Familieberichten O IHensenlinq.nl Üyarlailari Rietje Krijger-Speijer 14 vrijdag 22 januari 2016 Wilhelmina Goud - Waterman Mientje Goud - Waterman Pieternella, Fran^ina Villée-Verhage Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw Pam Geense Zij was vrijwilligster bij SVRZ Ter Valcke. Zij heeft onze cliënten vele jaren geholpen tijdens de bingovereniging op woensdagochtend. Pam was een trouwe en zeer hartelijke vrijwilligster. We zullen haar missen. Ons medeleven gaat uit naar haar naaste familie. Namens collega's, cliënten en vrijwilligers, Jacqueline van den Hil, locatiemanager SVRZ Ter Valcke Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Door genade zij t gij behouden Efeze 2:5 Verdrietig geven wij u kennis, dat rustig en kalm van ons is heengegaan mijn schoonzus en onze tante Mientje sinds 8 mei 2002 weduwe van Jacob Francois Goud in de leeftijd van bijna 97 jaar. Uit aller naam: Fam. Goud - Waterman 19 januari 2016 Correspondentieadres: Mw G. C. van Espen, Raadhuisstraat 3, 4414 AH Waarde De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 25 januari om 13:00 uur in de Ned. Herv. kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in dorpshuis "MeerWaarde", Mauritsstraat 4-6, gelegenheid elkaar te ontmoeten. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Ter Weel, Hoge Hoeve 1, voor de liefdevolle verzorging. Na een jarenlange, bijzondere vriendschap, waaraan wij veel mooie herinneringen overhouden, hebben we afscheid moeten nemen van Voor de kinderen was en blijft ze tante Mientje. Bram en Hannie van Houte Heieen en Rino, Robert Tien en Mare, Tsedale Janet en Michel, Jonatan en Elisa Met verdriet, maar met dankbare herinneringen aan de vele jaren van hechte vriendschap hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde Buurvrouw Mientje Goud Ko en Riet Goud-Brouwer Marina en Peter Joop en Leny Jeannette en Angus Kirsty en Anthony Klein- en achterkleinkinderen Maria Josephina Harrijvan-Valkenburg Weduwe van Koos Harrijvan Pieternella Josephina de Jonge -Nelly- Joris Koole Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Rietje was vanaf september 2003 in dienst van Sanquin en werkzaam op onze afnamelocatie in Bergen op Zoom. Zij was een graag geziene collega, een lieve, gezellige en ijverige vrouw die altijd klaar stond om anderen te helpen. We zullen haar missen. Wij wensen de naaste familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Sanquin Bartho Constant Metselaar Ik koester de mooie herinneringen Dag lieve Bartho Elly van Sluijs Amsterdam "Ik heb een mooi leven gehad. Drie dagen voor haar 96-ste verjaardag is, in haar eigen omgeving, rustig ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma en grootmoeder weduwe van Louis Christiaan Villée Lou en Marian Villée-Dingemanse Christian en Jetske Renée Els en Piet de Jong-Villée Ramon en Debby Dennis en Carla Angeline en Ad Cevaal-Villée Yvette en Annies Sophie en Radovan en achterkleinkinderen. Middelburg, 20 januari 2016 Correspondentieadres: Vinkenhof 14, 4332 DL Middelburg De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. kijk ook op "Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij Na vele mooie jaren hebben wij met elkaar afscheid genomen van onze wijze en altijd betrokken moeder en oma Delft, 14 augustus 1927 Doorn, 19 januari 2016 Wij bewaren liefdevolle herinneringen aan haar Dick en Corrie Mark en Anne-Marie Rick en Gwendolyn Julius Marlies en Henk Saskia en Richard Bart Jelle en Naomi Gert-Jan Henriëtte en Frank Marcelle en Jacques-Dirk Fenne en Esmee Lisanne en Hans Ruud Sabine en Vincent Frank en Ellen Sander en Michelle Mara Robert en Birgit Tom en Simone Iris Lotte Noortje Correspondentieadres: Monuta van Zoeren T.a.v. Familie Harrijvan Klein Amsterdam 10 3951 VR Maarn Zachtjes is uit het leven gevlogen. Wij hebben afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder en oma Zoutelande 28 mei 1940 Goes 20 januari 2016 Barendrecht: Tony en Monique Bostelaar Marcel Sandra Serooskerke: Inge Bostelaar en Jacco Onderdijk Joost Ruud Laura Park de Griffioen 51 4334 CH Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 25 januari om 13.30 uur in Baptisten Gemeente De Fontein, Kruitmolenlaan 70 te Middelburg, waarna de begrafenis in besloten familiekring zal plaatsvinden. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid de familie te condoleren van 13.00 uur tot 13.25 uur in De Fontein. Heden overleed mijn zwager en onze oom echtgenoot van J.koole-Verheyke Sterke de Heere de achtergebleven familie C.de Koster-Verheyke Neven en nichten 's-Gravenpolder Weggezeild over de Einder onze broer Goes 25-8-1954 t Makassar Indonesia 20-1-2016 Fré en Ellis Idelet Arie Marineke Martin Mies Erik Elsabeth Hans Cornélie Margit Richard contact: mcmetselaar@kpnmail.nl De crematie vindt plaats op 23 januari in Makassar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72