Üyarlailefj Familieberichten 0 U1ensenljnq.nl *r>jÊf .WK<9* Birighisf) Van der Hooft uitvaartzorg Vr1,J COLOFON Familieberichten 18 vrijdag 15 januari 2016 de heer Roctus Fransina Maria Goulooze-Loesberg Fransina Maria Goulooze-Loesberg Lokaal, vertrouwd, betrokken. Bram Dekker Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Bram Dekker vader van Stijn en Gijs, spelers van ons 1 ste en 2de elftal. Tevens was Bram namens de KNVB aangesteld als consul van onze vereniging. Wij wensen Jacqueline, Stijn, Gijs en verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Bestuur, leden, staf en spelers 1ste en 2de elftal V.V. Zaamslag Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van oud-wethouder en oud-raadslid Piet Hamelink Piet was wethouder van 2003 tot 2006 en raadslid in de periode van 1990 tot 2003 en van 2006 tot 2010 bij de gemeente Terneuzen. Zijn inzet werd beloond met benoeming tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Zijn plotseling overlijden heeft ons diep geraakt. Met grote waardering denken wij terug aan zijn warme persoonlijkheid en de betrokken wijze waarop hij zich als wethouder en raadslid voor de gemeente en de gemeenschap van Terneuzen heeft ingezet. De Raad, het college en alle medewerkers van de gemeente Terneuzen wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naasten veel sterkte met dit grote verlies. Jan Lonink, burgemeester Francois Lauret, gemeentesecretaris Joost de Jong, griffier Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij ons heeft gegeven en ook dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma - Ina - Vlissingen, 3 september 1947 f Goes, 13 januari 2016 Jo Goulooze Miranda en Rob Samantha, Amber Patrick en Judith Sanne, Naomi Ilona Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van hetADRZ te Goes voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Westhavendijk 27, 4493 BM Kamperland De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar ook dankbaar voor alle mooie herinner ingen aan haar, geef ik u kennis dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn lieve zorgzame dochter M. Loesberg-Theune Vlissingen, januari 2016 MARIE GRUSON-BOUSSEN kijk ook op Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen, die niet te begrijpen zijn. Verslagen en met intens verdriet hebben wij kennis genomen dat onze vriend ons geheel onverwachts heeft verlaten. Vol ongeloof en respect voor Jacqueline, Stijn en Gijs delen wij dit verdriet. Weet dat wij er voor jullie zijn. Peter en Marcia Jansen Kim en Niels, Tamara, Jordy Henk en Mickaela Koekkoek Nikki Martin en Ann van Overdulve Floris, Pepijn Ko en Miranda Ruijtenburg Zarah, Romano Frans en Irma den Deurwaarder Jan Pieter Luteijn Cees de Pooter en Sandra Schakelaar Rob, Tijn, Lynn Peter Dees en Marsha Smallegang Maryn, Lotte Jan Peter en Jasperien van der Peijl Alexander, Charlotte, Rutger Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen Met droefheid melden wij u het overlijden van vader van onze leerling Zenzy We leven mee in deze donkere dagen en wensen Zenzy en familie alle moed toe. Namens alle medewerkers van het Reynaertcollege P.de Witte, Voorzitter College van Bestuur Hulst, 14 januari 2016 DANKBETUIGING Voor uw vriendschap, medeleven en warme belangstelling tijdens haar leven en bij het afscheid van willen wij U allen hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gruson Terneuzen, januari 2016 Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Held een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50