Familieberichten Overladen kükookop q fflensenlinq.nl 14 woensdag 13 januari 2016 Bram Dekker Gerrit Kristalijn Gerrit Kristalijn Vervuld van verdriet geven wij u kennis van het veel te vroege overlijden van mijn lieve zorgzame echtgenoot, onze trotse vader, zoon, schoonzoon, broer en oom -Abraham Antheunis- echtgenoot van Jacqueline Colijn Zaamslag, t Zaamslag, 7 april 1966 10 januari 2016 "Hij had de polder lief' Zaamslag: Jacqueline Dekker-Colijn Stijn Dekker Gijs Dekker To ska t'ji Amy Zaamslag: Kees en Liesbeth Dekker-van Hoeve Terneuzen: Wil Kusse Boudewijn Dane Familie Dekker Familie Colijn Polderstraat 60 4543 NA Zaamslag De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Bram Dekker Jan Fokke de Goede Joep de Klerk Altijd bereid te helpen! Joep, heel erg bedankt voor je hulp bij de Charity Cup! De Zeeuwse stromen zullen niet meer hetzelfde zijn zonder jou. Wij wensen alle familieleden, kennissen en vrienden van Joep veel sterkte toe. Namens de vrijwilligers van Stichting Sail4Charity Raoul v.d. Visse Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen van het veel te vroege overlijden onze oud-voorzitter Joep De Klerk Joep heeft als voorzitter en als lid van diverse commissies altijd een waardevolle bijdrage gehad binnen de Goese Mixed Hockeyclub. Ook als speler van de six-a-side was hij nog graag van de partij. Wij zullen zijn betrokkenheid, enthousiasme en vriend schap missen. Wij wensen Joyce, Willem-Jan en Diederik kracht toe bij het dragen van dit veel te vroege verlies. u Bestuur en leden Goese Mixed Hockeyclub Arthur Goossens Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een geduldig gedragen lijden is overleden onze lieve zorgzame vader en trotse opa Sinds 27 oktober 1996 weduwnaar van Henny Potappel *10 juni 1940 t H januari 2016 Annemarie en Rien Desiree en Ryan Eva Leroy Jessica Paula Onze welgemeende dank gaat uit naar het verplegend personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Borrendamme" voor de liefdevolle verzorging die jullie aan vader hebben gegeven. Zierikzee, Allévo zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres Lage weg 20 4308 AH Sirjansland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 16 januari om 10.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Hierbij geven wij u kennis, dat op de leeftijd van 75 jaar uit ons leven is weggenomen, onze broer, zwager en oom Nieuwerkerk: Adrie Verboom - Kristalijn Zierikzee: Anthonia Nuijens - Kristalijn Thomas Nuijens Neven en Nichten Zierikzee, 11 januari 2016 Jan Fokke de Goede Bèr van Riet Diepbedroefd hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Wij gaan hem heel erg missen en zullen hem nooit vergeten Wij wensen lacqueline, Stijn en Gijs heel veel sterkte met dit verlies Terneuzen: Ma en Boudewijn Angelique en Gert-Jan Mitchell, Gwendoline Monique en Peter Niek Eros en Bono Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega was vanaf 1 mei 1977 in dienst van ons bedrijf en heeft verschillende functies bekleed. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Trinseo Netherlands BV Terneuzen Terneuzen, 12 januari 2016 Sail on sailor loep was manager van de zeilschool in de periode 2006-2013. Als onvermoeibaar organisator heeft hij een grote bijdrage geleverd aan het uitbouwen van het bedrijf. Wij gaan zijn gezelligheid en humor missen. Zeilschool De Viking Zeilinstructeurs walstaff Casper van Eersel Luc Smid O Afgelopen weekend hebben we het trieste nieuws vernomen dat is overleden Vader van onze trouwe leiders Michael en Corné Wij wensen Ingeborg, Michael, Corné, Mireille, Björn en overige familie veel sterkte toe met dit zware verlies Bestuur en leiding Scouting Sint Paulustroep IJzendijke Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Compounding Plant Trinseo Terneuzen Terneuzen, 12 januari 2016 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen Karin, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in het dragen van dit grote verlies. Namens alle collega's bij Dow, in het bijzonder zijn oud-collega's van Process Analytical

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62