IINNEN&BUI1 7 0 KIJK VERGELIJK Deze monumen(ale parels slaan nog Ie koop We hebben een klein tuintje. Fijn voor de katjes en om te barbecueën, maar groene vingers hebben we niet echt GAPINGE NOORDGOUWE VEERE ZIERIKZEE was in orde. We waren zo blij met ons huis dat we de avond dat we de sleutels kregen in ons huisje heb ben gegeten, zonder meubels, voor de gashaard op de grond. Hetzelfde weekend zijn we nog verhuisd. We hebben zelf alleen een muur in een petrolblauwe kleur geschilderd om het meer eigen te maken en wat pit te geven." Vocht Verder was het allemaal keurig. „Ze hebben de muren goed strakgetrok ken en de oude elementen komen nog prima tot hun recht. Er is overal dubbel glas, zelfs in het kleinste raampje in de bergruimte naast onze slaapkamer. Op een en kele plek op de muur hebben we last van vocht, maar wat wil je met een fundering uit 1788? We zijn wel wat gewend. Ons huurhuis in Ou- werkerk had geen centrale verwar ming, alleen een gaskachel. Ook was er eerst geen dubbel glas. En dit huis is een maat groter, wat heel fijn is voor de katten." Drankje Ouwerkerk hebben ze tot nu toe dan ook nog niet gemist. Martijn: „Je kunt hier alles op de fiets doen, er zijn winkels in de buurt en in het weekend pak je gemakkelijk even een drankje in een café of op het terras. We hebben een klein Ook wonen in een sfeervol monument? Kijk dan eens naar deze pareltjes in Middelburg, Noord- gouwe, Veere, Zierikzee en Gapinge. Misschien zit uw droomhuis er wel tussen. tuintje, zonder achterom, maar dat geeft niet. Fijn voor de katjes en om te barbecueën, maar groene vingers hebben we niet echt." Komend voorjaar staat er boven dien iets leukers op de planning van het jonge stel. Ze trouwen dan in het oude stadhuis van Zierikzee. Martijn vroeg Annemarijn tijdens een weekendje Brussel. De datum staat vast, de jurk is ge kocht en met het vervoer komt het vast ook wel goed: het is slechts een paar minuten wandelen naar het stadhuis. Annemarijn: „En dan zou het leuk zijn als er kinderen komen. We hebben nu twee badkamers. Voor een baby kunnen we er wel eentje opofferen." MIDDELBURG vrijdag 8 januari 2016 Adres: Dorps straat 13 Type: Woon boerderij Prijs: €275.000 Bouwjaar: voor 1906 Kenmerken: Het huis telt 9 kamers. Ook horen er stallen bij. Het tuintje is vooral leuk voor de katten. Adres: Ring 3 Type: Heren huis, half vrij staand Prijs: €350.000 Bouwjaar: 1870 Kenmerken: Heel ruime wo ning met een grote tuin en 6 slaapkamers. Adres: Kaai 91 Type: Grachten pand Prijs: €995.000 Bouwjaar: 1582 Kenmerken: Uitzicht op Veerse Meer. Het huis heeft 4 woonlagen en een tuin met achterom. Adres: Bagijne- straat 5 Type: Tussen woning Prijs: €199.000 Bouwjaar: 1918 Kenmerken: Beschermd stadsgezicht. De woning heeft een garage en een achtertuin. een huis 44 EVEN VOORSTELLEN Annemarijn Gast (26) woont samen met Martijn Rentier (27). Beiden groeiden op Schouwen- Duiveland op. Annemarijn is receptioniste bij Klaas- sen Notarissen in Zierik zee en Martijn geeft les in groep 5 en 6 op de basis school in Oosterland. Adres: Varkens- markt II en 13 Type: Tussen woning Prijs: €329.000 Bouwjaar: 1750 Kenmerken: De begane grond is een restaurant. De eerste en tweede verdie ping van beide panden zijn ver bouwd tot één woonhuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 58