Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Jacobus Anne Nieuwenhuyse Ada Overman-Polak Leonardus Hendrikus Jacobus Raaijman Leo Raaijman Remy Theophile Verras Leo Jan Tiessens de heer J.H. Tiessens Elisabeth Blommaart woensdag 13 januari 2016 15 Bedroefd maar met onuitwisbare herinneringen delen wij mee dat is overleden echtgenoot van Cornelia Pieternella Vogelaar, overleden 16-11-2006 (Ing. Ridder in de orde van Oranje Nassau) 11 maait 1923 Naarden -11 januari 2016 Goes Hij was een bijzonder mens Berendien Nieuwenhuijse en Hans Schopping Sarah Charlotte en Sander Ebrien Nieuwenhuijse en Kees Nieuwenhuizen Jaap Jik Nieuwenhuijse en Anton van der Weij Flora en Ali, Arian Rachel en Enes Reijer en Lara Adriaan en Janet Nieuwenhuijse-de Waard Nadine Vivianne Correspondentieadres: Hoofdstraat 18A 4416 AD Kruiningen De afscheidsdienst, geleid door ds. Joz. A. de Koeijer, wordt zaterdag 16 januari om 11.00 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Degenen die geen kaart ontvangen hebben kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Haar tolerantie en onvoorwaardelijke liefde blijven ons voorbeeld. Bedroefd maar dankbaar stellen wij u in kennis dat na een lang en zorgzaam leven van ons is heen gegaan onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder en tante Middelburg, Middelburg, 20 februari 1925 11 januari 2016 Bram en Nick Roos en Uwe Gert en Riet Lydia Ingrid Klein- en achterkleinkinderen Voor de bijzondere, persoonlijke en liefdevolle verzorging bedanken wij alle medewerkers van Hof 't Seys en de Zeeuwse Zorg Mensen. Correspondentieadres: R. Bartling Schleibacher Weg 2b 52146 Würselen Duitsland De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 13 januari om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren om 16.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 achter de Torentijdweg) te Middelburg. Geen bloemen Vz Utrecht: Utrecht: Wilsele (B): Kruiningen: "Sterven is verhuizen van de buitenwereld naar het hart van de mensen die van je houden" Manu Keirse Verdrietig, maar vooral dankbaar voor alles wat Leo voor mij betekend heeft, bewaar ik hem voor altijd in mijn hart Rheden, 9 juni 1948 t Vlissingen, 10 januari 2016 Jouw lief: Zofia Er is gelegenheid afscheid van Leo te nemen op vrijdag 15 januari van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij hem herinnering zal om 13.00 uur worden gehouden in de aula aldaar. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Wij begeleiden Leo in besloten kring naar het crematorium. Zofia Raaijman-Szymanski Troelstraweg 345, 4384 GS Vlissingen Geen bezoek aan huis. Verdrietig hoorden wij van het overlijden van Wij wensen onze lieve vriendin Marie-José en haar gezin heel veel sterkte en kracht om dit grote verlies te verwerken. Wij hopen dat ze troost kunnen halen uit alle mooie herinneringen. "De Meiden" Anneke, Ellie, Marian, Els, Elly, Marleen, Tanja Heinkenszand, 12 januari 2016 Met leedwezen vernamen wij het overlijden van onze voormalige Regiodirecteur Jan was in de periode van 1990 t/m 2009 onze gedreven en gepassioneerde directeur. Hij heeft mede vormgegeven aan wat wij nu zijn. Wij zijn Jan daar zeer erkentelijk voor. Wij wensen Marie-José en de kinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers Wolter Dros TBI-techniek Regio Zuidwest Met veel verdriet, maar opgelucht dat hem een verder lijden bespaard gebleven is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve behulpzame schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Zofia Raaijman - Szymanski We zullen je missen! L. Szymanski - Meulmeester Janneke en Leo Ronald, Christian Waddek en Mieke Victor, Rutger, Karei Rinus en Anita Dzintra en Daniël, Alicia, Delano Vlissingen, 10 januari 2016 Ik heb het gedaan! Ik heb ze getekend! Ik heb ze gebouwd! Ik ben moe. Ik ga slapen. Na een liefdevolle verzorging in het woonzorgcentrum Sint Antonius te Kloosterzande, gesterkt door de Ziekenzegen, is van ons heen gegaan Ambachtelijk Scheepsbouwer Echtgenoot van Graauw en Langendam Kloosterzande 2 september 1929 8 januari 2016 Annemieke en John Michielsens-Verras Renilde Paul en Monique Verras-Gilhuijs Laura, Suzanne, Daphne en Milan Michiel Verras en Jeanette Brouwer Charlotte, Veerle, Pieter Toyah, Gracet en Kayleigh Phielbert en Eugenie Verras-Praet Correspondentie adres: Pastoor Vesterplein 1/302 4587 CW Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Remy op donderdag 14 januari van 19:30 tot 20:00 uur in het DELA uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 15 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63