VM Familieberichten kükookop mensen inq.nl ($e^ctud<Q/{ót Voor betaalbare kwaliteit Wilhelmus Christiaan Bras Willem Provoost Jackie Grootjans Bert de Jonge Han O osse Sid Remijn-Brandenburg Ui tvaartverzo rg i ng Ljnda van Wingen Elizabeth Blom-Tolsma Cornelis Hamelink Jacob Paauwe M. Casetta-Trieller P. A. Snoek - Geelhoed Nellie de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio COLOFON Familieberichten jrt verzorging De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. zaterdag 23 januari 2016 15 Wij vonden het hartverwarmend en troostend dat u bij het afscheid van mijn partner, onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Bets aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons goed gedaan. Middelburg, januari 2016 namens allen Wilma Blom Bedankt voor je liefde. Bedankt voor je steun. Bedankt voor je raad. Bedankt dat je er was. De vele hartverwarmende blijken van medeleven die we ontvingen, na het overlijden van onze vader en opa betekenen veel voor ons. Onze oprechte dank daarvoor. De kinderen en kleinkinderen van Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, opa en opa-Vlot heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. H. Vlot-Schippers Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, januari 2016 Voor uw belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa - Kees - danken wij u hartelijk. J.A.C. Hamelink - Kik Wim, in liefdevolle herinnering Anneke en Paul Jacqueline en Harrie Kees en Marjan Corine en Antoine en kleinkinderen Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Allévo voor hun goede zorgen. Goes, januari 2016 De warme belangstelling en de vele blijken van medeleven na 't plotselinge overlijden van mijn lieve man, vader en opa hebben ons diep geraakt. Onze oprechte dank hiervoor. Domburg, januari 2016 Angèle Provoost Kinderen en kleinkinderen Daar het onmogelijk is om iedereen persoonlijk te benaderen willen wij u allen op deze manier bedanken voor uw belangstelling, aanwezigheid en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn man en onze vader Het heeft ons diep geraakt en zal ons zeker tot steun zijn in de moeilijke tijd die nog komen gaat. Mariette Grootjans-Marteijn Esmée Thijs Rachelle Céleste Arnemuiden, januari 2016. Wij willen iedereen hartelijk danken voor de blijk van medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder De kinderen, klein- en achterkleinkinderen Januari 2016 Voor de vele blijken van meeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, trotse opa en overopa betuigen wij u onze oprechte dank. Het was voor ons een troost te weten dat zovelen met ons meeleefden in die voor ons zo moeilijke dagen. Marleen de Jonge-Rijk Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Borssele, januari 2016 De overweldigende belangstelling en bet meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijd ens de ziekte en na bet overlijden van mijn lieve man, onze vader, seboonvader, groot- en overgrootvader beeft een diepe indruk op ons gemaakt en beeft ons Zeer goed gedaan. S.A. Oosse-Jeroense Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, Januari 2016 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid of de kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. C. Paauwe-Vos Kinderen en kleinkinderen Serooskerke (W), januari 2016 Hierbij willen wij iedereen bedanken voor uw aanwezigheid, lieve kaartjes, telefoontjes en warmte, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi fam. T.Krüse-Casetta fam. M. de Koeijer-Casetta Voor uw meeleven rondom het overlijden van onze lieve moeder, oma en groot-oma zeggen wij hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Snoek Goes, januari 2016. Cvj v uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 'samen een... voor u en met u... info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl Verzorgt de gehele uitvaart 0113-639 108 Striepseweg 4,4435 RL Baarland www.lindavanwingen.nl Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.OO uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.OO. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.OO uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Verrijn Stuartweg 28, Goes 0113-216815 - www.uitvaart.vg Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijkzijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. yOvertoom UZZL Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon 4382 XW Vlissingen www.uzzl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73