Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Jan Tiessens Joos van Belzen Joos van Belzen Adriaan Jongepier Adriaan Jongepier Lies Minderhoud Elizabeth Minderhoud-Maljaars Elisabeth Minderhoud- Maljaars Harm van der Meulen Tineke van der Meulen - Hamstra Heden is overleden onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Johanna van de Ketterij in de leeftijd van 86 jaar G. Siereveld-van Belzen J. Siereveld J. de Nooijer-van Belzen J. de Nooijer in herinnering M. van Belzen in herinnering P. van Belzen-van Belzen neven en nichten Arnemuiden, 9 januari 2016 Heden overleed onze neef Janna, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toegewenst Jaan Grootjans Maatje Schroevers Sien Dijke Arnemuiden, 9 januari 2016 Death ends a life, not a relationship. Dankbaar voor alle fijne jaren die wij met hem mochten delen, laten wij u weten dat wij met verdriet afscheid hebben moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze geweldige vader, betrokken opa en zorgzame broer Kolonel b.d. der Koninklijke Marechaussee Terneuzen, 2 mei 1933 Vlissingen, 7 januari 2016 Vlissingen: Cox Jongepier-Vierhout Michiel -in herinnering- Arnica -in herinnering- Den Haag: Marco en Fri Jongepier-de Ridder Pembroke (USA): Caroline en Graham Mitchell-Jongepier Tamara Vincent Middelburg: Tom Jongepier Bizetlaan 8 4384 KR Vlissingen Wij nemen afscheid van Ad op vrijdag 15 januari om 11.00 uur tijdens een plechtigheid in de Sint Jacobskerk aan de Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig, maar zeer dankbaar voor alles wat hij voor ons en de familie heeft betekend, is overleden onze dierbare zwager, oom en oudoom. Hij was tot het laatst een eervol strijder. echtgenoot van Cornelia Elisa Vierhout Vlissingen Milly Speckens-Vierhout Charles Speckens Vlissingen Gerard Vierhout Antoinette Vierhout-Spadea Maastricht Nandus Vierhout Pauline Vierhout-Pieters Arnemuiden Pieter Vierhout Geerte Vierhout-Vogelaar neven en nichten Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze buurvrouw Wij wensen Bram, (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte en Gods zegen toe. Cathrien Dekker Piet en Ineke Louws Piet en Ina van der Meulen Pieter en Suus Riemens Rinus en Ineke Riemens Jo en Francien Simonse Adrie en Willy Tilroe Jaap en Jo Willemse Diny Weststrate - de Waardt Kees en Tanneke de Smit Corrie Koppejan - Huibregtse Want de Schrift zegt: Een iegelijk, die in Hem gelooft, die zal niet beschaamd worden. Romeinen 1011 Verdrietig, maar in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een ernstige ziekte, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder en oma in de leeftijd va 63 jaar. Meliskerke Bram Minderhoud NieuwerkerkOnno en Adriana Minderhoud-Bolijn Carolina Lizanne Willemijn Bram José NieuwerkerkMaria en Ronnie Stouten-Minderhoud Liza Marit Jesse 9 januari 2016 Pauwhoekstraat 29, 4365 AN Meliskerke Op woensdag 13 januari is ervan 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. donderdag 14 januari om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Meliskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen. Na een ernstige ziekte heeft de Heere uit onze familiekring weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Abraham Minderhoud Wij wensen Bram, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte en Gods nabijheid toe. Kamperveen: Riet de Haan- Maljaars Hein de Haan Sjoerd en Ina, Rinze Joas en Sanneke, Nora Marije Dieuwke en Louwrens, Milan Domburg: André Maljaars Tineke Maljaars- Verhage Rian en Jasper, Sophie Joan, in herinnering dinsdag 12 januari 2016 15 ]e was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je horen. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, op je ivoord kon je vertrouwen. ]e was een vechter, vol vertrouwen tot op het laatste moment... Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze rots in de branding Onvergetelijke vader van mijn kinderen, onze allerliefste papa en opa. 5 januari 1949 t 10 januari 2016 Marie-José Capello Pascale Gian Luca, 7 Juliette Lennert, Lenthe, V Mirjam Jean, Dylano Bianca Gert, Patrick, Jeffrey Johan Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 11 4331 RE Middelburg Woensdag 13 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Jan te nemen bij Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 14 januari om 9.30 uur in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, Te klein zijn we om het te begrijpen, te klein om je te verliezen, maar groot genoeg zijn we om van je te houden. Kusjes van Lenthe, Dylano, V en <7 V Koppig als hij was en met zijn typische, cynische humor ging hij zijn "ongemakken" te lijf. Na jarenlange strijd gaf zijn lichaam het uiteindelijk op. echtgenoot van Amsterdam, -3- 25 juli 1938 Tineke Enno en Marjolein Jesse Yaëlla Julian Marko en Ellen Jeffrey, Vincent, Sander, Marije Correspondentieadres: Dishoekseweg 18, 4371 NC Koudekerke De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 16 januari om 12.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen beschouw dan deze advertentie als zodanig. Koudekerke, 9 januari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63