Familieberichten 2' ■U-inkoHuigim} Voor betaalbare kwaliteit kükookop fllensenlinq.nl Jaap Westveer Jaap Westveer Tine Kaland-Hengst Neeltje Catharina Lamper-Blok Adriaan de Waal Willem Kolijn Jakob de Visser Jaap Of 0 ^amj|jeberichten jjfiJj'flTHrt Ujtya.a rtverzorqiriq In al zijn eenvoud was hij groot Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben, laten wij u weten dat toch nog vrij onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve en zorgzame man, onze (stief)vader, schoonvader en opa Oudelande, t Goes, 30 juni 1924 7 januari 2016 Tiny Westveer-Barentsen Netty en Jacob Tobias Linda en Hans Patrick Correspondentieadres: Troelstralaan 218 4463 XZ Goes We nemen in besloten kring afscheid van Jaap. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Tiny en kinderen veel sterkte met dit verlies. Kloetinge: Adrie en Jannie Kapelle: Johnny en Lienke Heinkenszand: Lian en Peter Achterneven en - nichten Voor de zeer vele blijken van medeleven, na het overlijden van onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en over-oma Janna Francina Buijze-Neels zeggen wij u hartelijk dank. Weet u ervan overtuigd, dat uw belangstelling door ons zeer gewaardeerd is en dat wij er een dankbare herinnering aan zullen bewaren. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Goes, januari 2016 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa LEONARDUS JOHANNES CAPELLO - Leo - betuigen wij u onze oprechte dank. Het was voor ons een troost te weten dat zovelen met ons meeleefden in die voor ons zo moeilijke dagen. Henny Capello Kinderen en kleinkinderen 's-Heer Arendskerke, 11 januari 2016 Maria Faasse-Wisse Voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Laurus Pieter Scheffers - Lauw betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Joska Scheffers-van Stee Esther en Ilco, Lars, fens, Merit Jack Y erseke, j anuari 2016 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mijin stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. 13 december 1927 - 6 december 2015 Bedankt voor het getoonde medeleven bij het overlijden van onze moeder en oma. De telefoontjes, de brieven, de kaartjes waren zo liefdevol en hartverwarmend. Uw troost is ons tot grote steun. Kinderen en kleinkinderen. Francine Janna Fremouw-la Gasse Hartelijk dank voor al het meeleven in de vorm van bezoek, brieven, kaarten en handdrukken na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Het was hartverwarmend. De Heere zij ons in de toekomst in alles nabij. C. de Waal-Hoekman kinderen, klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenpolder, januari 2016 Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze geliefde vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Mevrouw A. W. Kolijn-Zegers Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, januari 2016 Helaas is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden tijdens de opname in Ter Schorre en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve vader en opa Daarom laten wij op deze wijze weten dat de vele kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. M.J. de Visser-van der Meulen Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, januari 2016 Jan de Vos De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Wk zaterdag 9 januari 2016 15 Voor uw warme meeleven rondom het overlijden van onze lieve moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan! Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Faasse Westkapelle, januari 2016 Voor alle bezoekjes, attenties, hulp en steun tijdens het leven van onze moeder, schoonmoeder en oma en voor uw medeleven en lieve reacties na haar overlijden zeggen wij u hartelijk dank. Ria en Ton Willemse-Kaland Wijnand, Ineke Westkapelle, januari 2016 Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaartjes, brieven, telefoontjes, steun en warmte na het overlijden van Ivonne en Per, klein- en achterkleinkinderen. Sluis, januari 2016 Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor het door u betoonde medeleven na het over lijden van onze vader, opa en ouwe opa De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun geweest. Kinderen, Kleinkinderen, Achterkleinkinderen en Achterachterkleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl Verrijn Stuartweg 28, Goes •0113-216815' www. uitvaart, vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 91