Ovarlailarj (H mensen inq.nl Familieberichten Maria Janna Anthonisse - Koets Petronetta Neeftje van der Gaag Lena Francina van den Berge - van de Griek Lena Jaap van Wallenburg kijk ook op Hans Adriaansen Je pijn is eindelijk voorbij Je lijden is gedaan Je leeft voor ons nu verder in een eeuwig nieuw bestaan Bedankt voor al je liefde je vriendschap en je trouw ook over de grens van 't leven houden we van jou Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze Ma en oma - Marie - weduwe van Jacob Pieter Anthonisse in de leeftijd van 92 jaar. Nieuwegein: Ella en Dick Frank Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Cleijenborch, voor de goede en liefdevolle verzorging. Colijnsplaat, 15 januari 2016 Zorgcentrum Cleijenborch Correspondentieadres: Buitenstede 18, 3431 XB Nieuwegein. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 20 januari om 13.30 uur in de Nicolaas kerk te Kortgene, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 1315 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de consistorie van de kerk. Na de begrafenis is er in Zorgcentrum Cleijenborch gelegenheid tot condoleren. Wij zijn verdrietig omdat plotseling is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Maria Janna Anthonisse-Koets Colijnsplaat: A. Koets-Kouwer Vlissingen: W.M. Weststrate-Koets Neven en nichten Wat blijft, zijn de goede herinneringen. God heb ik lief hij heeft mij welgedaan Na een kort ziekbed heeft de Heer tot zich genomen onze geliefde zus, schoonzus, tante en vriendin van t Wanda Venema, - Net - Ridder in dé orde van Oranje Nassau Nootdorp t Middelburg 23 augustus 1917 14 januari 2016 Familie Van der Gaag Neven en nichten Woonadres: Griffioenstraat 40, app 102 4334 BK Middelburg Correspondentieadres Koningskinderenpad 1 3813 DX Amersfoort De dankdienst zal worden gehouden op dinsdag 19 januari om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Voorafgaand aan de dankdienst is er vanaf 10.30 uur tot 11.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in de aula van de begraafplaats. Na ajbop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Janny van Damme - van de Linde Toch nog onverwacht is overleden onze lieve moeder en oma sinds 13 februari 1978 weduwe van Andries van den Berge in de leeftijd van 93 jaar. Rilland: M.J. van den Berge T. van den Berge - Koster Rilland: Leanne en Izaak Rilland, 14 januari 2016 Correspondentieadres: Vliedbergstraat 25, 4411 AH Rilland Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum "Waardig'! Koninginneweg 2 te Waarde. De afscheidsdienst waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 19 januari om 11.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum. De crematie zal op een later tijdstip plaatsvinden. Vandaag nemen wij afscheid van ons bestuurlid Joep de Klerk Joep is na een kort ziekbed veel te jong overleden. We zullen de leuke optimistische en goedlachse man vol sprankelende ideeën missen bij onze bestuurs vergaderingen. Stichting Jachthaven Terneuzen T erneuzen, 16 januari 2016 Marja Dierijck Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat in de leeftijd van 82 jaar van ons is heengegaan, mijn man, onze (schoon) vader en opa Jacob Middelburg: J.C.F. van Wallenburg-de Visser Oost-Souburg: Ella en Dick Michelle en Henk Grijpskerke: Jolanda en Arjan Jessica en Yannick 14 januari 2016 Oude Veerseweg 114 4332 SJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 19 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur in rouwcentrum "Adagio", Buitenhovelaan 1Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 20 januari om 13.00 uur, op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis er gelegenheid tot condoleren en samen zijn in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Middelburg Veere Albon d'Ardèche 20-01-1959 08-01-2016 Veel te vroeg is van ons heengegaan Zesenvijftig jaar stevig geknokt Tot later lieve knul Liefs, Pa en Ma, Ger, Frans, Lal, Ka, Inge, Jerry, Philip, Jeroen, Martijn, Wernard, Jean-Paul, Marlon, Melissa, Jason en Noah. Plet doet ons verdriet afscheid te moeten nemen van onze geliefde zus, schoonzus en tante Rien en Anneke van de Linde - de Regt Petra en Erwin Conny en Frank We koesteren de fijne herinneringen. Haar kinderen en kleinkinderen wensen wij veel sterkte toe. zaterdag 16 januari 2016 17 Op 14 januari 2016 overleed thuis in Terneuzen Echtgenote van Henk Leunk. Marja werd op 26 november 1952 geboren in Rotterdam. De manier waarop Marja omging met haar snel naderende einde siert haar en troost ons. Henk Leunk Manny Dierijck-Dekker Noortje, Dennis, Olivia en Lizz Luuk en Sanne Lize De uitvaart vindt plaats op woensdag 20 januari 2016, om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP Terneuzen. Na de plechtigheid is er een bijeenkomst in het Hampshire Churchill Hotel, Churchilllaan 700, 4532 JB Terneuzen. U kunt deze advertentie als uitnodiging beschouwen om de uitvaart en de bijeenkomst bij te wonen. Correspondentieadres: Waterfront 204 4531 HZTerneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 70