OyarJailau 0;ari£ïï Bsjicfiisf] Colofon O mensen inq.nl Familieberichten MMB mj* Van der Hooft uitvaartzorg Dirkje Cornelia Lokerse-de Koeijer Ditty Lokerse-de Koeijer Daniël Goethals Lokaal, vertrouwd, betrokken. amilieberichten kijk ook op Op 5 januari 2016 is Willy van de Bosch van ons heengegaan in de leeftijd van 61 jaar. Lieve Willy, Bedankt voor wie je was! Bedankt voor je vriendschap. Bedankt voor je muziek. Bedankt voor je lach. Bedankt dat we de eer hadden voor jou te mogen zorgen. Bedankt lieve Willy, het ga je goed! Sterkte voor allen die Willy gekend hebben. Willy woonde op Sterredreef 25 te Clinge. Cliënten en medewerkers Sterredreef 25 te Clinge, Tragel Zorg Maarten van Leenen Jaap Platteeuw Gelukkig zijn, is niet krijgen wat we verlangen, maar tevreden zijn met wat we hebben. Kwaliteit van het leven heb je niet voor het kiezen. Geniet daarom van wat je is gegeven, want er valt zoveel te verliezen. God geeft ons de kracht, kracht om vast te houden en kracht om los te laten. Verdrietig en diep ontroerd door de moed en de kracht waarmee zij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven en intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend en gedaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve moeder en onze zorgzame, belangstellende oma - Ditty - weduwe van Jacob Lokerse Yerseke, 13 december 1934 - Goes, 6januari 2016 Dave in liefdevolle herinnering Sylvia Romy, Bo, Sem Onze oprechte dank gaat uit naar de verpleegkundigen van Allévo en alle medewerkers en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje voor de liefdevolle aandacht en verzorging. Floris de Voogdstraat 24 4472 BS 's-Heer Hendrikskinderen. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Ditty op maandag 11 januari van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De herdenkingsdienst wordt gehouden op dinsdag 12 januari om 13.30 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Plein 1 te 's-Heer Hendrikskinderen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in het 'Heer Hendrikhuis', Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen gelegen heid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en (oud) tante echtgenote van Jaap Lokerse f 2013 We weten Ditty in Gods hand geborgen. Dat dit vertrouwen Sylvia en de kleinkinderen troost en sterkte mag geven. Yerseke: Corrie en Willem Bakker-de Koeijer Kapelle: Jo en Jan van Strien-de Koeijer Kapelle: Dies en Paulien de Koeijer-de Jager Tanilba Bay: Sas en Joan de Koeijer-Vale (Austr) Kay f Goes: Cobie en Joop Jobse-de Koeijer Middelburg: Ina en Adri Kole-de Koeijer Vlake: Jos en Matty de Koeijer-Schrijver Ouddorp: Fina en Piet van der Stoep-de Koeijer Harlingen: Janny en Hans van Stee-de Koeijer 's-Gravenpolder: Martha de Koeijer Bleskensgraaf: Gerard en Bep van der Dussen-van den Bergh Forra f (achter)neven en -nichten flVJ Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je liefhebt missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven die wij hebben gekregen na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Dit heeft ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Schoondijke, december 2015 JACOB IZAAK (JAAP) QUAARS Goes, 6 januari 2016 ■s Ik zie een poort wijd open staan Joh. de Heer: 140 Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander is, thuis in zijn vertrouwde omgeving overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Esther de Graaf in de leeftijd van 82 jaar. Hoek: E. van Leenen-de Graaf Axel: Magda en Jan Michelle en Fabian Middelburg Eli Hoek: Leo en Hendrika Martin Daniëlle en Robin Hoek Karina en Dick Elianne Hoek, 6januari 2016 Gerberalaan 48 4542 CP Hoek Maandag 11 januari is ervan 12.45 uur tot 13.20 uur gelegen heid tot condoleren in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna om 13.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Zondag 10 januari is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37teTerneuzen. Onze dank gaat naar de medewerkers van ZorgSaam Thuis, Huisartsenpraktijk Hoek en Ziekenhuis de Honte, afd. A2 voor alle goede zorgen. Onverwacht is op 77 jarige leeftijd overleden Vele jaren betrokken bij onze vereniging als lid, bestuurslid en als organisator van tal van activiteiten. Wij wensen de familie veel sterke toe met dit grote verlies. Bestuur en leden van handbalvereniging G.S.C. vrijdag 8 januari 2016 19 De vele kaarten, bloemen, troostende woorden of even een arm om ons heen. Dit alles was hartverwarmend na het overlijden van mijn lieve man, (schoon)vader en opa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Lien, Marion en Eduard, Jaap en Christine, Romano Breskens, januari 2016 Dank aan Uitvaartverzorging Quataert voor de goede begeleiding voor, tijdens en na de crematie. Tevens danken wij dhr. Jacob 't Hart voor de wijze waarop hij onze woorden en herinneringen op zo'n voortreffelijke wijze heeft weten uit te spreken. Schoorkenszandweg 8b - 4431 NC 's-Gravenpolder www.vanderhooftuitvaartzorg.nl - info@vanderhooftuitvaartzorg.nl Meld een overlijden op 0113 311 517. 24 uur per dag. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50