Remy Theophile Verras Tuur Goossens Arthur Agnes Julien Goossens Tuur Arthur Goossens Arthur Goossens Tuur Arthur Goossens Arthur Goossens Wilhelmus Gerardus van Leeuwen - Wim - Cécile Julie Clemence Tas-Schram Ik heb het gedaan! Ik heb ze getekend! Ik heb ze gebouwd! Ik ben moe. Ik ga slapen. Na een liefdevolle verzorging in het woonzorgcentrum Sint Antonius te Kloosterzande, gesterkt door de Ziekenzegen, is van ons heen gegaan Ambachtelijk Scheepsbouwer Echtgenoot van Elisabeth Blommaart Graauw en Langendam Kloosterzande 2 september 1929 8 januari 2016 Annemieke en John Michielsens-Verras Renilde Paul en Monique Verras-Gilhuijs Laura, Suzanne, Daphne en Milan Michiel Verras en Jeanette Brouwer Charlotte, Veerle, Pieter Toyah, Gracef en Kayleigh Phielbert en Eugenie Verras-Praet Correspondentie adres: Pastoor Vesterplein 1/302 4587 CW Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Remy op donderdag 14 januari van 19:30 tot 20:00 uur in het DELA uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 15 januari om 12.00 uur in de aula van het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. Indien u geen kaart heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Waarom zijn er zoveel vragen. Waarom is er zoveel pijn. Waarom zijn er zoveel dingen, die niet te begrijpen zijn. Verslagen en met intens verdriet hebben wij kennis genomen dat onze Schoonzoon, Schoonbroer en Oom ons geheel onverwachts heeft verlaten. Hij stond nog volop in het leven en opeens ging er iets helemaal mis. Vol ongeloof en respect voor Ingeborg en haar gezin, delen wij dit intense verdriet. Carla Mechelinck - de Ruijsscher Frank Mechelinck Daniël Scherbeijn Cindy Scherbeijn - Vervaet Mylo Het moet plots zwart zijn geworden, hij was weg... en misschien heeft hij toch nog een teken willen geven, een teken van zijn liefde voor ons, een teken van zijn liefde voor het leven... zijn hart is blijven kloppen. Het hart, het symbool van pure, onbevangen liefde. Dat hart is blijven kloppen en hoe moeilijk de uren ook waren, zijn hart heeft ons de kans gegeven om samen afscheid te nemen zodat Arthur in vrede naar het licht kon gaan. Geheel onverwacht is, na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die hem omringden, overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Ingeborg Scherbeijn IJzendijke, Brugge, 20 november 1961 10 januari 2016 IJzendijke: Ingeborg Michael en Mireille Björn Corné en Shirley Trapstraat 11 4515 AS IJzendijke U kunt afscheid nemen van Tuur op vrijdag 15 januari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg, kamer 109. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 16 januari om 11.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van een herinnering Vol ongeloof en met pijn in ons hart moeten wij hem loslaten, onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Ingeborg en de kinderen alle kracht het verlies van hun maatje te dragen Roger en Jeanine Goossens Aron en Renate, Robin Sam Anouk, Glenn Ezra Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen Onverwachts is van ons heengegaan We wensen Ingeborg, Michael, Mireille, Björn en Corné heel veel sterkte met dit verlies. Namens Ooms, tantes, neven, nichten, achterneefjes en -nichtjes Familie Scherbeijn, Fam. de Looze, Fam. Van den Bunder, Fam. De Boevere IJzendijke. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van onze collega Arthur is ruim 14 jaar als automaten operator bij ons werkzaam geweest. Door het overlijden van Arthur verliest Pelican Rouge Coffee Solutions een fijne en waardevolle medewerker die er altijd was. Zijn inzet en loyaliteit aan ons bedrijf waren zeergroot, hetgeen wij zeer hebben gewaardeerd. Wij zullen Arthur missen als collega maar ook als mens. Wij wensen zijn vrouw Ingeborg, zijn kinderen Michael en Corné en alle familie sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens directie en medewerkers van Pelican Rouge Coffee Solutions, Dordrecht. Afgelopen weekend hebben we het trieste nieuws vernomen dat is overleden Vader van onze trouwe leiders Michael en Corné Wij wensen Ingeborg, Michael, Corné, Mireille, Björn en overige familie veel sterkte toe met dit zware verlies Bestuur en leiding Scouting Sint Paulustroep IJzendijke Hij had de ruimte van de polder lief het land van vruchtbaarheid en verte tot ook zijn dromen kleiner werden. Zijn hof, wat gras en wat gerief, maar nu een hemel zonder grenzen. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor al het goede dat wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, na voorzien te zijn van de Ziekenzalving en in volle overgave aan de Heer, vredig van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Ivonne Johanna Maria van Damme in de leeftijd van 83 jaar. Ivonne van Leeuwen-van Damme Fred van Leeuwen Masja van Leeuwen-Wawrzyniak Tom Lisa Robby van Leeuwen - in herinnering - Rita van Leeuwen-Delaruelle Rody Kelly 10 januari 2016 Correspondentieadres: Uitvaartverzorging de Ridder, Hughersluys 37, 4536 HM Terneuzen. Vrijdag 15 januari is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 16 januari om 10.30 uur in de H.H. Philippus en Jacobuskerk, Kerkplein 2 te Koewacht. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het kerkhof aldaar. Schriftelijke condoleance. sterven doe je niet ineens maar af en toe 'n beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe Toon Hermans Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. In de leeftijd van 90 jaar is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Camiel Tas Sluis, 2 augustus 1925 Sluis, 11 januari 2016 Sluis: Roger en Martine Tas-van Wijnsberge Jürgen en Marieke Sylvia en Bruno tan, Juna, Mathias Oostburg: Ivonne en Ben Krijnen-Tas Dave en Robyn Correspondentieadres: Sint Annastraat 105, 4524 JD Sluis Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van woonzorgcentrum Rozenoord voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 18 januari om 14.00 uur in de aula van crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43