Üyarlaileri Familieberichten 14 vrijdag 15 januari 2016 Fransina Maria Goulooze-Loesberg Fransina Maria Goulooze-Loesberg Apollonia Neeltje van Kruiningen - Goedegebuur Ploni Willem Franciscus Langemaire Wim kükookop fflensenlinq.nl Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij ons heeft gegeven en ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma - Ina - Vlissingen, f Goes, 3 september 1947 13januari 2016 Jo Goulooze Miranda en Rob Samantha, Amber Patrick en Judith Sanne, Naomi Ilona Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van het ADRZ te Goes voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Westhavendijk 27, 4493 BM Kamperland De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar ook dankbaar voor alle mooie herinner ingen aan haar, geef ik u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve zorgzame dochter M. Loesberg-Theune Vlissingen, januari 2016 Intens verdrietig door de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij mij omringde, geef ik kennis dat plotseling is overleden mijn innig geliefde vrouw in de leeftijd van 85 jaar. Waarde: Jan van Kruiningen 13 januari 2016 Havenstraat 2,4414 AZ Waarde De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 20 januari om 10:00 uur in de Hervormde Kerk te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in dorpscentrum MeerWaarde, Mauritsstraat 4-6, gelegenheid tot condoleren. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Apollonia Neeltje van Kruiningen-Goedegebuur J.N. Joosen-van Kruiningen f Jac. Joosen t N.J. Joosen-van Kruiningen J. Joosen t A.), van Kruiningen f A.J. van Kruiningen-Sonke t Neven en nichten Met verdriet moesten wij afscheid nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Willem Franciscus Langemaire Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Pa t Ma Hans en Ans Marianne en Ruud Henny Els en Peter Neven en nichten Middelburg, 9 januari 2016 Joep de Klerk Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa 29 april 1946 f 9 januari 2016 Anneke Langemaire-Carol Francis en Lindy Saeha Kim Patrick en Bianca Naomi Jordi Ilse en Ramon Correspondentieadres: Olivier Corbaultstraat 13 4336 AW Middelburg De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Tot ons grote verdriet is na een langdurige ziekte overleden onze lieve en altijd behulpzame broer, zwager en oom Wim Langemaire Wij zullen hem erg missen Middelburg: Gerda Langemaire en kinderen Koudekerke: Riet van der Tak-Langemaire Frank van der Tak en kinderen Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden op de leeftijd van 92 jaar van onze zwager en oom Jacobus Anne Nieuwenhuyse Jaap) echtgenoot van C.P. Nieuwenhuyse-Vogelaar f Krabbendijke: C.J. Vogelaar-van Maldegem Hillegom: P.G. Veldhuyzen van Zanten-Vogelaar Canterburry: G.Vogelaar-Sonke Neven en nichten Krabbendijke, 15 januari 2016 GEMEENTE REIMERSWAAL Ons bereikte het droevige bericht dat de heer J.A. Nieuwenhuyse oud-raadslid van de voormalige gemeente Kruiningen oud-raadslid van de gemeente Reimerswaal oud-wethouder van de gemeente Reimerswaal is overleden. De heer Nieuwenhuyse heeft zich in het openbaar bestuur en op tal van andere plaatsen buitengewoon verdienstelijke gemaakt voor inwoners van onze gemeente. Wij zijn hem daarvoor veel dank verschuldigd. Wij wensen de familie en alle dierbaren veel sterkte toe. Met hen koesteren wij de vele her-inneringen aan de bijzonder man, die ons is ontvallen. gemeenteraad, college van burgemeester en wethouders en medewerkers van de gemeente Reimerswaal de heer Ing. Jacobus Anne Nieuwenhuyse Geschokt en bedroefd zijn wij allen over het verlies van onze oud-collega, goede vriend en zeiler Op de zeilschool hebben we veel van Joep mogen leren. Dankbaar zijn we voor alle momenten die we met hem hebben mogen delen. Hij motiveerde ons te genieten, door te zetten en te vertrouwen op onszelf. Wij gedenken hem met respect en een glimlach, zoals hij die altijd had. Nu hebben wij een uitdaging Joep, we gaan je enorm missen. Onze gedachten gaan uit naar Joyce, Willem en Diederik in deze zware tijd. Laurens, Caroline, Annelies, Jasper, Julienne, Roel, Maartje, John en Joris Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van De heer Nieuwenhuyse was namens het CDA raadslid in de voormalige gemeente Kruiningen, na herindeling in de gemeente Reimerswaal en van februari 1972 tot april 1986 wethouder in onze gemeente. Wij hebben de heer Nieuwenhuyse leren kennen als iemand met altijd een goed humeur en met wie uitstekend kon worden samengewerkt. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie Gods zegen en veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en fractie CDA afdeling Reimerswaal Yerseke, 14 januari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72