Tulip Inn Leiden Centre Natuurlijk Azoren! HH (jp> 3-daags Winterarrangement Boek nu deze lezersreis ~\üP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Lezersprijs vanaf 75,- p.p.* Slechts 8 dagen - 4* hotel - hoge lezerskorting: tot ca. 300,- p.p TUI AZOREN Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties Het 3-sterren Tulip Inn Leiden Centre hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht door historisch Leiden. Het hotel bevindt zich schuin tegenover het centraal station en op loopafstand van het historische centrum. Maak een rondvaart door de grachten van Leiden en laat u culinair verrassen in Restaurant Rubens. Laat u betoveren door de veelzijdige stad Leiden. Wist u dat er maar liefst 2800 monumenten zijn en dat vrijwel de gehele binnenstad monumentaal erfgoed is? Doe uw ogen tegoed aan vele hofjes, molens, kerken en stadspoorten die u het beste kunt ontdekken vanaf het water. Een rondvaarttocht laat u alle eeuwenoude plekjes van Leiden zien. Kunst en cultuurliefhebbers halen hun hart op in 9 fantastische musea. Natuurlijk kunt u ook uitstekend winkelen want de langste winkelstraat van Nederland is hier te vinden. Elke woensdag en zaterdag is er een gezellige marktin het centrum. De stranden van Noordwijken Katwijk zijn in slechts 10 minuten bereikbaar. Beleef, geniet en laat u inspireren, er is voor ieder wat wils! Meer informatie en boeken Neem contact op met Tulip Inn Leiden Centre via telefoon 071-4083500 of via e-mail: reservations@tulipinnleidencentre.nl 3-daags Winterarrangement Ontvangst met kop warme chocolademelk 2 overnachtingen in een Comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner in Restaurant Rubens (zondag gesloten) Stadsplattegrond vrijdag 15 januari 2016 Geldigheid van het arrangement t/m 20 maart 2016 op basis van beschikbaarheid. Prijs is op basis van een tweepersoonsbezetting en exclusief toeristenbelasting a 2,50 p.p.p.n. 1-persoons- toeslag€ 60,- op de arrangementswaarde. Smaragdgroene lagunes, kleurrijke bloemenvelden, heldere kratermeren, een azuurblauwe zee en authentieke dorpjes. DatzijndeAzoren! De Portugese eilandgroep is een waar paradijs voor de actieve natuurliefhebber. Geniet van de vele wandelmogelijkheden, een zacht klimaat, leuke kleine strandjes en natuuriijkde walvissen en dolfijnen, die er in grote getale voorkomen, wel meer dan 20 soorten U vliegt naar Sao Miguel, het grootste en groenste eiland van de Azoren, met indrukwekkende vulkaankraters, geisers en warmtebronnen en uitgestrekte bloemen velden. U kunt er geweldig wandelen, mountainbiken of paardrijden, of met een stoere Zodiac walvissen en dolfijnen spotten. En bezoek ook de gezellige hoofdstad Ponta Delgada, met leuke restaurants, terrasjes en een levendige haven. De lezersaanbieding is inclusief: Retourvlucht Amsterdam-Sao Miguel met TUIfly in de Economy Class Luchthavenbelasting, brandstofheffing Transfer (luchthaven - hotel en v.v.) Nederlandssprekende reisleiding 7 overnachtingen n Vale do Navio 7x uitgebreid ontbijtbuffet Exclusief 2,50 calamiteitenfonds, 20,- reserverings- kosten peronline boekingen eventuele vlucht en brandstoftoeslagen Autohuur: Bij een TUI winkel of per telefoon boekt u een huurauto vanaf 47,- per dag. Half pension: Elke avond goed en gemakkelijk dineren in het hotel? Voor 120,- per persoon per week boekt u half pension. Walvisexcursie: Voor 54,- p.p. boekt u een spannende Whalewatchexcursie. Geniet van een ontspannen en luxe verblijf in dit moderne hotel, rustig gelegen, ca. 800 m. van zee en 1 km. van het centrum van Capelas. Bushalte op 50 m. Het hotel beschikt over een binnen- en buitenzwembad, ligbedden, fitness, sauna, een restaurant en bar en comfortabele kamers voorzien van airco, minibar, tv, badkamer met bad, toilet, föhn en balkon metzitje. Prijs per persoon per arrangement: 399,- O.b.v. 2 pers. per kamer. Aanbiedingsprijzen zijn beperkt beschikbaar op: 4,11,18 april; 16, 20,27mei;3,6,27juni.Boeksnel,wantop=op! Meer informatie, mogelijkheden boeken Ga voor meer informatie, aanbiedingsprijzen op overige vertrekdata en om te boeken naar de webwinkel. U kunt ook bellen met TUI (0900-8847,0,70 pg) of langsgaan bij een TUI winkel. Hotel Vale do Navio**** FZC -^2>;scov<r &***- 8-daagse vliegreis nu slechts 399,- p.p. Walvissen dolfijnen Vulkanen, meren bloemen Modern 4-sterren hotel Voor de actieve natuurliefhebber Vertrek: Verschillende data van april t/m oktober 2016 (maandag, vrijdag)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14