PZC Bestel nu op pzc.nl/wijn Januari Vijn Cadeaus 24 kDlE Zorg jij dat onze Westerschelde-projecten optimaal worden uitgevoerd? KOLE TRANSPORT ZOEKT VAKMANSCHAP! Wil je aan de slag bij één van de grootste transportbedrijven van Zuid-West Nederland? Ben jij een gemotiveerd, ervaren en flexibel persoon? Dan ben jij wellicht de kandidaat waar wij naar op zoek zijn! Chauffeur dieplader, Roosendaal Chauffeur dieplader, 's-Heerenhoek Chauffeur containerwagen, Terneuzen proefveldmedewerker m/v Adviseur assetmanagement Zee en Delta m/v Nederland va 529 va. 599 va I 149 Oad.nl L0547 28 44 88 (ma t/m zo) of ga naar uw reisbureau va 299 va 429 Vul nu voordelig uw wijnvoorraad aan en ontvang leuke cadeaus! De dure feestmaand is voorbij en de wijn bijna op. Hoogste tijd dus om voordelig uw wijnvoorraad aan te vullen. Bestel nu bij de PZC en betaal géén verzendkosten! Bovendien ontvangt u bij 12 flessen of meer leuke cadeaus. Cadeau vanaf 12 flessen: Professioneel Vacuvin Waiter's sommeliermes t.w.v. 9,95 Cadeau vanaf 18 flessen: Vacuvin Waiter's sommeliermes t.w.v. 9,95 Vacuvin Wine Saver t.w.v. 16,95 zaterdag 23 januari 2016 J Wij zoeken op korte termijn een ervaren dieplader chauffeur. Werkzaamheden bestaan voorname lijk uit asfaLt rijden en het transporteren van de asfaltsets per dieplader. De locatie Roosendaal zal als standplaats dienen voor de werkzaamheden. Je bent een veelzijdige chauffeur inzetbaar op zowel de dieplader als voor het verrichten van transporten met de containerwagen met aanhanger of de trekker met trailer/kieptrailer. Je bent in het bezit van het rijbewijs BC(E) en woonachtig in de omgeving van 's-Heerenhoek. Als container chauffeur wissel je diverse soorten containers bij verschillende locaties. Je wordt aangestuurd door de afdeling planning, maar werkt zelfstandig. Je bent verantwoordelijk voor het juist en zorgvuldig invullen van de benodigde documenten. Direct solliciteren? Stuur je motivatie en CV naar sollicitatie@sagro.nl t.a.v. 'personeelszaken'. Voor meer infor matie kun je onze website, www.sagro.nl, bezoeken of contact opnemen met personeelszaken via 0113-351710. Limagrain Nederland is een toonaangevende onderneming in de veredeling, productie en verkoop van landbouwzaaizaden (meer info: www.limagrain.nl). Op onze proefboerderij in Rilland vindt de voorbereiding en uitvoering van diverse kweek- programma's plaats. Voor de proefvelddienst granen/peulvruchten/vlas zijn wij op zoek naar een enthousiaste In deze functie ben je samen met je collega's verantwoordelijk voor alle voorkomende praktische werkzaamheden rond de veredeling van de diverse gewassen. In het voorjaar en de zomer werk je veel buiten aan de aanleg, teelt en oogst van proefvelden en zaadvermeerderingen. In de winterperiode werk je vooral binnen aan de verwerking van de oogst, klaarmaken van het proefveldzaad voor uitzaai en de veredelingsprogramma's in de kassen. Je wordt aangestuurd door de coördinator akkerbouw. Wat je nodig hebt voor deze functie Je hebt affiniteit met de land- of tuinbouw. Je hebt een agrarische LBO/MBO-opleiding genoten, ervaring in het omgaan met landbouwmachines en de interesse je te specialiseren in onze proefveldmechanisatie. Je bezit een gewasbeschermingslicentie 1 of bent bereid deze te behalen. Je kunt zowel zelfstandig als in team verband werken, beschikt over een flexibele instelling en gezonde dosis eigen initiatief en bent bereid tot overwerken in piekperiodes. Wil je meer weten Bel voor meer informatie met Martin Brand, coördinator akkerbouw, tel. (0113) 55 72 98. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen twee weken sturen naar recruitment@limagrain.nl. Limagrain Rijksoverheid Werken bij de Rijksoverheid betekent een bijdrage leveren aan een beter Nederland. Je werkt mee aan zaken als het aanleggen van snelwegen en de beschikbaarheid van voldoende en schoon water. Werkzaamheden die Nederland verbinden en vooruit helpen. Rijkswaterstaat Zee en Delta, Terneuzen Opleidingen salarisindicatie Je hebt een hbo- ofwo-opleiding Elektrotechniek of Informatietechniek en hebt minimaal 5 jaar werkervaring in grotere infrastructurele werken, waarbij automatisering een grote rol speelde. Ook heb je kennis van assetmanagement. Ie maximale salaris is €4.605,- bij 36 uur per week. De Westerschelde is een dynamisch gebied. De komende jaren wordt gebouwd aan de Nieuwe Sluis Terneuzen en wordt de bediening van desluizen en bruggen omgebouwd tot afstandbediening. Jij bent verantwoordelijk voor het behalen van de optimale prestaties. Je onderhoudt het prestatiegestuurde instandhoudingplan en zorgt voor de juiste beheersmaatregelen. Ook kom je met verbetervoorstellen en ken je de risico's op de aspecten van RAMS. Je vertegenwoordigt de belangen van de beheerder bij het projectteam dat het onderhoud of de nieuwbouw voor Rijkswaterstaat uitvoert. Info www.werkenv00rnederland.nl/RWS150236 www.werkenvoornederland.nl Werken voor Actief genieten in het Salzburgerland Inclusief 2 dagen fietshuur! O.a. Krimmler watervallen, Zeil am See, Grossglockner, N.P Hohe Tauern Verblijf in 4* hotel inclusief ontbijt diner 8-daagse busreis oad.nl/BEAT06 Inspirerend Toscane Florence O.a. Pisa, Siena, Florence, Lucca, Volterra Verblijf in 4* hotel inclusief ontbijt diner Div. data gegarandeerd vertrek I O-daagse busreis oad.nl/BEIT07 Baltische Staten Polen Gehele reis met Oad reisleiding! O.a. Poznan, Vilnius, Tallinn, Riga, Kruisberg, Rundale Paleis Ook div. data per luxe Excellent bus I 3-daagse busrondreis oad.nl/BROE04 Prijzen zijn vanaf prijzen, p.p., excl. reserveringskosten en calamiteitenfonds. O.v.v. typefouten. Op bezoek bij de buren, Valkenburg O.a. dagtocht Ardennen, Eiffel, Maastricht Verblijf in 3* hotel inclusief ontbijt diner Div. data gegarandeerd vertrek 5- of 7-daagse busreis oad.nl/BENL02/03 All Inclusive langs de Moezel, Treis Karden O.a. Cochem, boottocht Loreley (optioneel) Verblijf in een 3* hotel o.b.v. All Inclusive Div. data gegarandeerd vertrek 5-daagse busreis oad.nl/BEDE26 Geen 18, geen alcohol

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24