hem goed onderwijs trouwambtenaar Matthijsse Matthijss 14 Ben jij van plan je goede voornemens voor het nieuwe jaar in te lossen? JJiQ^nsdreckt ,at„ (Gedreven) Verkoopleider (Enthousiaste) Verkoopadviseur (Leergierige) Junior Verkoopadviseur Borsele zoekt Negen West Brabantse gemeenten zoeken voor een nieuw te vormen Klachtencommissie Jeugd: twee juristen, voor het voorzitterschap en het plaatsvervangend voorzitterschap; twee jeugdartsen; twee gedragsdeskundigen. Voor meer informatie: www.bergenopzoom.nl Roosendaal gemeente Steenbergen ®emeCTj\/joerdijk Uitvoerend medewerker - Reiniging Ben jij vastgeroest in je oude baan? Toe aan een nieuwe uitdaging? Wil je een stap maken op de carrièreladder en daarbij werken in een dynamische omgeving? Het begin van een nieuw jaar is daar uitermate geschikt voor! Gooi het roer om, automotions Peugeot staat open voor jouw goede voornemen! automotions Peugeot orsele www.borsele.nl/vacatures ervaren Assistent Accountant www.zoa.nl <0 zaterdag 9 januari 2016 p Bergen Op Zoom ETTEN 0LEUR Gemeente Gemeente Rucphen De Gemeente Middelburg is een ambitieuze gemeente. Onze organisatie ontwikkelt zich voortdurend. Inwoners, bedrijven en bezoekers staan hierbij centraal. Om onze ambities te realiseren, werken wij met enthousiaste collega's in een informele en professionele sfeer. Een grote mate van eigen verantwoordelijkheid is daarbij vanzelfsprekend. Hierbij wordt uiteraard klant- en resultaatgericht gedacht en gewerkt. Voor onze afdeling Stadsbeheer, zoeken wij een: voor 36 uur per week Functie Je verricht alle voorkomende reinigingswerkzaamheden. Hiertoe behoort onder meer het besturen van de huisvuilwagen, eventueel de vrachtwagen en veegmachine en het ophalen van huishoudelijk afval. Profiel Als uitvoerend medewerker beschik je over diploma lager beroepsonderwijs aangevuld met relevante werkervaring. Bovendien ben je in het bezit van rijbewijs BE en CE en chauffeursdiploma. Salaris Het salaris bedraagt maximaal 2.330,- bruto per maand (functieschaal 4). Ook kennen wij afhankelijk van het functioneren een uitloopschaal tot maximaal 2.452,- bruto per maand. Salarisbedragen zijn gebaseerd op een 36-urige werkweek. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl Bij automotions Peugeot werk je met gedreven collega's met een gezamenlijke ambitie; "Wij overtreffen de verwachtingen van onze klanten, keer op keer, dag in dag uit!" Voor ons cluster Peugeot zijn wij voor onze locatie in Goes per direct op zoek naar een: Geïnteresseerd geraakt? Bezoek snel onze website www.automotions. nl/werken-bij. Aarzel niet en stuur je motivatiebrief met bijgevoegd C.V. per e-mail gericht aan werken@automotions.nl. Reageren kan tot en met 18 januari 2016. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. automotions Peugeot, Goes Pearyweg 11 4462 GT Goes T 0113-220620 E peugeot.goes@automotions.nl www.automotions.nl/peugeot PEUGEOT (buitengewoon ambtenaar burgerlijke stand) Kijk voor meer informatie en de uitgebreide vacature op onze website iC Adviseurs Accountants Op onze nieuwe locatie werken wij aan verdere groei van ons kantoor. Word jij onze nieuwe collega? Wij zijn op zoek naar een die op termijn wil doorgroeien naar AA-accountant. Benieuwd? Kijk voor verdere informatie op www.matthijsse-matthijsse.nl 4382 AM Vlissingen De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn K^jöpmans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, 'fiièuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14