Airen Mylene: 'Als eerste weg, was even slikken' mi 1 J stip ijSMgBSBSEEai Riviercruise***"1" IJsselmeer Texel Rondreis Konings steden van Marokko Autovakantie Italië - Gardameer CULTUUR SHOW 27 Schrijfster J.K. Rowling koopt jacht van Johnny Depp Taylor Swift wordt bruid 'Samenleving schuld strijd' f j INBEGREPEN: INBEGREPEN: INBEGREPEN: f "N. p|pP'N, The Broadway Show Alsof ze doodsbenauwd was een onvoldoende te halen voor een cruciaal schooltentamen. Met Art Rooijakkers als strenge docent die de nagekeken proefwerken uitdeelde aan zijn leerlingen. Zo oogde Airen Mylene even voor het moment dat de presentator het eerste rode scherm van dit seizoen Wie is de Mol? liet zien. Menig Molloot riep het zaterdag avond op Twitter: die zichtbare angst en onzekerheid was niet ge acteerd. „Het begin van het spel is net Russische roulette, hoorde ik vaak. Niemand heeft eigenlijk nog een idee wie de Mol kan zijn. Maar misschien heb ik de test wel héél gespreid ingevuld", zegt de Shoiuraeuuis-presentatrice (30) terugkijkend op het avon tuur. „Een beetje op Marjolein, 'Misschien heb ik de test wel héél gespreid ingevuld' Klaas, Rop en Annemieke. En ja, ook een beetje op Tim. Het was op hoop van zegen." Na twee afleveringen (bij de seizoensopener vorige week gin gen alle deelnemers nog vrijuit) kan de eerste potentiële Mol van het lijstje. Medekandidaat en ka mergenoot Cécile Narinx vond de 'moeilijk te peilen' Mylene nog zo verdacht. „Ze was niet de enige. Veel mensen uit mijn di recte omgeving dachten dat ik weieens de Mol kon zijn, omdat ik zo mysterieus overkwam. En wie mij kent, weet dat ik dit ei genlijk niet ben. Het was deels mijn strategie." Het SBS-gezicht ging met nog een speltactiek van start: tijdens opdrachten het over zicht zien te bewaren om ande ren te kunnen betrappen op ver dacht gedrag. „Dat viel even te gen. Marjolein Keuning deed wei nig moeite, Klaas van Kruistum duwde tijdens de zoutopdracht als een dolle stier tegen die kar ren, Annemieke Schollaardt vond ik erg stilletjes. Mollen is niet zo moeilijk in die chaos." Als eerste je spullen pakken, dat was even slikken. „Als ik het nu terugzie, ga ik niet stuk hoor. Ik heb toch mooi vier opdrachten mogen meemaken. En je krijgt niet snel de kans een kamer te de len met de hoofdredactrice van Harper's Bazaar (Narinx, red.) die 's ochtends net zo blijkt te stegge len over outfits als ik." De schrijfster J.K. Rowling, be kend van de Harry Potter-reeks, heeft het voormalige luxeschip van de Amerikaanse filmacteur Johnny Depp gekocht. De Britse auteur (50) telde 30 miljoen euro neer voor het jacht. Naar eigen zeggen was ze 'verliefd' gewor den op de boot toen ze het ge vaarte met een lengte van 47 me ter huurde om met haar gezin op vakantie te gaan. De boot is uit gerust met vijf kajuiten en biedt ruimte aan tien mensen, exclu sief de bemanning. J.K. Rowling is van plan haar aankoop te ge bruiken tijdens vakanties, maar geïnteresseerden met een goed gevulde beurs kunnen het jacht ook afhuren. Dat kost ze dan 96.000 euro, zo schrijft de Britse krant The Sun. Depp knapte het schip in 2008 voor 6,7 miljoen eu ro op. De 52-jarige filmacteur had het jacht al verkocht aan een Amerikaanse zakenman. Oor spronkelijk heette het Vajoliroja, naar zijn toenmalige echtgenote Vanessa Paradis en hun kinde ren Lily-Rose en Jack. De geruchten worden steeds ster ker dat de Schotse dj Calvin Har- ris (31) voornemens is zijn vrien din Taylor Swift (26) ten huwe lijk te vragen. 'Hij is helemaal gek van Taylor en dat is weder zijds', onthullen bronnen in de Britse entertainmentmedia. Haar zoon zou liever bij zijn va der wonen. De strijd die rondom de voogdij is ontstaan, is volgens Madonna de schuld van de sa menleving. „We leven niet in een maatschappij waarin werken de, alleenstaande moeders wor den aangemoedigd." zoover 8-daagse riviercruise o.b.v. volpension Vertrekdata Vertrekdata Vertrekdata MAANDAG 11 JANUARI 2016 door Gudo Tienhooven Deze krant spreekt wekelijks met de afvaller van Wie is de Mol? Aan SBS-presentatrice Airen Mylene de dubieuze eer het spits af te bij ten. i foto SBS Airen Mylene deelnemer 'WIDM' LUXESCHIP HUWELIJK MADONNA Stiptoppers Prachtige stadjes rondom het IJs selmeer, Texel en Friese steden; dat is wat u te wachten staat tijdens deze 8-daagse riviercruise per uit stekende MS Allegro. Sneek, Leeu warden, Lemmer en Enkhuizen zijn slechts enkele voorbeelden. Vroeg- boekers profiteren van de prijsga rantie; altijd de goedkoopste prijs! l/ cruise per MS AUegro alle maaltijden en dagelijks live muziek keiharde prijsgarantie 4 Nu v.a. 129 Medemblik Hoorn T l Lelystad Haarlitjir 21 mei 28 mei 4 juni v.a. 429 v.a. 439 v.a. 449 23 juli 30 juli v.a. 469 v.a. 469 Laatste plaatsen voor deze winter! Boek snel deze prachtige rondreis en reis tegen absolute bodemprijzen mee naar het land van de magische sprookjes van duizend-en-één-nacht. Laat u betoveren door onder meer Marrakech, Rabat, Meknes en Fez. Ook te boeken met verblijf in 4-ster- ren hotels. Elders veel duurder... vliegreis per Transavia 3-sterren hotels met ontbijt Ned./Eng.spr. reisleiding Nu v.a. 299 v.a. 299 Ook te boeken als rondreis januari februari v.a. 299 maart v.a. 399 VolublllS Rabat Casablanca Bern Melal Marrakech met verblijf in 4-sterren hotels, zie stipreizen.nl/mrke4b stipreizen.nl Prijzen p.p. o.b.v. 2 pers. kamer. Excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Geniet van een ontspannen autova kantie in de omgeving van het Gar dameer in Italië! Wij selecteerden voor u Hotel Parco Delta Fonte in het kuurstadje Vallio Terme! De weelde rige, groene omgeving, de thermale bronnen en de heerlijke faciliteiten van het hotel zorgen ervoor dat u hier helemaal tot rust komt! verblijf in Parco Hotel Delia Fonte*** inclu sief ontbijt én diner gratis gebruik wellness Nu v.a. 89 v.a. 95 v.a. 98 v.a. 98 juli v.a. 109 augustus v.a. 105 september v.a. 95 oktober v.a. 89 reizen nl Kijk op www.stipreizen.nl/pippin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 27