■DiinlaisruiiJmjji Familieberichten 0 IHensenlinq.nl OyafJailaii jjfm mm 18 zaterdag 9 januari 2016 Robert Hemelsoet Henk du Bois Elza Maria van Rattingen Eddy Stevens Adri Willem Vroon Janna Francina Buijze-Neels Johanna Adriana Blom-Verboom Maatje Bril-Scheele Francine Janna Fremouw-la Gasse André Goossens f/i/a (fiS/wAzna/i-acm 't 'Khita/icZe- kijk ook op Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat uit ons midden werd weggenomen mijn lieve man, onze lieve pa en opa echtgenoot van Rie Kotvis 29-05 - 1931 Sas van Gent t 06 - 01 -2016 Sas van Gent Sas van Gent: Rie Hemelsoet-Kotvis Sas van Gent: Ingeborg en Theo Sander en Femke Tom Angela en Leandro Martin en Meike Familie Hemelsoet Familie Kotvis Een bijzonder woord van dank voor de goede begeleiding door Drs. Deleu en Drs. de Munck Sas van Gent, 7 januari 2016. Canadalaan 59, 4551 AK De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 12 januari om 10.45 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er voorafgaand vanaf 10.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Temeuzen. Robert ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", waar u maandag 11 januari om 18.30 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Sterven is de ogen sluiten voor wat voorbij gaat, om ze te openen voor wat eeuwig blijft. Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Florent Camiel de Jaeger Biervliet, 23 november 1929 t Terneuzen, 7 januari 2016 IJzendijke: Monique en Freddie Sluis: Christophe en Natalie Correspondentieadres: Oranjestraat 34 4515 CA IJzendijke Een woord van dank aan alle medewerkers van ziekenhuis De Honte afd. B1 en zorgcentrum Emmaus, in het bijzonder afdeling Molenberg, voor hun liefdevolle verzorging. Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Eddy is overleden, maar wij leven met hem verder.. St. Jansteen, 16 juni 1956 t Terneuzen, 3 januari 2016 Broers en zussen Schoonbroers en schoonzussen Neven en nichten Correspondentieadres: Zonstraat 73, 3581MR Utrecht We hebben in besloten familiekring afscheid van hem genomen tijdens de dienst in het crematorium te Terneuzen op 8 januari 2016. Mijn dag was mooi, Ik ben klaar voor de nacht. Door liefde omringd is thuis, in zijn vertrouwde omgeving, van ons heengegaan onze vader en schoonvader Breskens, 25 april 1936 Breskens, 6 januari 2016 Hij heeft tot het einde toe zijn leven in eigen hand gehouden en is eigenzinnig geweest tot de laatste zucht. Breskens: Sascha en Andre Vermeulen-Vroon Breskens: Robert Vroon en Danielle Kist Correspondentieadres: Mercuriusstraat 4 4511 CP Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 12 januari om 14.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Voorafgaand aan de bijeenkomst bent u van 13.15 tot 13.45 uur in de gelegenheid de familie te condoleren in het Mauritshof. Onze dank en bewondering gaat uit naar de Thuiszorg en dokter Geppaard. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor de zeer vele blijken van medeleven, na het overlijden van onze lieve, zeer zorgzame moeder, oma en over-oma zeggen wij u hartelijk dank. Weet u ervan overtuigd, dat uw belangstelling door ons zeer gewaardeerd is en dat wij er een dankbare herinnering aan zullen bewaren. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Goes, januari 2016 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen hebben meegeleefd tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa De vele kaartjes, telefoontjes en uw aanwezigheid bij zijn afscheid waren hartverwarmend. Marie du Bois - Geers Sandra en Johnny, Mikki, Cas Breskens, januari 2016 In ons verdriet om het heengaan van onze lieve, zorgzame moeder en altijd meelevende groot- en overgrootmoeder mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Temeuzen, januari 2016 Voor alle blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma betuigen wij iedereen onze oprecht dank. Adri Bril Diana en Kees Marleen Menno Terneuzen, januari 2016 Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaartjes, brieven, telefoontjes, steun en warmte na het overlijden van Ivonne en Per, klein- en achterkleinkinderen. Sluis, januari 2016 Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze broer en oom zijn wij u allen zeer dankbaar. Familie Goossens Koewacht, januari 2016 Tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma heeft het ons goed gedaan te ervaren dat zij bij zovelen gezien en geliefd was. De overweldigende belangstelling bij de uitvaart, de enorme hoeveelheid kaarten en reacties met lieve, troostende woorden, de mooie bloemen, kortom alle tekens van medeleven in die intens verdrietige tijd en ook daarna zijn ons tot grote steun. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het gemis is groot, we koesteren de warme herinneringen aan haar, ze blijft voor altijd in ons hart. Piet Brakman John en Renate, Enzo, Stan Patrick en Sylvia, Maud, Kyra, Tunde llonka en Edwin, Joran, Raphaël, Nathan Groede, januari 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50