-■ im 1 Uü/JlfüHiuiiJirijJ (J) IDensenljnq.nl Oi/sfJadai) Familieberichten ÜlBfigS 'óbf\'SnÏHi\ COLOFON Familieberichten Na een afnemende gezondheid is overleden mijn zus, schoonzus en onze tante Maria van den Bergen-de Gronckel weduwe van Bert van den Bergen eerder weduwe van Frans Martens Koewacht, 8-10-1925 t Koewacht, 25-1 -2016 J. de Waele-de Gronckel M. de Gronckel-Whelan neven en nichten correspondentieadres: Henry Dunantstraat 20 4576 DE Koewacht familie Martens familie van den Bergen De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 29 januari om 10.30 uur in de H.H. Philippus en Jacobuskerk, Kerkplein 2 te Koewacht. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorgcentrum 'De Lange Akkers', afdeling 'de Korenbloem' voor alle goede zorgen en aandacht. Wim Kluyfhout Hotel van Leuven, was niet alleen ons clubhuis, door de gastvrijheid van Dhr. Emerie de Nijs was het een thuis. Wij zullen hem altijd in eerbied gedenken. Volkstheater 'De Scheldegalm' Langzaam vervagen herinneringen gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen wij a fscheid van jou. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Lenie Zegers - Dalebout echtgenote van Chris Zegers in de leeftijd van 76 jaar. Chris Zegers Nick en Jolanda Cindy Saskia Suzan en Youri Jacco en Ingrid Sjoerd Anouk Otto en Diana Stan Denise Coen en Doina Christiaan Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van de Unit van Zorgcentrum Cederhof, voor de goede en liefdevolle verzorging. 24 januari 2016 Waardekenshoekplein 19,4421 KH Kapelle. Wij hebben in besloten kring afscheid van haar genomen. Toch nog onverwacht namen wij afscheid van onze schoonzus en tante Lenie Zegers - Dalebout Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Kapelle Jan Zegers en Marie Zegers-de Hamer f Jannie Voet-Zegers en Rinus Voet t Adriana Zegers f Adrie Zegers en Trudy Zegers-Vink Nico Zegers en Heieen Zegers-de Schipper Neven en nichten De vele dank betuigingen, kaarten, verhalen en de warme woorden na het overlijden van ons vader en opa Karei Schuerman hebben ons diep ontroerd en vooral voor ons allen een enorme steun. Voor ons een mooie en troostrijke gedachte dat Karei in zijn leven voor zovele mensen iets heeft betekend. Wij willen iedereen middels deze advertentie bedanken voor al uw steun en medeleven. Familie Schuerman Verzorging van affe uitvaaitpofissen Januari 2016 kijk ook op Ontroerd hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Wij wensen de nabetsaanden veel kracht en strekte om dit verlies te dragen. Zoutelanden J. Koppejan S. Koppejan Marinussen Elly Rijswijk J. Koppejan Vlissingen SM. Handford Koppejan P. Handford in liefdevolle herrinnering woensdag 27 januari 2016 15 ORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Met zorg, aandacht en respect Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen, De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44