zomer 2016! Het uitgebreide zomerprogramma 2016 is klaar! We hebben voor u een fantas tisch programma samengesteld met vele cruises met het uitstekend beoordeel de 3-sterren-plus MS Allegro (Zoover 8.4) over de Nederlandse, Belgische en Duitse wateren. Wat dacht u van een 4-daagse kennismakingscruise langs de Oud-Hollandsche steden of een 12-daagse cruise over de romantische Duitse Rijn en Moezel? Uiteraard tegen spectaculair lage prijzen. Vanaf 199 boekt u al een cruise inclusief alle maaltijden aan boord! Maar dat is nog niet alles... Stip Reizen introduceert een unieke prijsgarantie, waardoor u alijd de laagste prijs betaalt indien u boekt vóór 15 februari. Vroeg boeken loont dus écht! 4 t/m 7 dagen Oud-Hollandsche Steden v.a. 199 8 dagen 4 t/m 8 dagen Rondje Nederland v.a. 214 8 dagen 5 dagen Oost-Nederland v.a. 249 11 dagen 8 dagen Rond het IJsselmeer Texel v.a. 429 12 dagen 8 dagen Zuid-Nederland Vlaanderen v.a. 429 13 dagen Over de romantische Rijn v.a. 449 Hoogtepunten van de Moezel v.a. 499 Over de Rijn Moezel naar Arnhem v.a. 649 Toppers van de Rijn en Moezel v.a. 698 Het mooiste v.d. Rijn en Moezel v.a. 789 Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer/hut excl. Calamiteitenfonds en reserveringskosten. Actievoorwaarden zie www.stipreizen.nl/actievoorwaarden. Let op: zolang de voorraad strekt! We behouden ons het recht voor om kortingspercentages gedurende de actieperiode te wijzigen. Kortingen gelden alleen voor nieuwe boekingen. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 30