Familieberichten üyarlailari q 4 JacobaCatherina Beurkens-van de Sande kükookop q fflensenlinq.nl 14 vrijdag 8 januari 2016 =S Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Willy Cornelia Martina Beek Wil- in de leeftijd van 80 jaar. Frans (in liefdevolle herinnering) Karin en Aart Stefan en Kirsten Ilona en Diego Joey Gerard en José Danny, Senna Michael en Aliszandra, Waylon Martin en Nichon Jimi en Marcia Evita Suus en Marcel Ferry Pim en Hélène 6 januari 2016 Zeilmarkt 21, Vlissingen Correspondentieadres: Beursstraat 11,4381 CC Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 12 januari om 13:30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bram de Kam Wij ontvingen het droevige bericht dat onze buurman is overleden. Bram de Kam Wij wensen de familie veel sterkte toe. J. Verhulst E. Flipse-Minderhoud Fam. Elzinga Fam. van der Werf Fam. Verstraate Fam. van der Welle Fam. van Vaardegem Fam. de Bruijne Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet zij redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Je was zo sterk, maar had geen kracht meer. Je had nog zo 'n wil, maar had geen macht meer. Verdrietig, maar dankbaar dat haar langdurig lijden over is, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve en altijd bezorgde en zorgzame mam, schoonmoeder, tante en zus Cobie Steenbergen, 5 juli 1922 Breda, 6 januari 2016 sinds 2006 weduwe van Laurens Beurkens Draagster van het verzetsherdenkingskruis. Coby en Raymond Laurien Catie Correspondentieadres: Familie Beurkens P/A Uitvaartverzorging Van Gemert Heuvelstraat 181 4812 PJ Breda De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 11 januari om 11.00 uur in het Van Goghkerkje te Zundert, waar na aldaar de begrafenis plaatsvindt. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren vóór aanvang van de dienst en persoonlijk na de dienst in het nabij gelegen restaurant De Wissel. "Mijn speciale dank gaat uit naar Zorggroep 3 van seniorenresidentie Ruitersbos, voor de liefdevolle verzorging van mam en hun steun aan mij en Rag. Ook Lgdia en ds. Van Meggelen hartelijk dank. Roos de Koning - de Quelerij Jaap Platteeuw Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hendrika Adriana Monnier-Bouwman Hennie Vlissingen, j" Vlissingen, 3 juni 1946 6 januari 2016 Henk Monnier Danielle en Jef Bakker-Monnier Yrsa in liefdevolle herinnering Mika Sune Marco Monnier Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en dokter Bronzwaer voor de goede begeleiding. Coosje Buskenstraat 134e 4381 LH Vlissingen De crematieplechtigheid zal worden gehouden op dinsdag 12 januari om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid onder genot van een drankje na te praten met de familie in de koffiekamer van het crematorium. -In plaats van bloemen stellen wij een gift aan het KWF op prijs.- Hennie Monnier-Bouwman Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Pieter Dingenis Verhulst Kamperland, Sint-Oedenrode, 11 november 1943 5 januari 2016 Kamperland: Jacomien Verhulst Tom Marius Kamperland: Dick Verhulst (in herinnering) Joke Verhulst-Davidse Jeanette en Jan-Willem Karien en Joost en kinderen Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze beste, altijd opgewekte en meelevende oom Wij wense de familie veel sterkte toe. Bram Roelse Sien Roelse t Piet en Loes Roelse-Lous Sien en Willem t Huibregtse-de Kam Bo en Diny de Kam-Hengst Ina en Jan Sturm-de Kam Gerard Murre en Hester Bontekoning Fransien en Jan Jakobsen-Murre Daan en Marleen Gabriëlse-Walhout Piet en Addy Gabriëlse-de Voogd Adrie Gabriëlse t en Els van Vaardegem Westkapelle, 6 januari 2016. We hebben afscheid moeten nemen van onze tante in de leeftijd van 97 jaar. uit aller naam: familie de Quelerij JHO J I J NI 1111 jÜfl De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. correspondentieadres: dhr P.J. de Blok Van Hogendorpweg 86, 4384 HB Vlissingen. Onverwacht is op 77 jarige leeftijd overleden Vele jaren betrokken bij onze vereniging als lid, bestuurslid en als organisator van tal van activiteiten. Wij wensen de familie veel sterke toe met dit grote verlies. Bestuur en leden van handbalvereniging G.S.C. Groot is het verdriet na het veel te vroeg overlijden van onze schoonzus en tante Wij wensen Henk, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Yvonne en Gervan Marion-Monnier Vincent, Leonie Jorrick Ronald en Patricia Casper, Jonas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72