Colofon h ht Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Leo van Hijfte Willem Kolijn Neeltje Catharina Lamper-Blok Julia Maria Heijens-Kramers Hugo Kesbeke Laurus Pieter Scheffers Lauw - wiwivi Tamiliebenchten Onze dank voor alle vriendschap, warmte en zorg die onze moeder en oma van iedereen kreeg. Ook voor alle kaarten, uw belangstelling en het medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Frank en Els Monique en Etiënne kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, januari 2016. Graag wil ik u allen bedanken voor uw medeleven, de vele kaarten en alle steun die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve pa Het is fijn te ervaren dat u zo met mij meeleeft. Oostburg, januari 2016 Marc van Hijfte Voor de overweldigend vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden en bij de uitvaart van mijn man alsmede voor de vele bloemen, condoleances en de goede verzorging van de uitvaart, willen wij u allen hartelijk bedanken. Marieke Kesbeke-Peeters Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze geliefde vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Mevrouw A. W. Kolijn-Zegers Kinderen en kleinkinderen Temeuzen, j anuari 2016 Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. 13 december 1927 - 6 december 2015 Bedankt voor het getoonde medeleven bij het overlijden van onze moeder en oma. De telefoontjes, de brieven, de kaartjes waren zo liefdevol en hartverwarmend. Uw troost is ons tot grote steun. Kinderen en kleinkinderen. Voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Joska Scheffers-van Stee Esther en Ilco, Lars, Jens, Merit lack Yerseke, januari 2016 zaterdag 9 januari 2016 19 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51