ze óefmten 0 mensen inq.nl Familieberichten MAREA Voor betaalbare kwaliteit Suus Knook-Wolters Pieternella Labruijère - Hannewijk Bram Dirkx Adriaantje Maatje Poortvliet-Eggebeen Cornells de Bruijn Jannetje Reijnoudt-Jasperse Dina Geertruida Sandee-Meulbroek Ina de Vries-Bauer Jozias Hugense ~Jos de Vi99Qr Cobi Leendertse - Oele Kees de Witte Janneke den Besten Ditsy den Besten DE VLIEGER Uitvaartverzorging UITVAART De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Johan/Hoebmcvvv kijk ook op zaterdag 16 januari 2016 15 Het is mij onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat ik heb ontvangen in de vorm van brieven, kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn moeder, mijn mama Daarom wil ik u op deze manier laten weten dat mij dit erg goed gedaan heeft en een grote steun is bij het verwerken van dit verlies. Hartelijk dank daarvoor. Addie Leendertse 's-Gravenpolder, januari 2016 Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen en de vele kaarten na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Ko, kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, januari 2016 Onze dank gaat uit naar iedereen die met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de periode van afnemende gezondheid en na het overlijden van onze moeder en oma Kinderen en kleinkinderen Januari 2016 We willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling en steun die wij ontvingen na het plotselinge overlijden van We weten dat we niet de enigen zijn die hem missen. Hartverwarmend was het vele medeleven dat wij hebben ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder en oma De vele handdrukken, bemoedigende kaarten, de bezoekjes, telefoontjes en vooral de vele gebeden hebben ons gesterkt in het verdriet. Het doet ons goed dat zij bij zovelen een goede en warme herinnering heeft achtergelaten. Hiervoor willen wij u heel hartelijk bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Poortvliet Lieve mensen, Bedankt! Wij zijn erg getroffen door de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk na het overlijden van Het is voor ons tot grote troost te weten dat Kees voor zo veel mensen iets heeft betekend. Familie de Witte Koudekerke, januari 2016 Voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. De vele kaartjes, bloemen, telefoontjes en andere vormen van medeleven zijn voor ons een grote steun geweest. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. M. de Bruijn-Vreeke Marcel de Bruijn Sylvia van Heeren-de Bruijn Berry van Heeren Anne Koudekerke, januari 2016 Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en medeleven te hebben ontvangen, na het overlijden en bij de begrafenis van onze schoonzus en tante hiervoor willen wij u hartelijk danken. Namens de familie Nieuw en Sint Joosland, januari 2016 In plaats van kaarten Zondag 6 december jl. is onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder overleden. We willen iedereen hartelijk bedanken voor alle oprechte blijken van medeleven. De vele lieve reacties en de getoonde betrokkenheid hebben ons goed gedaan. We houden onze moeder en oma met liefde en respect in onze gedachten. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sandee Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma bedanken wij u hartelijk. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Okkie de Vries Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, januari 2016 De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van hebben ons diep ontroerd en waren voor ons aden een grote steun. Het is een fijne gedachte dat hij in zijn [even voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Familie Htujense Domburg, januari 2016 UITVAARTVERZORGING v Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 w»^ www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 6331 JC Middelburg b 1 UITVAARTZORG -Vygvs'A Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland ^info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Begraven zoals u dat wenst bG§rafenl9vsrzor§1ng Met respect, wens en overtuiging van overledenen en familie. U kunt GRATIS een wilsbeschikkingboekje aanvragen. T. 06 - 83 80 92 48 Middelburg info@begrafenisverzorgingdevisser.nl "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uifvaart.nl Verrijn Stuartweg 28, Goes -0113-216815- www.uitvaart.vg Uitvaartverzorging QfnVs" rarsWlsTl AklftlsTM* Voor een%orfy%cwvie< begeleiding- Geldeloozepad 20 4463 AJ Goes Uitvaarten in geheel Midden-Zeeland (0113) 311 444 Eigen rouwcentmm met aula en koffiekamer uitvaartzorgcentrum.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72