Familieberichten OyaiJailai) kükookop q fflensenlinq.nl 14 zaterdag 9 januari 2016 Wij staan niet altijd stil bij het woord "samen" maar het is een groot gemis als "samen"nit je leven is. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man en onze vader Gerrit Adema Rauwerderhem, t Middelburg, 18 juni 1944 7 januari 2016 Hetty Adema-de Man Remco Jeroen Lutulistraat 2 4336 LH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 januari van 14.00 tot 14.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. De samenkomst waarin wij hem gedenken zal daar aansluitend plaatsvinden. Hierna is gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Cornelis Wilhelmus Bulten Bram de Kam Sterk was zij tot het laatst Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Martha Margaretha Klip - van der Vate weduwe van Aart Klip Rotterdam f Vlissingen 23 september 1928 7 januari 2016 Piet Klip en Anja Klip - van der Eijk Judith en Maikel Sterre, Yuren, Lenthe en Fee Sjoerd en Petra Damian en Danique Aart Klip jr. t Anneke Oreel - Klip en Krijn Oreel Michel Mirjam en Frangois Markus Tilly Klip en Foort Minnaard Karin Klip Jan de Bree en Riek de Bree - Heijman John en Resi Haily Suzanna en Marijn Lisa Wij nemen afscheid van Ma op dinsdag 12 januari 2016 om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Haven 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Correspondentieadres: Boisotstraat 31 4371 BL Koudekerke Hennie Monnier-Bouwman Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze goede vriend, Bram de Kam Wij wensen zijn kinderen en verdere familie sterkte toe. Westkapelle: A. Huibregtsen-Simonse Theo en Joke Verduijn Domburg: G. Warners-Lievense Dina Warners Maximiliaan Ignacy Strenk Max Want God, de HEERE, is een zon en een schild. Psalm 84:12a Verdrietig, maar ook heel dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft mogen betekenen, delen wij u mede dat door de Heere onverwachts uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Francina Maatje Geertruida Bulten-Ovaa in de leeftijd van 76 jaar. Geve de Heere ons kracht om dit verlies te dragen. Aagtekerke: Ans Bulten-Ovaa Ede: Lydia en Peter Ruben en Lizzy Middelburg: Jantina en Rahwan Higen, Meanne en Salem Oost-Souburg: Harmen Ede: Hanneke en Ronald Siméon Oostkapel Ie: Anton Aagtekerke: Sander Aagtekerke, 7 januari 2016 Bouwluststraat 7 4363 BJ Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 12 januari van 18.45 tot 19.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op D.V. donderdag 14 januari om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Deze dienst zal worden geleid door ds. A.P. Baaijens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Wij vernamen het droevige bericht dat ons trouw lid is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Westkappelse Ringrijders Vereniging Tot ons groot verdriet, maar dankbaar dat een verder lijden haar is bespaard, vernamen wij dat is overleden de echtgenote van onze voorzitter Wij zullen haar erg missen als gastvrouw bij onze bestuursvergaderingen. Wij wensen Flenk, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens de leden en het bestuur van Vereniging van Eigenaren Alhambra Vlissingen Met veel verdriet in ons hart geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Vlissingen, Koudekerke, 29 februari 1952 7 januari 2016 Jouw naam staat in ons hart geschreven, we dragen je voor altijd mee, ons hele verdere leven. M. Strenk-Beukelman B. Strenk -in herinnering- Bert en Katinka Maria en Ferry Jan en Regina Stefan en Lydia Ed en Mavis Rob Neven en nichten Correspondentieadres: Clijverstraat 53 4381 PV Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van Max te nemen op maandag 11 januari van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. Aansluitend gedenken wij zijn leven in de aula aldaar. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Wij willen het team van groepswoning 19 aan de Ter Poorteweg hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 90