Familieberichten kükookop mensen inq.nl COLOFON Familieberichten Ans Verburg - van den Bergh V Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen, delen wij u mee dat plotseling is overleden onze lieve broer, zwager en oom Christoffel Minnaard Chris sinds 8 januari 2013 weduwnaar van Ursula Christa Petersen in de leeftijd van 74 jaar. Leen Jan (in herinnering) Frans Jenny en John (in herinnering) Piet en Thies Lauw en Anja Ko Yerseke, 19 januari 2016 Correspondentieadres: Gr. van Zoelenstraat 12 4401KB Yerseke De afscheidsdienst wordt maandag 25 januari om 13.30 uur gehouden in gebouw "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze vriend en medewerker Chris Minnaard Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Oestercultuur Pols-Bom en medewerkers Toen haar leven geen toekomst meer had is zij dapper weggevlogen. Eindelijk bevrijd uit een leven dat haar krachten te boven ging. We zullen haar ontzettend missen... Haar nooit vergeten. Trudy Ots - Polderman Zij is 59 jaar geworden. Rilland: Louis Ots Curacao: Kevin en Eliana Rilland: Jolene en Wart Benjamin, Boy, Joel 18 januari 2016 Vinkenissestraat 6, 4411 CD Rilland We nemen afscheid van Trudy op zaterdag 23 januari om 11:00 uur in dorpshuis "Luctor et Emergo", hoofdweg 45 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in bovengenoemd dorpshuis gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Trudy Ots Je vader blijft je vader zo eigen en vertrouwd Je wilt hem niet graag missen omdat je van hem houdt. Maar eens dan komt de dag datje hem moet laten gaan Je verstand zegt dat het goed is Maar in je ogen blinkt een traan. Vandaag, precies 16 jaar na het overlijden van zijn vrouw, moeten wij nu afscheid nemen van onze vader en opa Dirk Wielemaker sinds 20 januari 2000 weduwnaar van Willy Wielemaker - de Jonge in de leeftijd van 75 jaar. Arnemuiden Pieter Wielemaker Mathilde Polinder Koudekerke Lianne de Visser - Wielemaker Albert de Visser Jarno Wessel Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van "de Waterwel"Aagtekerke en "de Brouwerij"Koudekerke voor de goede zorgen. Koudekerke, 20 januari 2016 Correspondentieadres: Middelburgsestraat 122, 4371 RR Koudekerke Onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zondag 24 januari van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 25 januari om 13.30 uur in de Michaelskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Klimop, Kerkstraat 2 te Koudekerke. Met dankbare herinnering, moeten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Dirk Wielemaker Fam. De Jonge 's-HeerAbtskerke, 20 januari 2016 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Dirk Wielemaker Tan van Sluijs-Wielemaker Izaakvan Sluijs t Krina Kesteloo-Wielemaker Nico Kesteloo neven en nichten Koudekerke, 20 januari 2016 f'. donderdag 21 januari 2016 15 Geschokt zijn wij door het onverwacht overlijden van Echtgenote van onze oud ploegleider Louis Ots Wij wensen Louis, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Oud collega's en Partners, Brandweer Rilland Verdrietig moet ik, na moeizame jaren vanwege haar gezondheid, afscheid nemen van mijn grote jeugdliefde Utrecht, 9 februari 1960 Goes, 14 januari 2016 Piet Verburg Kortedijk 2, 4471 PA Wolphaartsdijk De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden op woensdag 20 januari in het crematorium te Middelburg. Op www.uitvaartzorgcentrum.nl kunt u een condoleance of een herinnering plaatsen. ■V" Bi- fjrj t ,v. isgtó Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mall en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73