J? Familieberichten O IDensenlinq.nl Üyarlailau 14 dinsdag 19 januari 2016 Marinus de Feijter Gilles Johannes Verbrugge Terneuzen Servaas Verbrugge Adriaan Jannis Verduijn Adrie Adriaan Jannis Verduijn Loes Suy - Smit Hubert Suy Bertrand Adriaan Jozef Emma Bonte kijk ook op Vraag me niet te herinneren Test niet telkens mijn verstand Laat me gaan en weten dat je er bent Kus me op de wang en pak mijn hand Met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid genomen van onze pa en opa weduwnaar van Pieternella Catharina Dieleman Terneuzen, 30 augustus 1929 t Terneuzen, 17 januari 2016 Ina en Albert Augustinus - de Feijter Kim en Yorick Lejo en Yolanda de Feijter - van der Eijk Mark Anoek en Delano Addy de Feijter Lizie in herinnering en Jacko van der Hooft - de Feijter Bryan en Denise, Daimy Etienne en Michelle Correspondentieadres: Gouwestraat 6, 4535 CS Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 21 januari om 15.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er een informeel samenzijn in de koffiekamer. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Ik voel nog in mijn hand, het laatste drukken van je handen. Daarin lag nog wat leven, daarin lag reeds de dood. Daarin lag al die liefde sedert jaren mij gegeven en gij in ene drukking, nu voor eeuwig in mij sloot. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat moe en verlangend naar het einde is heengegaan onze zus, schoonzus en tante op de gezegende leeftijd van 95 jaar. Mien t en Rene t Wies t en Anton t Piet t en Yvonne Jack t en Maria t Theo t en Agnes Jan en Tilly Jet en Johan Rene t en Marie Jo t en Klazien Benno t en Roos Fons Rudie t Riet en Wim neven en nichten 15 januari 2016 Correspondentieadres: A. de Kort, Antoniusstraat 20, 4587 CP Kloosterzande De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 21 januari om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Maandag 18 januari is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van Rosalie te nemen op kamer 11, van WZC Antonius, Pastoor Versterplein lte Kloosterzande. Alleen schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar het personeel van WZC Antonius voor de goede zorgen. Don't mourn my death but celebrate my life Verdrietig, maar blij om alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze allerliefste man, papa, opa en overgrootopa echtgenoot van Catharina Elizabeth Lantsheer Terneuzen, 15 april 1925 f Terneuzen, 17 januari 2016 HoekRina Verbrugge-Lantsheer Hoek Nelleke en Jo de Koeijer-Verbrugge Gilles en Rose - Una Nina en Herman - OP Sanne en Michiel - Noah, Daantje, Isabel Dieuwertje en Sinan - Noor, Issa Thomas en Marjolein - Veerle Sophie Diederike en Marnix Jesse en Hanne - Louis Job en Kiki Bente Goes Gert-Jan en Renske Verbrugge-van der Hoek Mees Mette Ipe Rozenlaan 31 4542 CW Hoek De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar Dr. Verhagen en de medewerkers van verpleeghuis Ter Schorre, afd. Revalidatie voor de liefdevoile verzorging en ondersteuning. Mijn genade is u genoeg... In alle rust is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa echtgenoot van Levina Willemina Tazelaar Cadzand, 31 december 1923 t Aardenburg, 16 januari 2016 Aardenburg: L.W. Verduijn-Tazelaar Oostburg: Ad Verduijn Stekene (B): Marian en Johan de Zwart-Verduijn Mark Stefan en Ann-Sophie Correspondentieadres: Gaaiperswei 107, 4527 HD Aardenburg Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Coensdike voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 21 januari om 14.00 uur in de kerk van de VEG, Provincialeweg 2 te Nieuwvliet. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats te Oostburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 13.55 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 16 januari is plotseling overleden onze lieve broer, zwager en oom Wij zijn dankbaar voor de fijne herinneringen Jan en Lies Verduijn- van Halst Jannie Brakman- Verduijn Anneke en Hubrecht de Bliek- Verduijn Neven en nichten Wat zo diep in het hart zit kun je door de dood niet verliezen... De herinnering aan een bijzonder mens is geboren. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma en oma echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 65 jaar. Clinge: Bert Clinge: Ankie en Martin Nick, Huub, Kim Clinge: Robbert en Andrea Merijn, Jelle 15 januari 2016 's-Gravenstraat 200 L, 4567 AN Clinge De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 22 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. De wil was er nog, de kracht niet meer... Verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve partner, onze papa en opa partner van Marie-Louise Ivens weduwnaar van Denise Pierre Alice Thielman Hij overleed in de leeftijd van 79 jaar. Clinge: Marie-Louise Ivens Clinge: Ronald en Chantal Bonte-Vergauwen Simone, Laurens St. Jansteen: Anniek en Richard Bral-Bonte Emelie en Maarten, Christoph, Charlotte en Armand Clinge: Walter en Pascalle Bonte-van Rattingen Sophie en Mike, Romy Meerdonk: Anne en Luc Van Hove-Vermeulen Thijs en Karen, Lotte, Sam en Nathalie, Kato St. Gillis-Waas: Hilde en Chris Van Der Weken-Vermeulen Gita en Xavier, Rens en Famke Meerdonk: Els en Marc Van Goethem-Vermeulen Loes 17 januari 2016 Correspondentieadres: Gravenstraat 120, 4567 AM Clinge U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 20 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 21 januari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus,'s-Gravenstraat te Clinge. Voorafgaand aan de uitvaartdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de kerk vanaf 12.45 uur. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wiltu, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar Dr. Roks voor z'n goede begeleiding en verzorging. Het heeft op Bertrand en op ons diepe indruk gemaakt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43