Jn Mürnoriiin) Adagio Familieberichten 0WY£S kükookop mensen inq.nl COLOFON Familieberichten Han O osse Arie Groenendijk Daar het onmogelijk is om iedereen persoonlijk te benaderen willen wij u allen op deze manier bedanken voor uw belangstelling, aanwezigheid en de vele kaarten die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn man en onze vader Jackie Grootjans Het heeft ons diep geraakt en zal ons zeker tot steun zijn in de moeilijke tijd die nog komen gaat. Mariette Grootjans-Marteijn Esmée Thijs Rachelle Céleste Arnemuiden, januari 2016. vy Cornelis Hamelink Een woord, een gebaar, een kaart, dat alles doet zo goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor zoveel blijken van medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man Adriaan Buijze Mede namens Rose-Marie en de kleinkinderen betuig ik aan allen mijn welgemeende dank. Een speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar de mensen van Curamus aan de Korenmarkt in Hulst, waar Adriaan mooie laatste jaren mocht beleven. Lena Buijze-Heijens januari 2016 Voor de vele blijken van meeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa, trotse opa en overopa Bert de Jonge betuigen wij u onze oprechte dank. Het was voor ons een troost te weten dat zovelen met ons meeleefden in die voor ons zo moeilijke dagen. Marleen de Jonge-Rijk Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Borssele, januari 2016 Charles Ludovicus de Keyzer Nel Schrijver-Adriaanse f Jacob Paauwe Wij willen iedereen hartelijk danken voor de blijk van medeleven bij het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Sid Remijn-Brandenburg De kinderen, klein- en achterkleinkinderen Januari 2016 Maarten Hamelink Anna Maria Haartsen-Herman IN LIEFDEVOLLE HERINNERING 13-06-1946 Cor van de Velde 24-01-2012 Weinigen die het weten een enkeling die het ziet. Het huilen zonder tranen men noemt het stil verdriet. je Rita Voor de warme belangstelling en gevoelens van medeleven, welke wij mochten ontvangen en ondervinden na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader zijn wij u zeer dankbaar. Het is ons tot grote steun geweest. Namens allen: Mevrouw A. Groenendijk-Bagerman Vlissingen, januari 2016 Voor uw belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa - Kees - danken wij u hartelijk. J.A.C. Hamelink - Kik Wim, in liefdevolle herinnering Anneke en Paul Jacqueline en Harrie Kees en Marjan Corine en Antoine en kleinkinderen Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Allévo voor hun goede zorgen. Goes, januari 2016 Uw blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden, alsmede uw aanwezigheid bij de crematie van onze vader hebben wij zeer gewaardeerd. Hiervoor onze hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hulst, januari 2016 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, haarten, brieven en telefoontjes, tijd ens de ziekte en na bet overlijden van mijn lieve man, onze vader, sckoonvader, groot- en overgrootvader beeft een diepe indruk op ons gemaakt en beeft ons zeer goed gedaan. S.A. Oosse-Jeroense Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, Januari 2016 V_ Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma, overgrootoma en over-overgrootoma zeggen wij u hartelijk dank. Familie Schrijver Terneuzen, januari 2016 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid of de kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. C. Paauwe-Vos Kinderen en kleinkinderen Serooskerke (W), januari 2016 zaterdag 23 januari 2016 19 Een woord, een gebaar of een kaart, dat doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor de blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Janny Hamelink-van Luik Cadzand, januari 2016 Kinderen en kleinkinderen Voor het medeleven dat we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma, overgrootoma en over-overgrootoma willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Terneuzen, januari 2016 uitvaartzorg in Zeeland de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl 'samen één... voor u en met u... Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51