m m CLAUDIA DE BREIJ NEEM EEN GEIT PZC J7,50j Fietsvakantie Zuid-Ionische eilanden Leven voor gevorderden! BESTEL SNEL VIA PZC.NL/WEBWINKEL EN GEBRUIK KORTINGSCODE 90217852 f *9r95 1 12 dagen nü vanaf 999 12 dagen Griekenland inclusief o.a. vliegreis, verblijf, ontbijt en fietshuur! Boek nu deze lezersreis ~\5iP pzc.nl/webwinkel reizen rondreizen Vertrekdata en prijzen www.kras.nl/LR83077 Individueel dagprogramma: Hoe boek ik deze lezersreis? De wereld is Kras pzc Claudia de Breij (net 40, dank u wel) vraagt zich af hoe dat moet: leven. Zij ging op de koffie (en vaak een wijntje) bij wijze mannen en vrouwen die het allemaal al een keer hebben meegemaakt. Het resultaat is een boek zoals alleen De Breij dat kan maken: hartstochtelijk, geestig, to the point en onontbeerlijk op het hobbelige pad dat 'leven voor gevorderden' heet. Actie-aanbieding i Prijs 17,50* Bestel nu met kortingscode 90217852 en ontvang het nieuwe boek van Claudia de Breij. Deze kortingscode is geldig t/m 31 januari. Exclusief verzendkosten (1,95 per bestelling) Zakynthos. vrijdag 8 januari 2016 Ontdek het authentieke Griekenland tijdens deze duurzame, individuele fietsvakantie naar de beminde Zuid-Ionische eilanden; Zakynthos, Kefalonia en Ithaka! In 12 dagen hopt u, met een betrouwbare fiets en met zorg samengestelde routebeschrijving, van het ene naar het andere betoverende eiland. De pittoreske, idyllische hotels, hartelijke bevolking, uitgestrekte olijfboomgaarden, wilde bloemen en azuurblauwe zee doen het lijken alsof u in een droom bent beland. Speciaal voor u, als lezer van deze krant, hebben wij gratis boothuuren een uitmuntend Grieks 3-gangendiner geregeld. Ook aan uw vliegreis, hotels, ontbijt en fietshuur hebben wij gedacht. Het is onze meest duurzame reis van 2015. De Kras-klanten beoordelen deze reis niet voor niets met een 8,7... Boek snel en beleef het zelf! Vertrek op maandag van 25 april Fietsniveau t/m 26 september 2016 Lezersprijs 12 dagen nü vanaf €999 Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inbegrepen: vliegreis Amsterdam-Zakynthos v.v. met TUIfly, handbagage, transfer luchthaven-accommodatie v.v., 11 nachten verblijf in uitstekende familiehotels, 11 x ontbijt, welkomstpakket met lokale lekkernijen, 1 traditioneel geschenk per kamer, gebruik toerfiets (Mongoose Crossway 2012 of gelijkwaardig) met fietstas en plaksetje, kaartmateriaal en Nederlandstalige fietsroutes, bagagevervoer tussen de hotels, Nederlandssprekende vertegenwoordiger ter plaatse en gratis boothuur (op dag 9) en 3-gangendiner op (dag 1) t.w.v. 50 per persoon. Niet inbegrepen: zie onze website. Dag 1: heenreis en welkomstdiner. Dag 2: ontspannen fietstocht door het agrarische landschap van Zakynthos. Dag 3: per boot naar Poros op het ruige Kefalonia, heerlijk fietsen. Dag 4: rondje Kefalonia naar de hoofdstad Argostoli. Dag 5: langs mooie stranden en vissersdorpjes naar het noorden. Dag 6: rustdag. Dag 7: via de kustweg naar de haven van Sami. Tip: de grot van Melissani. Per boot naar Ithaka. Dag 8: schitterende routes naar historisch Stravros. Dag 9-10: ontdek Vathi per gratis motorbootje! Via Kefalonia terug naar Zakynthos. Dag 11: genieten aan de haven en baai van Laganas. Dag 12: terugreis. Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/lR83077 of bel met Kras: 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83077 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 24 januari 2016.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74