Familieberichten Corrie SmaMegange - Krijger kükookop fflensenlinq.nl 14 zaterdag 16 januari 2016 IRewui - de £eye Kristiaan Pieter Verhulst Opa Verhulst Isa Kristiaan Pieter Verhulst "Nooit meer in mijn tentje..." Overleden is: 26 junii944 i4januari 2016 Mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma. Zij was een vrouw uit duizenden. Ckiel lman en Laura Melckior en Hester Tristan Mees Fauve Marieke en Bart Pieter en Eva Sarak Nena We zullen afsckeid nemen van Corrie op dinsdag i9januari 2016. Om 13.00 uur wordt een bijeenkomst gekouden in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde 3 in Waddinxveen. Daarna bent u van karte uitgenodigd voor de condoleance van 14.30 tot 16.30 uur bij Flora aan de Parklaan 4 in Boskoop. Heejt u geen uitnodiging ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig besckouwen. De/amilie zal Corrie in besloten kring begraven. Correspondentieadres: C. Huygenslaan 16,2741 XT Waddinxveen Corrie Smallegange-Krijger Ma zal altijd in onze herinnering blijven Wij willen u hartelijk danken voor de vele lieve, mooie en warme reacties die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moe der, oma en over-oma Corrie Minnaard- Verlare Het heeft ons veel troost gegeven. Foort en Tilly Joke en Jaap Mark en Tanja, Summer, Tijn Stefan en Daniëlle Anja en Jan Dennis en Emma Ronnie en Manon, Sven R? Annemarie en Johan R? Ko en Jolanda Dies Anne Y erseke, januari 2016 Wat als... je gedachten niet meer jouw gedachten zijn. Je woorden geen zinnen meer vormen. Herinneringen steeds meer van vroeger zijn. Je stilaan opgesloten raakt in lichaam en geest... Dan zou... ik wensen dat ik kon toveren. Ik maakte van jou de prachtigste vogel. Ik liet je vliegen, vrij en onbezorgd. De hemel tegemoet... Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en zus 01-03-1931 Vlissingen 14-01-2016 Vlissingen: P.M.(Bas) van Reems Bart en Wilma Rogier en Kyra Marit en Sjoerd Wilma en Paul Eliza en Arnold Ruben en Kim Remko en Sylvia Terneuzen: Wil en Annie Gaal We bedanken het verzorgend personeel van de Vondellaan, woning 14 voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Paul Krugerstraat 68-622, 4381 WE Vlissingen Het is mogelijk om afscheid van Willy te nemen op woensdag 20 januari van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Geen bezoek aan huis. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Let op de vrome en zie naar de oprechte want het einde van dien man zal vrede zijn. Psalm 37 37 Bedroefd om het gemis, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere uit dit leven heeft weggenomen onze lieve en zorgzame vader, opa en overopa sinds 23 december 2006 weduwnaar van Maria de Rijke Westkapel Ie, Aagtekerke, 30-5-1925 14-1-2016 Middelburg: Corrie en Wini Houmes-Verhulst Aagtekerke: Pieten Koos Verhulst-de Visser Aagtekerke: Joke en Bram de Korte-Verhulst Apeldoorn: Bramen KarinVerhulst-Huissen Aagtekerke: ChristaVerhulst Klein- en achterkleinkinderen. Correspondentieadres: Agathastraat 15 4363 BC Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 18 januari van 19.00 tot 19.45 uur in de zaal van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapel Ie. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. dinsdag 19 januari om 11.00 uur in voornoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Wij zijn de medewerkers van SVRZ afdeling Waterwelte Aagtekerke dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Die Cod is ons een Cod van heil; ff ij schenkt, uit goedheid, zonder peil, ons 't eeuwig zalig leven. Hij kan, en wil, en zal in nood, zelfs bij het naderen van de dood, volkomen uitkomst geven (Psalm 68:10) Verdrietig zijn we dat onze lieve, altijd meelevende van ons is weggenomen. We zullen hem missen. Maar deze psalm, die we vaak met onze opa en oma gezongen hebben, geeft ons troost in het verdriet. Erwin en Angeli Ralph en Emma, Micha Christian en Jantine Nathan, Noa Annemieke Martin en Mariska David, Viola Marieke en Hubrecht jaron, Manuel Gilbert en Martha Anne-Marthe (in liefdevolle herinnering), Evan, Twan Corina en Willem joël, Loïs, Noa Hanneke en Kees-Jan Kris en Marscha Pieter en Eva Peter en Gilde Aron, Sjantine, Anne-Joëlle Manuel, Cino Marijke en Jan /esse, Arne, Sytse, Rosa Willemieke en Sander Boas (in liefdevolle herinnering), Senne Christine Barend en Jessica Jochem en Joanieke Chris en Jannie Ronja, Benjamin Arico en Renske Elize en Wiebe Marnick Annemijn Björn Marlie Kars en Julie Aagtekerke, 14 januari 2016 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze lieve broer, zwager en oom weduwnaar van Maria Verhulst - de Rijke in de leeftijd van 90 jaar. Sterke de Heere de achtergebleven familie. Aagtekerke: M. Faasse - Verhulst (in herinnering) J. Faasse Westkapelle: N. Hengst -Verhulst (in herinnering) L. Hengst (in herinnering) Westkapelle: L. Verhulst M. Verhulst - Faasse (in herinnering) Zoutelande: P. Ovaa - Verhulst (in herinnering) P. Ovaa (in herinnering) Neven en nichten. Bedroefd, maar vol goede herinneringen hebben wij afscheid genomen van onze schoonzuster en tante echtgenote van Chiel Smallegange Odijk: Riet Keuchenius-Smallegange Tromso: Wim Vader Krabbendijke: Danker Smallegange Paula Smallegange-IJzerman Amersfoort: Martje Smallegange Jan van Belkum Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 71