k Colofon SfU'ruen (J) mensen inq.nl Familieberichten Van der Hooft uitvaartzorg Dirkje Cornelia Lokerse-de Koeijer Ditty Lokerse-de Koeijer Ditty Lokerse Maria Rentmeester - de Lange Pieternella Goudzwaard-de Looze Rinus Kole DE VLIEGER Gelukkig zijn, is niet krijgen wat we verlangen, maar tevreden zijn met wat we hebben. Kwaliteit van het leven heb je niet voor het kiezen. Geniet daarom van wat je is gegeven, want er valt zoveel te verliezen. God geeft ons de kracht, kracht om vast te houden en kracht om los te laten. Verdrietig en diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee zij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve moeder en onze zorgzame, belangstellende oma - Ditty - weduwe van Jacob Lokerse Yerseke, 13 december 1934 - Goes, 6 januari 2016 Dave in liefdevolle herinnering Sylvia Romy, Bo, Sem Onze oprechte dank gaat uit naar de verpleegkundigen van Allévo en alle medewerkers en vrijwilligers van Hospice Het Clarahojje voor de liefdevolle aandacht en verzorging. Floris de Voogdstraat 24 4472 BS 's-Heer Hendrikskinderen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ditty op maandag 11 januari van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De herdenkingsdienst wordt gehouden op dinsdag 12 januari om 13.30 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Plein 1 te 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het 'Heer Hendrikhuis', Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen gelegen heid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en (oud) tante echtgenote van Jaap Lokerse f 2013 We weten Ditty in Gods hand geborgen. Dat dit vertrouwen Sylvia en de kleinkinderen troost en sterkte mag geven. Yerseke: Corrie en Willem Bakker-de Koeijer Kapelle: Jo en Jan van Strien-de Koeijer Kapelle: Dies en Paulien de Koeijer-de Jager Tanilba Bay: Sas en Joan de Koeijer-Vale (Austr) Kay f Goes: Cobie en Joop Jobse-de Koeijer Middelburg: Ina en Adri Kole-de Koeijer Vlake: Jos en Matty de Koeijer-Schrijver Ouddorp: Fina en Piet van der Stoep-de Koeijer Harlingen: Janny en Hans van Stee-de Koeijer 's-Gravenpolder: Martha de Koeijer Bleskensgraaf: Gerard en Bep van der Dussen-van den Bergh Forra f (achter)neven en -nichten Ditty Lokerse - de Koeijer Na een jarenlange liefdevolle en waardevolle vriendschap nemen wij verdrietig afscheid van Haar warmte en gastvrijheid zijn onze dankbare herinneringen aan haar. Sylvia, Romy, Bo en Sem veel sterkte. Rien en Leny Rouw Monique, Marco en Evy Edwin, Susanne en Jordy Goes, 6 januari 2016 'k Wil U, o God, mijn dank betalen, Uprijzen in mijn avondlied. Na bijna 100 jaar heeft onze lieve "Oma" deze aarde verlaten gehuwd geweest met Adrie Rentmeester f eerder gehuwd geweest met Jan Kouwer f Geboren te Colijnsplaat 22 april 1916 Overleden te Goes 6 januari 2016 Ruimdenkend, weinig woorden, een groot hart. Veere: Rinus en Jeannet Leenke en Patrick Bart en Ellen Teun en Anne Wageningen: Yvonne en Jac Sanne en John Maaike V en Rogier Correspondentieadres: Van Bourgondiëlaan 22, 4351 NS Veere De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 11 januari a.s. om 12.30 uur in de Heilige Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 in Goes. Aansluitend brengen we haar naar de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad in Goes. Na afloop van de begrafenis bent u welkom in de Maria Magdalenazaal van bovengenoemde kerk, waar gelegenheid is tot condoleren. Wij willen u van harte danken voor uw bewogen meeleven voor en na het ontslapen in Christus van mijn dierbare vrouw, onze lieve mama en onze kostbare oma Nellie Bovenal dank aan God, de Eeuwige IK BEN, die was, is en zal zijn. Chris Goudzwaard Maja en Peter Esther-Elianne Ruwan Zierikzee, januari 2016 Hierbij willen we iedereen bedanken, voor het meeleven tijdens de ziekte en bij de begrafenis van onze man en vader Van dichterbij en veraf, kwamen ze ons de hand drukken. Dit heeft ons erg goed gedaan. J. Kole-van de Gruiter en kinderen Middelburg, januari 2016 Lokaal, vertrouwd, betrokken. nilieberichten kijk ook op vrijdag 8 januari 2016 15 o niensenUnq.nL Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze schoonzus en tante Weduwe van Jaap Lokerse Wij wensen Sylvia, Romy, Bo en Sem veel sterkte met dit grote verlies. Wemeldinge: Leny v/d Vliet - Lokerse t Rinus v/d Vliet t Goes: Bets Verschuur - Lokerse Dies Verschuur t 's Heer Hendrikskinderen: Nelly Peels - Lokerse Rienus Peels Neven en nichten J*-w c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73