ericmeri ff) Ulensen inq.nl Familieberichten dlensenlinq.nl Van der Hooft uitvaartzorg Pieter Tonis Saman Jan Willeboordse ome Jan Herman Bomer "De Heer is mijn Herder" Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die wij samen mochten beleven, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man en zoon, onze broer, zwager, oom en oud-oom Piet echtgenoot van Geertruida Cornelia Verton Haamstede, 16 februari 1951 f Goes, 21 januari 2016 Truus Saman-Verton C.H. Saman-Jonker en verdere familie Appelmeet 26 4328 CK Burgh-Haamstede De afscheidsdienst zal dinsdag 26 januari om 14.00 uur gehouden worden in de Pelgrimskerk, Platboslaan 1 te Burgh-Haamstede. Voor de afscheidsdienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaats vinden op begraafplaats Vredehof aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de zaal van de Pelgrimskerk. Liever geen bezoek aan huis Piet Saman Dirk Wielemaker Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons lid Dirk Wielemaker Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging In plaats van kaarten Neem Heer mijn beide handen en leid Uw kind tot ik aan de eeuwige stranden de ruste vind. Verdrietig deel ik u mede dat na een huwelijk van 58 jaar, waarvan de laatste jaren moeilijk waren, van mijn zijde is weggenomen mijn lieve en trouwe man Westkapelle, 10 november 1928 Vlissingen, 20 januari 2016 Jacomina Willeboordse - Moens Schelpweg 1 4361 SE Westkapelle De begrafenis zal dinsdag 26 januari om 12.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Alleen schriftelijke condoleances op bovenstaand adres. Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van We zullen hem erg missen. Dé en Wim Piet en Come kinderen en kleinkinderen Jan Willeboordse Thuis is rustig overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame mama en fantastische oma Maria Theresia de Nijs-van Haelst - Ria - Zuiddorpe, 18 augustus 1928 Hulst, 20 januari 2016 We zijn intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en aan ons heeft meegegeven. E.F. de Nijs Maria dc Nijs Rutger Batenburg Marilot Annelous Leonieke Emmeline Brigit de Nijs JanErnst Veenman Christine f Ward Francien Annelies de Nijs Richard Zeelenberg Eric de Nijs Caroline Groffen Twan Koen Irene Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op zaterdag 23 januari om 11.30 uur in de Sint Willibrordus- basiliek. Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Wilhelminalaan 11, 4561 HR Hulst. Ontroerd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze oud-collega Chris Minnaard Chris was een zeer opgewekte en positief in het leven staande persoon. Chris heeft tot aan zijn pensioen bij ons in de oesters gewerkt. Wij wensen zijn familieleden veel sterkte toe. Directie en medewerkers Krijn Verwijs Yerseke B.V. Wim Verwijs Bram Verwijs Ludie Lokaal, vertrouwd, betrokken. DE VLIEGER kijk ook op vrijdag 22 januari 2016 15 Toch nog onverwacht is overleden onze zwager en oom Hans en Coby Verton Christy en Ad Mark Jaap Verton en Maria Scholten Corrie en Huib Tieleman Pieternel, Chris en Micha Hubert en Yaiza Marco Burgh-Haamstede 21 januari 2016 Heden bereikte ons het droevige bericht dat ons gewaardeerde lid is overleden. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Koudekerkse Ringrijders Vereniging Gezang 232 O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats •Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids ■Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op V3 like ons op Twitter BJ Faceboo Bedroefd maar dankbaar voor zijn vriendschap en hulp, heb ik kennis genomen van het overlijden van mijn buurman Mina en familie, sterkte toegewenst. Wim Maljaars De vele reacties, kaarten en brieven na het overlijden van hebben ons veel goed gedaan. Veel dank daarvoor. Marloes en Jasper Mare, Monique, Feline en Stijn SchoorRenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. c? UITVAARTZORG info@uitvaartdevlieger.nl www.uitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73