k OfëfigB Sancfiisn (H Ulensen inq.nl Da/iIiij-ituijJifijl Familieberichten Suzan Vermeulen - Vermeulen COLOFON Familieberichten —3* (tsr», 1 Bram Dirkx Dina Geertruida Sandee-Meulbroek Marie Verhelst-de Groote m Maria Beeckman-Sturm We willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling en steun die wij ontvingen na het plotselinge overlijden van We weten dat we niet de enigen zijn die hem missen. Cornelia Sara Pieters-Remeeus - Conny- Camiel van Rattingen Ma zal altijd in onze herinnering blijven Wij willen u hartelijk danken voor de vele lieve, mooie en warme reacties die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moe der, oma en over-oma Corrie Minn aard- Verlare Het heeft ons veel troost gegeven. Foort en Tilly Joke en Jaap Mark en Tanja, Summer, Tijn Stefan en Daniëlle Anja en Jan Dennis en Emma Ronnie en Manon, Sven V Annemarie en Johan Ko en Jolanda Dies Anne Yerseke, januari 2016 In plaats van kaarten Zondag 6 december jl. is onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder overleden. We willen iedereen hartelijk bedanken voor alle oprechte blijken van medeleven. De vele lieve reacties en de getoonde betrokkenheid hebben ons goed gedaan. We houden onze moeder en oma met liefde en respect in onze gedachten. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sandee Magdalein Maria Wegman-Lammens Janneke den Besten Ditsy den Besten Cobi Leendertse - Oele Annemarie Scheele-Rozendaal Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveel heid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Familie Verhelst Januari 2016 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en dochter hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Een speciaal woord van dank aan het personeel van ziekenhuis AZ Sint Jan te Brugge en Verpleeghuis "De Stelle" te Oostburg voor de liefdevolle verzorging. Henk Petra en Michel, Amber Piet Vermeulen Breskens, Januari 2016 bografeniworzorging do Vi99Qr kijk ook op Wij willen iedereen bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve moeder en geweldige oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de kaarten en de lieve woorden ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Kinderen en kleinkinderen Hulst, januari 2016 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn dierbare vrouw, onze lieve ma en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematieplechtigheid en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Luc Pieters Kinderen en kleinkinderen Philippine, januari 2016 Een handdruk een woord of kaartje een gebaar of praktische hulp Velen hebben met ons meegeleefd, elk op hun eigen manier na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa Het heeft ons verdriet verzacht en van het afscheid nemen iets bijzonders gemaakt. Waarvoor onze oprechte dank. Theo en Tamara, Ashley Lindsey zaterdag 16 januari 2016 19 Voor het medeleven dat we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Fam. Wegman-Begyn Fam. Gillesen-Wegman Westdorpe, januari 2016 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 101181 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Het is mij onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat ik heb ontvangen in de vorm van brieven, kaarten en telefoontjes na het overlijden van mijn moeder, mijn mama Daarom wil ik u op deze manier laten weten dat mij dit erg goed gedaan heeft en een grote steun is bij het verwerken van dit verlies. Hartelijk dank daarvoor. Addie Leendertse 's-Gravenpolder, januari 2016 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat zij bij zo velen geliefd was. Cor Scheele kinderen en kleinkinderen Sluiskil, januari 2016 Begraven zoals u dat wenst Met respect, wens en overtuiging van overledenen en familie. U kunt GRATIS een wilsbeschikkingboekje aanvragen. T. 06 - 83 80 92 48 Middelburg info@begrafenisverzorgingdevisser.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51