(H Ulensen inq.nl Familieberichten Overladen H10nsenlinq.nl Van der Hooft uitvaartzorg Wilhelmina Goud - Waterman Mientje Goud - Waterman Jan Willeboordse ome Jan Mientje Buurvrouw Mientje Goud Raimund Bernhard Mayr Maria Theresia de Nijs-van Haelst - Ria - Loes Suy-Smit Adriana Maria Catharina Sol-Weststrate Adriana Maria Catharina Sol-Weststrate Lokaal, vertrouwd, betrokken. kijk ook op vrijdag 22 januari 2016 19 Door genade zijtgij behouden Efeze 2:5 Verdrietig geven wij u kennis, dat rustig en kalm van ons is heengegaan mijn schoonzus en onze tante sinds 8 mei 2002 weduwe van Jacob Francois Goud in de leeftijd van bijna 97 jaar. Uit aller naam: Fam. Goud - Waterman 19 januari 2016 Correspondentieadres: Mw G. C. van Espen, Raadhuisstraat 3, 4414 AH Waarde De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 25 januari om 13:00 uur in de Ned. Herv. kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in dorpshuis "MeerWaarde", Mauritsstraat 4-6, gelegenheid elkaar te ontmoeten. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Ter Weel, Hoge Hoeve 1, voor de liefdevolle verzorging. Na een jarenlange, bijzondere vriendschap, waaraan wij veel mooie herinneringen overhouden, hebben we afscheid moeten nemen van Voor de kinderen was en blijft ze tante Mientje. Bram en Hannie van Houte Heieen en Rino, Robert Tien en Mare, Tsedale Janet en Michel, Jonatan en Elisa Met verdriet, maar met dankbare herinneringen aan de vele jaren van hechte vriendschap hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde Ko en Riet Goud-Brouwer Marina en Peter Joop en Leny Jeannette en Angus Kirsty en Anthony Klein- en achterkleinkinderen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Psalm 121 Toch nog plotseling heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man en vader weduwnaar van Janna Ruster echtgenoot van Janneke Geertruida Riemens Gollingan derSalzbach (Oostenrijk), 16-11-1949 t Hulst, 18-01-2016 Uit allernaam: Janneke Mayr-Riemens Irisstraat 120 4542 EJ Hoek De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Thuis is rustig overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame mama en fantastische oma Zuiddorpe, 18 augustus 1928 Hulst, 20 januari 2016 We zijn intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en aan ons heeft meegegeven. E.F. de Nijs Maria de Nijs Rutger Batenburg Marilot Annelous Leonieke Emmeline Brigit de Nijs JanErnst Veenman Christine f Ward Francien Annelies de Nijs Richard Zeelenberg Eric de Nijs Caroline Groffen Twan Koen Irene Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op zaterdag 23 januari om 11.30 uur in de Sint Willibrordus- basiliek, Steenstraat 2 te Hulst. Aansluitend is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Wilhelminalaan 11,4561 HR Hulst. Met verslagenheid en droefheid vernamen wij het nieuws over het overlijden van echtgenote van onze voorzitter Bert Suy Wij wensen Bert, kinderen, kleinkinderen en de naaste familie heel veel sterke toe om dit verlies te dragen. Stichting Vrienden van Antonius Stichting Vrienden van de Blaauwe Hoeve Bedroefd delen wij u mede dat na een periode van afnemende krachten door de HEERE van ons is weggenomen onze lieve zus, schoonzus en (oud)tante sinds 1999 weduwe van Pieter Sol in de leeftijd van 84 jaar. M.M. van der Bijl-Weststrate J. Weststrate-Fieret J. Pijpelink-Sol (achter)neven en (achter)nichten Terneuzen, 19 januari 2016 Correspondentieadres A. Verstraten-Pijpelink, Lingestraat 24, 4535 ES Temeuzen. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. op maandag 25 januari om 10.00 uur in het kerkgebouw van de Oud Gere formeerde Gemeente, Evertsenlaan 90 te Temeuzen, waarna aansluitend de begrafenis plaatsvindt op de Zuiderbegraaf plaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de eerder genoemde kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel en alle vrijwilligers van verzorgingshuis 'Bachten Dieke'te Terneuzen voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Bedroefd namen we kennis dat door de HEERE van ons is weggenomen onze lieve tante en oud-tante weduwe van Pieter Sol Veenendaal Jaap en Mia Bart en Els - Silvie Mark en Annemarie - Davey, Eden Tim Zaamslag Krijn en Anja Jacco Suzanne Mieke Temeuzen Anneke en Wim Jeroen en Cora Stephan Lisa Dennis Zaamslag Peter In plaats van kaarten Neem Heer mijn beide handen en leid Uw kind tot ik aan de eeuwige stranden de ruste vind. Gezang 232 Verdrietig deel ik u mede dat na een huwelijk van 58 jaar, waarvan de laatste jaren moeilijk waren, van mijn zijde is weggenomen mijn lieve en trouwe man Westkapelle, 10 november 1928 Vlissingen, 20 januari 2016 Jacomina Willeboordse - Moens Schelpweg 1 4361 SE Westkapelle De begrafenis zal dinsdag 26 januari om 12.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Alleen schriftelijke condoleances op bovenstaand adres. O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats •Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op V] like ons op Twitter BJ Facebook Verdrietig hebben we afscheid moeten nemen van We zullen hem erg missen. Dé en Wim Piet en Corrie kinderen en kleinkinderen Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vdnderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51