Familieberichten Overladen kükookop q fflensenlinq.nl 14 woensdag 13 januari 2016 Bram Dekker Bram Dekker Jacobus Anne Nieuwenhuyse -Abraham Antheunis- echtgenoot van Jacqueline Colijn Bram Dekker Bram Dekker Maria Ferket weduwe van Alfons Remorie Jan Fokke de Goede Jan Fokke de Goede Joep, Joep de Klerk Bèr van Riet Jeanine Spitters Jeanine Spitters Vervuld van verdriet geven wij u kennis van het veel te vroege overlijden van mijn lieve zorgzame echtgenoot, onze trotse vader, zoon, schoonzoon, broer en oom Zaamslag, f Zaamslag, 7 april 1966 10 januari 2016 "Hij had de polder lief' Zaamslag: Jacqueline Dekker-Colijn Stijn Dekker Gijs Dekker To ska ijl Amy ijl Zaamslag: Kees en Liesbeth Dekker-van Hoeve Terneuzen: Wil Kusse Boudewijn Dane Familie Dekker Familie Colijn Polderstraat 60 4543 NA Zaamslag De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. We kregen het droevige bericht van het onverwachts overlijden van onze neef Wij wensen Jacqueline, Stijn, Gijs en familie veel sterkte. Willy en Krijn t Dekker Dick en Rosita - Daphne en Jeroen Peter en Annelies - Niels en Lars Krijn van Hoeve Harm en Mariska - Siebe, Fenna en Bente Diepbedroefd hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze schoonzoon, zwager en oom Wij gaan hem heel erg missen en zullen hem nooit vergeten Wij wensen Jacqueline, Stijn en Gijs heel veel sterkte met dit verlies Terneuzen: Ma en Boudewijn Angelique en Gert-Jan Mitchell, Gwendoline Monique en Peter Niek Eros en Bono Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de vader van onze ploeggenoten Stijn en Gijs, Wij wensen Jacqueline, Stijn, Gijs en de rest van de familie heel veel sterkte toe. Speler en staf V.V. Zaamslag 1 Johan en Ann REMORIE - VAN NIEUWENHUYZE Rosita REMORIE Kenneth en Marion HALLYNCK - REMORIE en hun kinderen en kleinkinderen melden u dat hun moeder en grootmoeder na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren zacht is ingeslapen Stekene, t Sas van Gent, 15-09-1926 07-01-2016 Wij nodigen u uit om met ons afscheid te nemen op ZATERDAG 16 januari 2016 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.-L.-Vrouw Geboorte te Overslag (Wachtebeke) gevolgd door de crematie en bijzetting in het columbarium aldaar. Samenkomst aan de kerk om 9.45 uur. Familie Remorie - Ferket p.a. Funerali, Trieststraat 2, 9960 Assenede, België online condoleren op funerali.be Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega was vanaf 1 mei 1977 in dienst van ons bedrijf en heeft verschillende functies bekleed. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Trinseo Netherlands BV Terneuzen Terneuzen, 12 januari 2016 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. Compounding Plant Trinseo Terneuzen Terneuzen, 12 januari 2016 Altijd bereid te helpen! heel erg bedankt voor je hulp bij de Charity Cup! De Zeeuwse stromen zullen niet meer hetzelfde zijn zonder jou. Wij wensen alle familieleden, kennissen en vrienden van Joep veel sterkte toe. Namens de vrijwilligers van Stichting Sail4Charity Raoul v.d. Visse Sail on sailor Joep was manager van de zeilschool in de periode 2006-2013. Als onvermoeibaar organisator heeft hij een grote bijdrage geleverd aan het uitbouwen van het bedrijf. Wij gaan zijn gezelligheid en humor missen. Zeilschool De Viking Zeilinstructeurs walstaff Casper van Eersel Luc Smid Bedroefd maar met onuitwisbare herinneringen delen wij mee dat is overleden echtgenoot van Cornelia Pieternella Vogelaar, overleden 16-11-2006 (Ing. Ridder in de orde van Oranje Nassau) 11 maart 1923 Naarden - 11 januari 2016 Goes Hij was een bijzonder mens Utrecht: Berendien Nieuwenhuijse en Hans Schopping Sarah Charlotte en Sander Utrecht: Ebrien Nieuwenhuijse en Kees Nieuwenhuizen Jaap Wilsele (B): Jik Nieuwenhuijse en Anton van der Weij Flora en Ali, Arian Rachel en Enes Reijer en Lara Kruiningen: Adriaan en Janet Nieuwenhuijse-de Waard Nadine Vivianne Correspondentieadres: Hoofdstraat 18A 4416 AD Kruiningen De afscheidsdienst, geleid door ds. Joz. A. de Koeijer, wordt zaterdag 16 januari om 11.00 uur gehouden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Na de begrafenis is er in Ons Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen gelegenheid tot condoleren. Degenen die geen kaart ontvangen hebben kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Wij wensen Karin, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte in het dragen van dit grote verlies. Namens alle collega's bij Dow, in het bijzonder zijn oud-collega's van Process Analytical Getroffen zijn wij door het bericht dat dochter van onze collega's Annemieke van der Eerden en Jos van Felius, op 23-jarige leeftijd is overleden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Annemieke, Jos en Liesanne. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen. mr.drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf mr.drs. |.A. (Joan) de Visser secretaris-algemeen directeur Er bestaan geen woorden om te troosten. Het overlijden van dochter van onze directe collega Annemieke, raakt ons diep. We wensen Annemieke, Jos, Liesanne, Boyo en verdere familie veel kracht. Ans, Lia. Lucretia, Marion, Marjon en Marleen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42