Het op één na beste dancefestival van 2015 op de Lange Jan ZEELAND 11 Deze artiesten kun je verwachten fWitter HOUSE CO DUTCH CLUB 30 BXRadio @BXRadio Hopelijk hebben ze camera's in Middel burg. En dat de da ders een fikse straf tegemoet mogen zien! Uw reactie Uw reactie (2) MIDDELBURG. City of Dance was volgens festivalbezoekers het op één na beste en leukste dancefes tival van 2015. Op de website Fes- tivalchart.nl konden mensen stemmen en alleen het festival In tents in Oisterwijk werd hoger beoordeeld dan het Middelburg se evenement. De uitslag is gisteravond bekend gemaakt op Radio Decibel. Festi- valchart.nl heeft elk jaar een digi tale verkiezing. Bezoekers van fes tivals kunnen op allerlei onderde len een cijfer geven, zoals pro gramma, sfeer, locatie en prijs/ kwaliteit. „Een waanzinnig compliment. We zijn zelfs hoger geëindigd dan grote festivals als Myste- ryland en festivals in België en Duitsland", reageren Martin Priem en Elina Sloutskaia, organi satoren van City of Dance. Op welke punten zij het van die andere festivals winnen, horen ze later. Dat is wel belangrijk om te weten, vinden ze, want dan is ook duidelijk op welke punten ze zich nog moeten verbeteren. Priem vindt het niet alleen goed voor het festival zelf, maar ook voor Middelburg en Zeeland. „Gemeenten willen graag de groenste zijn, of de beste winkel stad. Nou, Middelburg heeft ook bijna het beste dancefestival." Volgens Priem zijn zeker veertig duizend stemmen uitgebracht op Festivalchart.nl. De organisato ren hebben allemaal wel gelob- byed onder hun achterbannen om op de site te stemmen. „Maar veel mensen bezoeken wel drie tot vier dancefestivals per jaar. De stemmers kunnen de festi vals dus onderling ook goed ver gelijken." Online Top-5 DRUMM BASS ZATERDAG 16 JANUARI 2016 Mr. Belt Wezol mightyfools dubvision Pep Rash Lady Bee Dyna Vato Gonzalez MC Tjen La Fuente Tony Junior Rave van fortuin Stbstn De Manuel Geza Show Trafassi Dansado De Feestneger Lawine boys party dj W gerard joling look a like lekke band Feestteam Alice dj Lasgo Mental Theo Partyanimals Wou Pat Krimson DJ Arne L 11 Op het Tympaanplein in Middel burg is een monumentale kas tanjeboom onherstelbaar be schadigd. Vermoedelijk met op zet. De politie is op zoek naar de dader. Mensen reageren ont hutst op het bericht. Zo ook BXRadio uit de Bevelanden. Die hoopt dat de dader gepakt wordt. 'Mensen van dit bootje hebben veel geluk gehad, toch op blij ven letten op het weerbericht", schreef Jaap Kallewaard op on ze website toen we meldden dat de opvarenden van een sportvisbootje waren gered bij Zeebrugge. 'Iedere schipper van welke sportvisboot dan ook had kunnen weten dat je giste ren niets te zoeken had op zee', schreef John Luchies. 's Avonds bleek welk belang de opvaren den hadden: het bootje zat vol met drugs. Daarop reageerde WillemC50 zo: 'Het zal wel bij vangst geweest zijn'. Donderdag en vrijdag werd on ze provincie geteisterd door hondenweer. Voor niemand leuk, ook niet voor onze bezor gers. „4 x gevallen en geen idee hoe vaak ik m'n fiets van de straat opgeraapt heb tijdens de krant rondbrengen vanmorgen. Doorweekt tot en met", schreef Tjarda Cluvers op onze Face- bookpagina. En dan is het extra leuk om een pluim van een le zer te krijgen: „Hulde aan de be- zorgster van de PZC! Storm, re gen, maar de krant lag vanmor gen gewoon op de mat, alsof er niets aan de hand was! Dank, dank, dank!" 1. Meerdere auto's door glad heid in berm op A58 bij Lewe- dorp 2. Twee zeer natte dagen in Zee land 3. Zeemanshoop redt opvaren den sportvisbootje Zeebrugge 4. Terneuzen gaat het maken 5. Sienna kreeg een kans als zorgassistent Kijk op www.pzc.nl of @pzcredactie B facebook.com/depzc @pzcredactie Feestteam Warface E Force DR. Phunk Deepack Panic Prophet Darkrever vs Reza Mental Theo Kymo Critical Mass Murdock (be) Champion (de) T and Sugah James Marvel (be) Baz Simplistix (be/uk)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43