Magazijn uitverkoop Elegance 4 scootmobiel molenaar^ 30% korting CULTUUR SHOW 25 Stijn Mac Gillavry USICAL (22), musicalspeler „Toen ik 6 was deed ik auditie voor de musical Oliver, waarin Wil lem Nijholt speel de. Ik werd Uk- kie, het boefje dat thuis moest schoonmaken. Zingen, dansen, acteren - van jongs af aan was ik er mee bezig. Ik zat op mijn toe al op klassiek bal let. Voor mij was het vanzelfspre kend dat ik naar de Academie voor Muziek- en Musi caltheater in Til burg ging. In ons genre lig gen banen niet voor het opschep pen, maar ik kon gelukkig aan het werk bij Van Hoorne Entertain ment, het groot ste bedrijf in Ne derland op het ter rein van familie voorstellingen. Ik speel nu de rol van Suske in de musical Suske en Wiske en de Circus- baron waarmee we nu toeren. We kregen een prach tig compliment van Leen Vander- steen, de dochter van tekenaar Wil ly Vandersteen. Ik kan veel aan pakken, waardoor ik me steeds ont wikkel. Ons be drijf verzorgt fa miliemusicals zo als Rapunzel, Woe- zel Pip en Tho mas de Stoomloco motief. Daar doe ik soms de produc tie en choreogra fie voor. Voor Sus ke en Wiske en de Circusbaron maak te ik de choreogra fie. Ik haal nergens mijn neus voor op, ik leer elke dag. Voor Studio 100 speelde ik het jongetje Pim in de musical Bum- ba. Supermooi als je die allerklein sten ziet, met die aandachtige kop pies. Kinderen zijn zo'n dank baar publiek. Ik ben nu met iets nieuws bezig: pop penspel. Heb net een workshop ge had. Een lappen- handpop tot le ven wekken, er één mee worden. Dat is de kunst. Ik zoek altijd uitda gingen. Natuurlijk streef ik naar een prach tige musicalrol. Bijvoorbeeld Bert, de straatartiest in Mary Poppins. Fan tastisch hoe zang, dans, spel in die rol samenkomen. Links of rechts om, ik ga mijn doel bereiken." „Mijn vrije tijd gaat op aan lekker pielen in mijn stu- diootje thuis. Na het huiswerk pro duceer ik nieuwe muziek, remixes en reworks. Mijn ouders willen niet dat mijn vwo er onder lijdt. Maar ik weet toch al wat ik word. Ik ben gek op electro nic dancemusic. Op mijn 7e had ik een midisetje. La ter kreeg ik voor mijn verjaardag drum- en piano les. Mensen die mijn muziek mooi vinden, houden van het contrast tussen strakke housebeats en klassieke melodie lijnen. Op de Dance Fair in Utrecht ben ik alle demo drops af gegaan. NOXU Re cordings zag er wat in, maar was ook kritisch. Thuis heb ik tot diep in de nacht zitten schaven. De volgende dag wa ren ze hartstikke enthousiast en kon ik tekenen. Ik heb al een paar tracks geprodu ceerd. Thirteen was de eerste, de videoclip is al 14.000 keer beke ken op YouTube. Je moet als dj skills hebben, pro ducer én perfor mer zijn. Mijn pet je is mijn handels merk. Ik heb getekend bij de bekende booker 7-Agency. Mijn vader, mijn grootste fan, is mijn manager. Ik sta op schoolfees ten en kleinere fes tivals, maar stond ook op Kings Night in Den Haag voor 5.000 man en op het Amsterdam Dance Event. Via de mail krijg ik reacties. Fan mail uit Neder land, maar ook uit Brazilië en India. Ik reageer altijd. Ik post veel op mijn Instagram@Tijn- Verkerk. Het is wel je fanbase, hè?" De Elegance 4 is een veelzijdige scootmobiel die zich makkelijk laat bedienen. Zelfs als u nog helemaal geen rijervaring heeft, kunt u er meteen prima mee overweg. Dankzij zijn verstelbare, goed geveerde comfortstoel bent u automatisch verzekerd van een heerlijk ontspannen zit. Profiteer nu van 840,- korting! Thuis proefrijden? Bel 0800 - 27 40 400 ^^5 of kijk op www.molenaar.nl j DINSDAG 19 JANUARI 2016 IN 01 thiatuj! BEZOEK EEN VAN ONZE SHOWROOMS Alkmaar Nunspeet Arnhem Roden Beneden-Leeuwen Roosendaal Best Uden Capelle a/d IJssel Veenendaal Doetinchem Waddinxveen Heerlen Wateringen Hengelo Zwolle Katwijk

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 26