Familieberichten 0 IHensenlinq.nl ÜyarlailafJ Diirikbaiui^ifijj 18 zaterdag 23 januari 2016 Theofiel van Broeck Marinus Rijk Rinus Harrie Steenbergen Wilhelmus Christiaan Bras Fiel Etienne Joseph Achilles van Deursen Greult Elizabeth Blom-Tolsma André Jacobus Calus Cees van Doorn Kees Hoogerheide Gelein Willem Pladdet kijk ook op Jaren gevochten, steeds weer gewonnen, uiteindelijk de strijd toch verloren. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenoot van Gerarda Rozalia Theresia van Hoije Clinge, 22 juli 1940 Terneuzen, 21 januari 2016 Clinge: Gerarda van Broeck-van Hoije Hulst: Theo van Broeck Oostburg: Daniëlla van Broeck Molenstraat 17, 4567 BA Clinge U kunt afscheid nemen van Fiel in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op maandag 25 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 26 januari om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan dr. Roks, dr. Idink van Zorgsaam en dr. Kwekkeboom van EMC Rotterdam voor de goede begeleiding en verzorging. Ik drink op de mensen die blijven vertrouwen die van te voren niet vragen 'voor hoeveel' en 'waarom' ik drink op de mensen die dóór blijven douwen van doe het maar wél en kijk maar niet om. Paul van Vliet Met al zijn wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Na alle goede jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Nelly van Deursen-Langeraert Maldegem (B), 6 november 1936 t Gent (B), 16 januari 2016 Schoondijke: Nelly van Deursen-Langeraert Breda: Karin en Paul Natascha en Stefan Jeroen en Nicky Schoondijke: Brian Correspondentieadres: Jacob van Ruijsdaelstraat 7, 4507 CB Schoondijke De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een betekenisvol leven is overleden 5 augustus 1950 20 januari 2016 Nel Visser Menno, Thomas en Iris Jan, Mélissa en Josephine Marien, Siska, Joost en Stijn De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden in Haarlem. Correspondentieadres: Kromme Elleboogsteeg 3a1, 2011 TS Haarlem "Ik heb genoten!! Heel bedroefd, maar met vrede in ons hart hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve sterke man, onze lieve papa en super trotse opa Hoedekenskerke, 28 november 1943 Goes, 22 januari 2016 Marianne Rijk-van Essen Tillie en Yohann Maaike Miora en Haike Doortje Correspondentieadres: Willem Teellinckstraat 6 4335 CS Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 26 januari vanaf 10.00 uur in de aula van uitvaart centrum H.Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Op maandag 25 januari van 15.30 tot 16.00 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in voornoemd uitvaartcentrum. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Wij willen iedereen bedanken voor de vele kaarten en brieven. Voor de handdruk en de arm om ons heen. Wij willen iedereen bedanken voor al die steun en medeleven en hartverwarmende belangstelling na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa De vele blijken van betrokkenheid zijn voor ons een troost, te weten dat hij geliefd en gewaardeerd werd. Een speciaal woord van dank aan uitvaartverzorging Monuta "Oostburg" en uitvaartspreekster Ria Hoeymakers voor de keurige en nette verzorging van de begrafenis. Kinderen en kleinkinderen Oostburg, Januari 2016 Wij vonden het hartverwarmend en troostend dat u bij het afscheid van mijn partner, onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Bets aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons goed gedaan. Middelburg, januari 2016 namens allen Wilma Blom Bedankt voor je liefde. Bedankt voor je steun. Bedankt voor je raad. Bedankt dat je er was. De vele hartverwarmende blijken van medeleven die we ontvingen, na het overlijden van onze vader en opa betekenen veel voor ons. Onze oprechte dank daarvoor. De kinderen en kleinkinderen van Dankbetuiging Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden en bij de begrafenis van onze vader, schoon- groot-en overgrootvader Hiervoor onze oprechte dank. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Aardenburg, januari 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn dierbare man en onze zorgzame pa Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. E. van Doorn-Dieleman kinderen Terneuzen, januari 2016 De vele brieven, kaarten, telefoontjes en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn liefhebbende man, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Hebben ons een enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. Bedankt hiervoor. Rina Hoogerheide-Joosse Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, januari 2016 Hartelijk dank voor uw belangstelling na het overlijden van mijn lieve man Uw aanwezigheid op de crematieplechtigheid en alle andere blijken van medeleven zijn mij tot steun geweest. W.H. Pladdet-Michielsen Hoek, januari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50