OyarJailai) Familieberichten O IHensenlinq.nl Willem Dingenis Theune Dick Sophia Scheepers c Walter Remery Adriaan van den Dries - Adrie - 14 dinsdag 19 januari 2016 Maria Martha Ots-van Kouteren Marja Adrianus Johannis Ots Johannes Adrianus Versteylen dl. Adriaan Jannis Verduijn LIEVE WALTER kijk ook op Dank u Ik heb gehuild, gelachen en gevochten Ik lag in warme bermen en in gladde bochten Ik hief het glas, het viel kapot in duizend scherven Ik wist de grijze hemel toch weer blauw te verven Ben blijven pogen, al verbrandden ai mijn schepen Ik heb gebaald, gefaald en ik heb 'm vaak geknepen Er was applaus maar ik ben ook dikwijls uitgefloten Maar als ik ga dan zeg ik toch: Bedankt, ik heb van het leven toch genoten. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, willen wij u laten weten, dat ondanks haar levenslust en wilskracht na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Terneuzen, 5 februari 1932 Kloosterzande: Paal: t Hulst, 13 januari 2016 Janus Ots Jac en Pia Ots-Obrie Jordy Onze dank gaat uit naar het "Team Thuiszorg" van Kloosterzande voor de zorg die zij aan ma hebben gegeven tevens willen wij het team, afdeling A2, van "De Blaauwe Hoeve" bedanken voor hun bijzonder goede verzorging in de laatste dagen van ma. Leliestraat 3, 4587 AN Kloosterzande De crematieplechtigheid heeft volgens de wens van Marja in besloten kring plaatsgevonden. Vlissingen, 29 april 1939 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, behulpzaamheid en liefde is overleden onze lieve vader Vlissingen, 16 januari 2016 Heieen Theune en Richard Koes Mariët Theune Jo Theune en Jopie Theune-Lijnse Anneke de Kam-Theune en Ger Verhoeven Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Verpleeghuis Pablo Picassoplein woning 3 voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Heieen Theune Bargelaan 46 2333 CV Leiden Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Dick op vrijdag 22 januari van 12.30 tot 12.50 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend wordt hier de uitvaart dienst gehouden. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de begrafenis is er in het uitvaart centrum de gelegenheid om de familie te condoleren. Ook wie geen rouwkaart heeft ontvangen is van harte welkom. Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is hebben wij afscheid genomen van onze moeder, oma en mijn zus sinds 1966 weduwe van Vlissingen 7 oktober 1925 t 15 januari 2016 Marja van Nes - Versteylen en Paul van Nes Veerle en Danny Marith Rob Versteylen en Mariëtte Versteylen - Mooren Mathijs en Anouk Casper en Anna Maud Anneke Michiels van Kessenich - Scheepers Correspondentieadres: Vrijdomweg 36, 4382 BC Vlissingen De bijzetting in het familiegraf, op de Begraafplaats Tongerseweg te Maastricht, zal ir besloten kring plaatsvinden. Onze hartelijke dank gaat uit naar het team van WVO Zorg, verpleeghuis Ter Reede, woning 8, voor de liefdevolle verzorging en begeleiding. Voor ons toch nog te snel hebben wij afscheid moeten nemen van 75 jaar Lieve man van: Marijke Pa van: Lars en Jorien Sjoerd en Ester Opa van: Damian Sven Wesley Lindy Liz 14 januari 2016 Rosenburglaan 226 4385 JM Vlissingen Wij willen samen met u Walter herdenken op donderdag 21 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Aansluitend is er in de koffie kamer gelegenheid tot samenzijn. V Op 16 januari is plotseling overleden onze lieve broer, zwager en oom Wij zijn dankbaar voor de fijne herinneringen Jan en Lies Verduijn- van Halst Jannie Brakman- Verduijn Anneke en Hubrecht de Bliek- Verduijn Neven en nichten Je hing enorm aan je gezin en het leven. Om dat te behouden, heb je hard gevochten. Donderdag heb je jouw strijd moeten opgeven. Rust nu maar uit, dat heb je verdiend. Ria, kinderen en kleinkinderen Miethèse en Pierre, kinderen en kleinkinderen Jeannine en Harold, kinderen en kleinkinderen Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het met vee1 moed gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen watje hebt doorstaan? Verdrietig geven wij u kennis dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve pa en opa Borssele, 10februari 1942 - f Goes, 16 januari 2016 's-Heerenhoek: Serry van den Dries-van Leemput Wissenkerke: Harold en Patricia Bas, Amber Oost-Souburg: Liesbeth en Detlev Levi, Noëlle Laustraat 28,4453 AW 's-Heerenhoek. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden vrijdag 22 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 9.30 tot 10.15 uur gelegenheid tot condoleren in het mortuarium naast de kerk. Na de uitvaartdienst is er uitsluitend schriftelijke condoleance in de Jeugdhoeve. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen was het Adrie zijn wens om een gift te schenken voor de KWF kankerbestrijding. Een collectebus zai aanwezig zijn bij de ingang van de kerk en na de uitvaartdienst in de Jeugdhoeve. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63