Familieberichten O IHensenlinq.nl OyarJailer] V 14 zaterdag 23 januari 2016 Heel verdrietig, maar vol bewondering voor de manier waarop zij omging met haar handicap, geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn vrouw, onze lieve moeder en oma MARGO BODBIJL-AAN DE WIEL 6 juni 1955 f 20 januari 2016 Paul Bodbijl Johan Joël, Maroeska Miranda en Simon Damian, Justin Bogerdweg 35 4315 CB Dreischor Woensdag 27 januari is er om 12.30 uur een samenkomst in de aula van crematorium "Rotterdam", Maeterlinckweg 101 te Rotterdam- Zuid. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Wij willen alle medewerkenden van Buurtzorg hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle zorg en aandacht. We zijn verdrietig om het verlies, maar dankbaar voor de herinneringen aan onze lieve zus, schoonzus en tante MARGO BODBIJL-AAN DE WIEL Zij overleed op de leeftijd van 60 jaar. Vlissingen: Ria Middelburg: Wijnand en Coby Daniëlla en Cedric Lisette Dreischor, 20 januari 2016 Piet Soman Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat, op de leeftijd van 60 jaar, uit ons leven is weggenomen onze schoonzus en tante MARGO BODBIJL-AAN DE WIEL Wij wensen Paul, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Ouwerkerk: Jan Bodbijl Ineke Bodbijl-Fonteine Sirjansland: Rien Bodbijl Annemarie Bodbijl-Kristalijn neven en nichten Dreischor, 20 januari 2016 Helena Cornelia Elve - de Landmeter Lenie Na een lang leven vol zorg en aandacht voor mens en dier is plotseling overleden onze tante Tiny Joziena Jongepier In de leeftijd van 90 jaar. Nichten en neven. "Ik heb genoten!! Heel bedroefd, maar met vrede in ons hart hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve sterke man, onze lieve papa en super trotse opa Marinus Rijk Rinus Hoedekenskerke, 28 november 1943 Goes, 22 januari 2016 Marianne Rijk-van Essen Tillie en Yohann Maaike Miora en Haike Doortje Corre spondentieadres Willem Teellinckstraat 6 4335 CS Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 26 januari vanaf 10.00 uur in de aula van uitvaart centrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Op maandag 25 januari van 15.30 tot 16.00 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in voornoemd uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid vindt in besloten hing plaats. Middelburg, 19 januari 2016 De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 25 januari om 12.30 uur in de aula op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst begeleiden we tante Tiny naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Middelburg. Daarna is er een informeel samenzijn in de ontvangka mer op de begraafplaats. Correspondentieadres: Familie Arends - Jongepier Duunmede 54 4337 BB Middelburg Greult Jannigje Suurmond - Bezemer Arie Groenendijk Kees Hoogerheide kijk ook op Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze goede vriend Wij wensen Truus en familie heel veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Frank en Ineke Slager Haamstede, 21 januari 2016 Bedroefd om haar afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat zij tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Vlissingen, 19 februari 1945 Goes, 16 januari 2016 Jo Elve Jean-Paul en Inge Jari Daan en Philip Zoë Evi Westerscheldeplein 106 4335 NL Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Na een betekenisvol leven is overleden 5 augustus 1950 20 januari 201 6 Nel Visser Menno, Thomas en Iris Jan, Melissa en Josephine Marien, Siska, Joost en Stijn De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden in Haarlem. Correspondentieadres: Kromme Elleboogsteeg 3a12011 TS Haarlem De Heer houdt de wacht over je gaan en je komen van nu tot in eeuwigheid Psalm 121: vers 8 Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, zijn wij verdrietig dat is overleden mijn lieve vrouw, moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Jacobus Suurmond Dordrecht, 22 januari 1924 t Vlissingen, 21 januari 2016 Vlissingen: Ko Suurmond Vlissingen: Kees Suurmond Hannie Suurmond - Prins Ieke en Martin Imara, Lars, Siem Matthijs en Samantha Comé Roosendaal: Sija Schot - Suurmond in herinnering Wim Schot en Machteld Dietz Wouter en Nicole Bart en Nóra Paul Krugerstraat 20-526 4381 WD Vlissingen De dankdienst voor haar leven vindt plaats op dinsdag 26 januari om 11.00 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 in Vlissingen. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats op de Noorderbegraafplaats aan de Pr. Rooseveltlaan in Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. Voor de jarenlange liefdevolle verzorging gaat onze dank uit naar de vaste i'erzorgsters en verpleegkundigen van verpleeghuis Vondellaan, woning 16. Voor de warme belangstelling en gevoelens van medeleven, welke wij mochten ontvangen en ondervinden na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader zijn wij u zeer dankbaar. Het is ons tot grote steun geweest. Namens allen: Mevrouw A. Groenendijk-Bagerman Vlissingen, januari 2016 De vele brieven, kaarten, telefoontjes en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. Bedankt hiervoor. Rina Hoogerheide-Joosse Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72