Vft O lllensen inq.nl üï/erJadef) Familieberichten Jan Tiessens Gilbert de Caluwé Desiré Duininck Of O ^amj|jeberichten Jannis Abraham Fokke de Goede Jan Jan Fokke de Goede Rinus Poortvliet Jan Fokke de Goede Dies Christiane Leonia Maria Zaman Joos van Belzen kijk ook op bi Je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je horen. Een man, vader en opa waar je op kon bouwen, op je woord kon je vertrouwen. Je was een vechter, vol vertrouwen tot op het laatste moment... Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze rots in de branding Onvergetelijke vader van mijn kinderen, onze allerliefste papa en opa. 5 januari 1949 t 10 januari 2016 Marie-José Capello Pascale Gian Luca, 7 Juliette Lennert, Lenthe, V Mirjam Jean, Dylano Bianca Gert, Patrick, Jeffrey Johan Correspondentieadres: Klein Vlaanderen 11 4331 RE Middelburg Woensdag 13 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Jan te nemen bij Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 14 januari om 9.30 uur in de aula van Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve opa, Te klein zijn we om het te begrijpen, te klein om je te verliezen, maar groot genoeg zijn we om van je te houden. Kusjes van Lenthe, Dylano, en 7 Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve broer, schoon broer en oom Philippine, Axel, 24 maart 1937 10 januari 2016 Philippine: Ireen t Sluiskil: Lia t en Frans Terneuzen: Simone en Sjaak Biervliet: Johan en Ria Neven en nichten Wij zijn het personeel van "De Vurssche" dankbaar voor hun goede zorgen aan Gilbert besteed. Zorgcentrum "De Vurssche", Rooseveltlaan 1, Axel Correspondentieadres: Edvard Grieghof 1, 4536 EN Terneuzen U kunt afscheid nemen van Gilbert in het uitvaart centrum, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op donderdag 14 januari van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van woord en gebed wordt gehouden op vrijdag 15 januari om 09.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Op 10 januari hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, lieve vader, schoonvader en opa Terneuzen, Terneuzen, 25-07-1952 10-01-2016 Anneke Daniëlla en Angelo, Romy en Diego Frank en Beverley Peter van Anrooylaan 236 4536 CK Terneuzen De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 14 januari om 11.30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Zij die geen kaart hebben ontvangen en persoonlijk betrokken zijn geweest tijdens Jan zijn leven en ziekbed, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De tijd voorbij, zomaar en toch blijven we diep verbonden door de stem van ons hart met onze broer, schoon broerenoom, Nel Fokke de Goede t Els Joos-Fokke de Goede George Joost Netty Vercouteren-Fokke de Goede Co Vercouteren Kinderen en kleinkinderen Diep bedroefd geven wij u kennis van het onverwachts overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Wij wensen zijn kinderen klein- en achterkleinkinderen heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van PV. Zeelandia Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Moedig ging je door,steeds weer, tot op het laatste moment. Het wilde niet meer. Op 10 januari is overleden onze zwager en oom Kapelle: Rinus en Carolien Wendy in herinering Sander en Marieke dinsdag 12 januari 2016 15 Geluk is als een zonnestraal, de glimlach van het leven. Het spreekt een wonderlijke taal en soms duurt het maar even. Pas als het licht verdwenen is en opgaat in de duisternis beseft de mens na tijden pas hoe grenzeloos gelukkig hij was. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Christiane Ingrid en Edwin Micha en Ashford, Selina en Thomas, Sergio Peter en Martine Rudy Kim en Sakis, Nick, Angelina, Christos Dennis Patricia en Jeroen Sharona en Stef Jason Talitha 9 januari 2016 Correspondentieadres: Heerlijkheid 20, 4564 EL St. Jansteen U kunt afscheid nemen van hem in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 13 januari van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 14 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus, 's-Gravenstraat te Clinge, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren in de kerk vanaf 10.00 uur. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heden overleed onze neef Janna, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toegewenst Jaan Grootjans Maatje Schroevers Sien Dijke Arnemuiden, 9 januari 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43