Familieberichten 1Ê t*> Uuiikbïïiuijjifigi IHensenlinq.nl Van der Hooft uitvaartzorg COLOFON Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Co VERSTRAATEN Jan Lindenbergh Lokaal, vertrouwd, betrokken. Met verslagenheid vernamen wij dat de Heere op het aller onverwachts uit onze familiekring heeft weggenomen mijn schoondochter, onze schoonzuster en tante Mieneke Steketee-Timmerman echtgenote van Johan Steketee in de leeftijd van bijna 60 jaar. De Heere mocht Johan, de kinderen en kleinkinderen gedenken in alle droevige omstandigheden en deze roepstem heiligen aan hun en ons aller hart. Yerseke: M. Steketee-Koster Chris en Anja Steketee-Boei Wemeldinge: Simon Steketee Yerseke: André en Monica Steketee-van der Reijden Peter en Annelies Steketee-de Keijzer Krabbendijke: Conja en Ad Meeuwsen-Steketee Neven en nichten 13 januari 2016 Met diepe ontroering en grote verslagenheid vernamen wij het bericht dat door de Heere, op het alleronverwachts, is weggenomen de echtgenote van onze voorzitter, koorlid en vriend Mieneke Steketee We bidden Johan, de kinderen en verdere familie toe dat de Heere ze kracht zou willen geven om dit verlies te dragen. Bestuur, dirigent en leden van het Ichthuskoor te Kruiningen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van oud-wethouder en oud-raadslid Piet Hamelink Piet was wethouder van 2003 tot 2006 en raadslid in de periode van 1990 tot 2003 en van 2006 tot 2010 bij de gemeente Temeuzen. Zijn inzet werd beloond met benoeming tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Zijn plotseling overlijden heeft ons diep geraakt. Met grote waardering denken wij terug aan zijn warme persoonlijkheid en de betrokken wijze waarop hij zich als wethouder en raadslid voor de gemeente en de gemeenschap van Terneuzen heeft ingezet. De Raad, het college en alle medewerkers van de gemeente Terneuzen wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naasten veel sterkte met dit grote verlies. Jan Lonink, burgemeester Francois Lauret, gemeentesecretaris Joost de Jong, griffier Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa zeggen wij u op deze manier hartelijk dank. Het is ons tot grote steun geweest. Tan Verstraaten-de Bruine Marco en Irina Sonja Romy Erna en Jacco Kelly en Adrie Mike en Kirsten Jack Oosterland, januari 2016 'We fie66en zijn fiandmoeten fosfaten, maar vergeten doen we Hem nooit. Uw hartverwarmende medeleven dat wij mochten ontvangen in de vorm van lieve woorden, een kus, een handdruk, kaarten of bloemen na het overlijden van heeft ons diep geraakt en geeft ons veel steun bij de verwerking van dit grote verlies. Hiervoor willen wij u heel erg bedanken. J.P. Lindenbergh-Jonker Jan en Els kleinkinderen achterkleinkinderen MARIE GRUSON-BOUSSEN 'UZZL7 Overtoom Groen vrijdag 15 januari 2016 15 Burgh-Haamstede, januari 2016 DANKBETUIGING Voor uw vriendschap, medeleven en warme belangstelling tijdens haar leven en bij het afscheid van willen wij U allen hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gruson Terneuzen, januari 2016 O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73