Stip denkt pas écht aan uw vakantiebeurs! AU Inclusive Cruise Griekse Eilanden Rondreis hoogtepunten van Roemenië Autovakanties Europa Kies snel uit ons ruime en gevarieerde aanbod: Rondreizen Europa Luxe zeecruises Zonvakanties ind. vliegreis INBEGREPEN: INBEGREPEN: Inclusief 10% korting nu v.a 8-daagse rondreis inclusief vliegreis Inclusief 10% korting nu v.a korting 8-daagse cruise inclusief vliegreis I Actie alléén t/m ma. 18 januari 23:59 uur.' I Boek nu deze fantastische 8-daagse cruise per 4-sterren Norwegian Jade naar de Griekse Eilanden! Geniet van de prachtige Middelland se Zee en ontdek Corfu, Santorini, Mykonos en Katakolon. Deze cruise is inclusief vliegreis en alle maaltijden aan boord. Mis deze kans niet profiteer bovendien van een exclusief aanbod. Tijdelijk ontvangt u gratis het Ultimate Bevera ge Package. Dit houdt in dat alle frisdrank, bier, sterke dranken, cocktails en wijn (tot 15 per glas) zijn inbegrepen! Let op: slechts een be perkt aantal plaatsen per vertrekdatum dus laat deze kans niet schieten! vliegreis en cruise per 4* Norwegian Jade drankenpakket t.w.v. 448 p.p.! Maak nu kennis met dé hoogtepunten van Roe menië. Dit prachtige, maar relatief onbekende land heeft enorm veel te bieden. Normaal 749, nü voor een speciale introductieprijs en... tijde lijk met 10% extra korting! We laten u o.a. de hoofdstad Boekarest zien en u kijkt uw ogen uit terwijl we over het platteland reizen. Cultuur liefhebbers halen hier hun hart op. Zo bezoeken we onder meer de beschilderde kloosters, waar van een deel op de Werelderfgoedlijst van UNESCO staat. En wat te denken van het afwis selende natuurschoon in de regio Transsylva- nië. Wacht niet langer en laat u verrassen... vliegreis per KLM ontbijt én diner gegarandeerd vertrek Ned.spr. reisleiding KLM (open: ma. t/m vr. 9:00-13:00 uur) v*" Vakantiebeurs? 1o% Venetië Santo'riöt= NORWEGIAN 8-daagse cruise inclusief vliegreis per Trans- avia, cruise per 4-sterren Norwegian Jade met alle maaltijden aan boord mei v.a. 854 augustus v.a. 971 juni v.a. 827 september v.a. 809 juli v.a. 881 oktober v.a. 791 Targu Mures Bazna u 1 f Biertap 3IDIU Brasov^ Harman \Bran** predeal 8-daagse rondreis inclusief vliegreis per KLM, rondreis per touringcar, verblijf in midden klasse hotels en dagelijks ontbijt én diner april v.a. 606 juli v.a. 485 mei v.a. 485 augustus v.a. 485 juni v.a. 485 sept/okt v.a. 476 stipreizen.nl *De volgende actievoorwaarden zijn van toepassing (uitgebreide voorwaarden zie internet): de korting is van toepassing op de meeste reizen op onze website en loopt op tot 10%. De riviercruises per MS Allegro hebben speciale prijzen en zijn uitgesloten van de actie. Reizen van Hogenboom Vakantieparken, Roompot Vakantieparken en enkele Disneyland® Paris hotels zijn uitgesloten van de actie. Let op: zolang de voorraad strekt! We behouden ons het recht voor om kortingspercentages gedurende de actieperiode te wijzigen. Kortingen gelden alleen voor nieuwe boekingen. Voor een totaaloverzicht met de bijbehorende kortingen en overige voorwaarden zie www.stipreizen.nl/actievoorwaarden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 24