0v3t)£2 Bsritifiien Ulensenlinq.nl Familieberichten Roeland Uitvaartzorg Zorg JLandacht (Respect kükookop q fflensenlinq.nl j ta iA/tiA/6 3p ttters COLOFON Familieberichten 16 woensdag 13 januari 2016 13 december 1992 8 januari 2016 De Cystic Fibrosis nam haar lichaam, maar niet haar wil om door te blijven vechten. Het heeft haar plezier in het leven niet ontnomen. Mijn kanjer, mijn trots, mijn doel in mijn leven. Moeder Annemieke van der Eerden Je was als een eigen kind voor mij. Stiefvader Jos van Felius Met jou was het leven nooit saai en altijd mooier. Vriend Boyo Hopmans De laatste jaren zijn we weer zussen geworden en dat zal ik altijd koesteren. Zus Liesanne Spitters Vader Fred Spitters Zuidweg 25 4316 LB Zonnemaire Vrijdag 15 januari willen we het leven van Jeanine gedenken tijdens een samenkomst om 12.30 uur in het MFC, De Huybertstraat 35 te Zierikzee. Vooraf is er van 11.30 tot 12.15 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend gaan we haar begraven op begraaf plaats St. Barbara aan de Grachtweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot informeel samenzijn in het MFC. In plaats van bloemen kunt u ook een gift geven aan de Nederlandse Cystic Fibrosis Stichting. Een collectebus zal bij het condoleanceregister staan. Getroffen zijn wij door het bericht dat Jeanine Spitters dochter van onze collega's Annemieke van der Eerden en Jos van Felius, op 23-jarige leeftijd is overleden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Annemieke, Jos en Liesanne. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen. mr.drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf mr.drs. J.A. (Joan) de Visser secretaris-algemeen directeur Er bestaan geen woorden om te troosten. Het overlijden van Jeanine Spitters dochter van onze directe collega Annemieke, raakt ons diep. We wensen Annemieke, Jos, Liesanne, Boyo en verdere familie veel kracht. Ans, Lia, Lucretia, Marion, Marjon en Marleen Vu> uitvaartwensen in vertrouwde handen 25 jaar uitvaartverzorging op dfoord- en Zuid-(Bevcfand DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Verzorging van aCte uitvaartpoïissen Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Twitter Facebook De zekerheid voor een waardig en Betaalbaar afscheid! T 0113 - 23 15 77 M 06 - 512 774 73 roeland-uitvaart.nl J info@roeland-uitvaart n! ORG Peter Butler Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle Met zorg, aandacht en respect Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Plaats Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone volg ons op like ons op Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een Filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64