6 I Iuizenpaspooit Aan cle Gerbrandylaan 61 in Middelburg zit alles strak in de verf. Avni Gas hi en Muzafere Shala toverden hun eerste koopwoning om tot een zee aan licht en ruimte. Overdag stond ik in de stad op een steiger en's avonds ging ik hier verder. Ik heb alles drie keerwitgesausd TEKST JACOLINE VLAANDER FOTO'S MECHTELD JANSEN e woonden eerst in de Veldmaarschalk Montgo- merylaan, vertelt Muza fere Shala (44). „In een vrijwel identiek huis. Het is maar een paar honderd meter hier vandaan." „Precies 250 grote stappen," zegt Adrian (10). Hij hielp met verhui zen tot zijn speelgoed binnen was. Daarna hadden zijn ouders geen kind meer aan hem. „Het klinkt misschien gek, maar we hebben de verhuizing toch met de auto gedaan," zegt Avni Gashi (39). „Familie en vrienden kwamen ons helpen. Al die zware banken, tafel met stoelen, kasten en bedden kun je niet over de stoep dragen, zelfs al vraagt het inladen en uitladen naar verhouding meer tijd dan het rij den van het ene huis naar het an dere." Groeten De mensen in de omringende hui zen kenden ze al een beetje. „In elk geval van gezicht," zegt Shala. „En van het groeten in het voorbijgaan. Als je langs de voortuinen loopt, heb je automatisch contact met el kaar." „Toen we hoorden dat dit te koop kwam, zijn we even gaan kijken," zegt Gashi. „We wisten het meteen. En binnen twee dagen was het rond." „We wilden graag in deze buurt blijven," beaamt Shala. Adrian zit nu nog op school in de Nederstraat, maar gaat komend jaar naar de school hier achter. We wonen dicht bij de stad, maar toch rustig, met gratis parkeerruimte voor de deur. En de woningen zijn hier lekker ruim." Eind november kregen ze de sleu tel. Begin december trokken ze erin. Naast hun fulltime banen heb ben ze in amper twee weken tijd alles schoongemaakt en opgeknapt. Gashi, die als huisschilder in dienst is bij Faber Personeel, kwam die weken bijna zijn overall niet uit: „Overdag stond ik in de stad op een steiger, en 's avonds ging ik hier verder. De kleurstelling op de wan den was overal antracietgrijs en donkergroen. Het leek veel kleiner MIDDELBURG vrijdag 15 januari 2016 Precies 250 stappen z 44 De tussenwoning aan de Gerbrandylaan in Middelburg is gebouwd in 1973. Het huis heeft een kleine voortuin, een royale achtertuin van 8 bij 10 meter, grote ramen, goede isolatie, een ruime woonkamer met open keuken, een hal en open houten trappen. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en een badkamer met inloop douche. Een vierde slaapkamer is te vinden op zolder. De woning staat tegenover een se niorencomplex. De vraagprijs was 209.000 euro. Bijzonderheden: het hele huis zit spie en span in de verf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58