4 t Familieberichten OyarJailer] kükookop q fflensenlinq.nl Corrie Smallegange - Krijger 18 zaterdag 16 januari 2016 Gerarda Maria van Goethem-Vioen Lieve oma, Je pijn is eindelijk voorbij Je lijden is gedaan Je leeft voor ons nu verder in een eeuwig nieuw bestaan Bedankt voor al je liefde je vriendschap en je trouw ook over de grens van 't leven houden we van jou Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze Ma en oma Maria Janna Anthonisse - Koets - Marie - weduwe van Jacob Pieter Anthonisse in de leeftijd van 92 jaar. Nieuwegein: Ella en Dick Frank Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Cleijenborch, voor de goede en liefdevolle verzorging. Colijnsplaat, 15 januari 2016 Zorgcentrum Cleijenborch Correspondentieadres: Buitenstede 18, 3431 XB Nieuwegein. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 20 januari om 13.30 uur in de Nicolaas kerk te Kortgene, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.45 tot 1315 uur gelegenheid om afscheid te nemen in de consistorie van de kerk. Na de begrafenis is er in Zorgcentrum Cleijenborch gelegenheid tot condoleren. 4 Vandaag nemen wij afscheid van ons bestuurlid Joep de Klerk Joep is na een kort ziekbed veel te jong overleden. We zullen de leuke optimistische en goedlachse man vol sprankelende ideeën missen bij onze bestuurs vergaderingen. Stichting Jachthaven Terneuzen Terneuzen, 16 januari 2016 Piet van Goethem Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is van ons heengegaan, José Maria Louisa Gijsel weduwe van Marcel Petrus Causijn A Eede, 11 januari 1925 t Oostburg, 14 januari 2016 Yvette f en Antoine t Modde-Verbeke Adelin en Lutgarde Verbeke-De Backere Johan en Elianne Verbeke-Van Den Eeckhout Hilaire t en Trees t Buijsse-Roedts Jenny en Arsène f Verheije-Buijsse Hubert en Eliane Buijsse-Verheije Ria en Luc Bonte-Buijsse Marcel en Matty Buijsse-van Haneghem RitaBuijsse haar neven en nichten De families Gijsel, Causijn, Rodts, de Wilde 14 januari 2016 Correspondentie adres: Akkerput 7,4505 PT Zuidzande De afscheidsviering zal plaatsvinden op donderdag 21 januari 2016 om 11.00 uur in zaal de Babbelaar van verpleeghuis De Stelle veerhoeklaan 7 te Oostburg, waarna aansluitend de crematie zal plaatsvinden. De familie komt om 10.45 uur tezamen in de Stelle. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Marja Dierijck "Nooit meer in mijn tentje..." Overleden is: 26 juni 1944 i4januari 2016 Mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma. Zij was een vrouw uit duizenden. Ck iel lman en Laura Melckior en Hester Tristan Mees Fauve Marieke en Bart Pieter en Eva Sarak Nena We zullen afsckeid nemen van Corrie op dinsdag ïgjanuari 2016. Om 13.00 uur wordt een bijeenkomst gehouden in de Ontmoetingskerk aan de Groensvoorde 3 in Waddirucveen. Daarna kent u van karte uitgenodigd voor de condoleance van 14.30 tot 16.30 uur bij Flora aan de Parklaan 4 in Boskoop. Heeft u geen uitnodiging ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig kesckouwen. De jamilie zal Corrie in kesloten kring kegraven. Correspondentieadres: C. Huygenslaan 16, 2741 XT Waddirucveen jjNtlk Téf. Vete fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve ma, oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed op 13 januari 2016 in de leeftijd van 93 jaar. Triemen: Karei en Afke Esther en Arjan Bas en Afke, Karei, Jannie Eliy en Douwe, Afke, Tseard-Jan St. Jansteen: Petra en Fred Joeri en Michelle Kirstie Kloosterzande: Eric en Petra Jesse Elte Correspondentieadres: t.a.v. familie van Goethem Coöperatie DELA Van der Maelstedeweg 102b te Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede weg 102b te Hulst, op maandag 18 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 19 januari om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren, aansluitend bent u van harte welkom in de koffiekamer van het crematorium. We kwamen altijd met veel plezier naar je toe Voor het samen eten van een lekkere koek Voor het bakken van een eitje Voor een potje jokeren We zullen je nooit vergeten Liefs en een dikke knuffel, Jesse en Elte Op 14 januari 2016 overleed thuis in Terneuzen Echtgenote van Henk Leunk. Marja werd op 26 november 1952 geboren in Rotterdam. De manier waarop Marja omging met haar snel naderende einde siert haar en troost ons. Henk Leunk Manny Dierijck-Dekker Noortje, Dennis, Olivia en Lizz Luuk en Sanne Lize De uitvaart vindt plaats op woensdag 20 januari 2016, om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP Terneuzen. Na de plechtigheid is er een bijeenkomst in het Hampshire Churchill Hotel, Churchilllaan 700, 4532 JB Terneuzen. U kunt deze advertentie als uitnodiging beschouwen om de uitvaart en de bijeenkomst bij te wonen. Correspondentieadres: Waterfront 204 4531 HZTerneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50