i Joep J JÉ Familieberichten (D IHensenlinq.nl Uvarlaila/J r 14 dinsdag 12 januari 2016 Adrienne Haverhals Onze rots in de branding Intens verdrietig en dankbaar voor alle mooie herinneringen stellen wij u in kennis dat onverwacht, na een kort ziekbed, van ons is heen gegaan echtgenoot en vader J.W.J. De Klerk Joep 15-01-1961110-01-2016 Joyce De Klerk - Knöps Willem-Jan De Klerk Diederik De Klerk Kamperfoeliestraat 46, 4461NM Goes Zaterdag 16 januari van 13:00 tot 14:00 uur zullen wij Joep samen herdenken in de RK. Heilige Maria Magdalena Kerk, Singelstraat 2 te Goes. Aansluitend zal de familie hem in besloten kring begeleiden naar het crematorium. Omdat Joep zo midden in het leven stond, kiezen wij ervoor om uitsluitend schriftelijk te condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Intens verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve zoon, broer en oom Breng Me Naar Het Water voor de allerlaatste keer. Moeder: Corry van Kerkvoort en Meo Vroon Zus: Nancy en Chris Hendriksen-de Klerk Joost en Laura Evert en Veerle Thijs en Marillon Zus: Marcol de Klerk en Erik Bul Alexander en Mirjam Julien Joep de Klerk Joep de Klerk JOEP DE KLERK "De Vogels, de bomen, de mensen, alles was mij lief. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Raymond Rammeloo 15-01 - 1926 Zelzate (B) f 10-01-2016 Sas van Gent Sas van Gent: Raymond f Maashees: Johan en Jozefien Clemens en Serena Raymond en Jana, Remi Gabriël en Laure KoewachtLeonie en Leo Sarah en Paul Familie Haverhals Familie Rammeloo Sas van Gent, 10 januari 2016. Corr. adres Schoolstraat 27, 4576 AA Koewacht leomartens@, hetnet.nl De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 15 januari om 11.00 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Temeuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Johanna Cornelia van Bijnen Annie Johannes op den Brouw -Johan- Johan op den Brouw kijk ook op Met verdriet in ons hart nemen we afscheid van Een mooi mens, collega en zeilvriend hebben wij los moeten laten. Maarten en Ellen Koopen Hans Plomp Lia Goudriaan Waterfront Jachtcharter, Kortgene Goes, 10 januari 2016 "De wind is gaan liggen, de zeilen gestreken". Onze inspirerende en ondernemende zeilvriend is na een kort ziekbed overleden. Joep, we koesteren de vele gesprekken aan boord en aan de wal, je gulheid en enthousiasme, je verhalen, je optimisme en kracht, maar boven alles je vriendschap. "Behouden vaart". Onze gedachten zijn bij Joyce, Willem-Jan en Diederik Challenge Team: Pieter Huijbregts Bart van Hussen Hans van Boven Mike Piqeur Peter van Hussen Peter Huurman Henriëtte van Baaren A/a iedere start is er een finishlijn Soms is de wedstrijd helaas maar kort Met veel verdriet in ons zeilhart moeten wij afscheid nemen van onze Valkenrace inititiefnemer Joep was, samen met zus Marcol, de "grote" man van de Valkenrace op het Veerse Meer. Met heel veel kunde en enthousiasme regelde hij de wedstrijden waar wij als Valkenzeilers zeker van genoten. Ook de na-borrel bij de verschillende horecagelegenheden rondom Wolphaartsdijk aan het Veese Meer hoorde daar ook zeker bij. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen, moeder en zussen heel veel sterkte met dit grote verlies. Wolphaartsdijk: Alle Valkzeilers Startcomitee W.S.V.W. Vaar-wel Joep Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 'f Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor watje voor ons hebt gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Frans Bracke Oosterhout, 26 januari 1928 Terneuzen, 9 januari 2016 Frans Peter en Birgitta Astrid en Jaap Inge en Paul Kevin en Simone Robin Frank en Sonja Dylan Rodenbachstraat 3, 4532 CX Terneuzen U kunt afscheid nemen van Annie in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 15 januari van 15.00 tot 15.30 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden om 16.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. A Sint-Maartensdijk, 27 november 1930 t Goes, 10 januari 2016 Echtgenoot van: Anny op den Brouw-Nieuwdorp Vader en opa van: Leo, Hanno, Marit, Lisanne Elly en Ad, Davy, John Jacqueline en Wilfred, Maxim, Erik Willy en Peter Nachtegaallaan 104, 4461 RN Goes U bent op vrijdag 15 januari van 11.00 uur tot 11.50 uur, van harte welkom om de familie te condoleren. Dit zal plaatsvinden in de 'Vredeskerk'aan het Ds. W.H. van der Vegtplein 2 te Goes. Aansluitend zal de uitvaartdienst plaatsvinden vanaf 12.00 uur. Na afloop van de uitvaartdienst wordt in besloten kring afscheid genomen in het crematorium te Middelburg. Bedroefd, maar vol goede herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Johan, we zullen je missen. Janny en Herman (in herinnering) Wim en Ria Anton en Sanny Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42