23 Santana te gast op festival Bospop Freek Bartels al klaar met Gaston Armin van Buuren maakt zich op voor een volgend avontuur: 35 shows over de globe. Toeren is het leukste dat er is. Media Entertainment Santana is dit jaar een van de headliners op Bospop. Dat maakte de organisatie gis teren bekend. Naast Santana zijn er ook optredens van onder anderen Selah Sue, Roxette, Nena, Kensington en Kovacs. Bospop vindt 9 en 10 juli plaats in Weert. De kaartverkoop start zaterdag. De musical Beauty and the Beast krijgt een nieuwe Gaston. Marcel Visscher neemt vanaf april de rol over van Freek Bartels, die in het to neelstuk Moeders en Zonen gaat spe len. De musical ging in december in première in het Circustheater. Dochter Fenna zegt inmid dels 'papa' tegen de compu ter, omdat hij zo veel met haar skypet. „Soms is het zwaar als ik de kleine din gen in de opvoeding mis. Maar ik wil daar niet over zeuren. Er zijn heel veel mensen met een heel druk ke baan. Maar natuurlijk vind ik het jammer als Remy weer een woordje heeft geleerd en ik er niet bij was. Ik zoek de balans, want ik wil er wél zijn voor mijn gezin. Daarnaast: als ik niet naar een klus ben, ben ik thuis. En dan is er alle tijd voor verhaaltjes vertel len of de kinderen naar school brengen." Onlangs vertrok het ge zin Van Buuren met zijn vie ren naar Nieuw-Zeeland voor vakantie. „Vijf weken lang. Het was heerlijk om er even helemaal uit te zijn." In de toekomst wil hij zijn kroost vaker meenemen naar zijn optredens in het buitenland. „Nu zijn ze daar nog te klein voor, maar wat zou dat geweldig zijn. Dan plakken we er samen een minitripje aan vast." Dat soort tripjes schieten er nu bij in. Want, zo be kent hij schoorvoetend, zelf komt hij op veel plekken nu ook niet verder dan de ho tels waarin hij verblijft. „Zonde hè? Ik probeer het natuurlijk wel. Als we er gens aankomen en de crew gaat het podium opbouwen, duik ik even de stad in. Vaak combineer ik dat met hardlopen. Veel hotels bie den running maps met ge weldige routes aan. Zo sla ik twee vliegen in één klap. Want fit blijven, is een noodzaak als ik dit leven vol wil houden." Armin van Buuren kan zijn koffers beter niet uit pakken. De dj is amper te rug van een gezinsvakantie in Nieuw-Zeeland of hij kondigt alweer een wereld tournee aan. De wereldster kent de prijs van de roem. „Het is zwaar om mijn kin deren te moeten missen", geeft hij toe. Die nieuwe wereldtour nee, met optredens van steeds ruim vier vuur, wordt een gigantisch spekta kel belooft Armin van Buuren (39). Tijdens zijn Ar min Only Embrace Tour, die 6 en 7 mei aftrapt in de Am sterdamse poptempel Ziggo Dome, neemt hij onder an deren Kensington en Mr. Probz mee de wereld over. „Twee Nederlandse topacts, en er zitten nog veel meer artiesten bij", jubelt hij. „Sa men gaan we iets geweldigs neerzetten. Toeren is het leukste dat er is." Tijdens de tournee moe ten 'verschillende werelden samenkomen'. „Ik combi neer diverse muziekstijlen met elkaar. Daarom gaan er ook veel live-artiesten mee. Dat heeft nog geen andere dj ooit gedaan", meldt hij trots. De precieze locaties, be halve Amsterdam, wil hij nog niet verklappen. „We doen in elk geval alle conti nenten aan en geven, net als tijdens de vorige tour, zo'n 35 shows. In totaal duurt de concertreeks onge veer een jaar." In dat jaar verzamelt hij flink wat air- miles. Na de optredens vliegt hij namelijk steevast terug naar zijn vrouw Erika, dochter Fenna (4) en zoon Remy (2) in Leiden. WOENSDAG 27 JANUARI 2016 Cultuur foto Tom Donoghue/HH door Chantal Blommers De kaartverkoop voor de optre dens in Ziggo Dome start 13 februari. voor een nieuwe wereldtournee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24