Familieberichten Üi/arladsfj 14 donderdag 21 januari 2016 Maria Berendina van den Ende-Melis kükookop fflensenlinq.nl Pieternella Anna Marie Geense - Verschuure Hans van Aalst Catharina Deurwaarder-Duerink Catrien Duerink oma van den Ende Oma van den Ende Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE voor ons toch nog onverwacht is weggenomen, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma weduwe van Gerard van den Ende in de leeftijd van 86 jaar. geboren 6februari 1929 - overleden 19 januari 2016 Borssele: Marijke en Gerard Burger-van den Ende Dordrecht: Christien van den Ende Borssele: Johan en Ina van den Ende-Walhout Borssele: Gerrit en Lida van den Ende-Hoepel Borssele: Anton en Els van den Ende-Witte Sommelsdijk: Kees en Pauline van den Ende-Lageweg Borssele: Hanneke en Wim Witte-van den Ende Borssele: Corrie en André de Kok-van den Ende Hansweert: Paul en Paula van den Ende-Costa Klein- en achterkleinkinderen Cleeuwendamme 9 4454 BX Borssele D.V. vrijdag 22 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oostsingel 21 te Borssele. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 23 januari om 10.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Borssele. Na de begrafenis is er in de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man en onze zorgzame vader, opa en over-opa Joris Izak Koole echtgenoot van Jannetje Pieternella Verheyke in de leeftijd van 82 jaar. Kruiningen: J.P. Koole-Verheyke Krabbendijke: Arie en Ada Koole-Jansen Jacelien en Pawel Majka-Koole Julian Marita en Peter van Burg-Koole Lars, Myrthe, Sophie Andrea en Rien Houtekamer-Koole Lianne en Alexander Draaijers-Koole Wesley, Jesse Jorinda en Marcel Draaijers-Koole Ryan Ricardo Krabbendijke: Arda en Jan Pieper-Koole Gertjan en Mandy John Mark en Charlotte Kruiningen: Kobus en Marina Koole-Ruissen Stefan Jeanita en René Elize Nathalie Angelique Jorian Mark Jeanelle Kruiningen, 19 januari 2016 Marconistraat 6,4416 DE Kruiningen De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op zaterdag 23 januari om 14.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medebewoner Wij wensen de familie heel veel sterkte toe Namens alle bewoners van appartementencomplex "De Dokke", Clasinastraat te Arnemuiden Als ik toch niet had geloofd dat ik de goedheid van de HEERE zou zien in het land van de levenden Wacht op de HEERE, wees sterk en Hij zal uw hart sterk maken; ja, wacht op de HEERE. Psalm 27:13,14 Dankbaar voor wie zij geweest is, maar verdrietig om de lege plaats die zij achterlaat, geven wij u kennis dat, na een rijk leven, door de HEERE tot Zich is genomen onze lieve, zorgzame moeder en oma sinds 2012 weduwe van Jan Deurwaarder in de leeftijd van 76 jaar. Zaamslag Santina en Paul van Vuuren-Deurwaarder Monica en Rosco - Sanne, Jori, Joël, Bram Ruth en Bart - Ezra, Cyso, Boris, Nena Thirza en Joa - Paco, Novi Hans en Mariëlla - Loïs, Sem Zaamslag Karin en Frits van Vuuren-Deurwaarder Astrid en Arnoud - Jeftha, Elodie, Noémi, Aimée Jan en Kelly Sabina, Rik en Jorinda 7 Carola en Willem, Bart en Karin, Heidi en Aart - Levi Frits en Melissa, Tom, Ricky, Sam, Nathan, Lars MonsterKees en Irene Deurwaarder-Hoek Hanneke, Jan en Minke, Lydia, Nienke Ameide Petra en Anne den Oudsten-Deurwaarder Bert en Jolijn, Hanna, Jochanan, Ruben Zaamslag Maaike en Ernst van der Vlist-Deurwaarder Emma, Job, Thamar Den Haag Linda Deurwaarder en Jan-Floris Boer Zaamslag, 19 januari 2016 Correspondentieadres: Ridder Robertstraat 7, 4543 AL Zaamslag De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 25 januari om 14.00 uur in de Chr. Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraaf plaats aan de Veerstraat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Herinner haar zoals u haar hebt gekend. Wilt u toch afscheid van haar nemen dan kunt u dat doen op zaterdag 23 januari van 15.00 - 17.00 uur in Ridder Robertstraat 7, 4543 AL Zaamslag. In vertrouwen op haar Heer is uit onze familiekring weggenomen onze lieve, dierbare schoonzus en tante weduwe van Jan Deurwaarder Jaap en Corrie Deurwaarder-Heijboer Corrie en Jan - in herinnering - Dieleman-Deurwaarder Kees Deurwaarder Piet Deurwaarder Suzan en Jan Wilhelm-Deurwaarder David en Ina Deurwaarder-de Zwart Jo en Hilda Deurwaarder-Faas Neven en nichten We wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Zaamslag, 19 januari 2016 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze (overgroot)oma Borssele: Folkert en Janneke de Kok Borssele: Gerwin de Kok Maartje van Buren Middelburg Janco en Joselien de Kok Noud Borssele We zijn erg verdrietig omdat onze lieve op Gods tijd, toch nog onverwacht van ons is heen gegaan. Kapelle- Marit Dennis van Belzen-Burger Biezelinge: Casper, Meike, Lars Goes: Gerben Annette Burger-Kamperman Floris, Maartje Middelburg: Elsbeth Martin Westerbeke-Burger Sem, Myrthe, Thirza Veere: Christa Burger Borssele: Arjen Burger Borssele: Geke Burger Those we love don't go away they walk beside us every day unseen, unheard but always near still loved, still missed and very dear We nemen afscheid van Voor sommigen Nel voor sommigen Pam voor ons mama en oma - weduwe van Jacobus Marinus Geense - 11 april 1927 18 januari 2016 Astrid Geense en Lex Scholten Eva, Yvo Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 22 januari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 23 januari om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Correspondentieadres: Ouddiemerlaan 43, 1111 GT Diemen Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72