üyarlaile/j O Colofon Familieberichten O Mensen inq.nl Michiel Fikke b milieberichten kijk ook op Willy Jacobus Augusta van den Bosch Marcel Jacomina Maria de Putter Mimi donderdag 7 januari 2016 19 Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve broer, schoonbroer en oom Hij overleed in de leeftijd van 61 jaar. Sas van Gent: St. Jansteen: Hengstdijk: Terneuzen: Betsy en Tinus t van Rossum-van den Bosch Mariëtte en Theo de Kind-van den Bosch Jacqueline en Eduard Kint-van den Bosch George en Lilian van den Bosch-Dutrée Neven en nichten 5 januari 2016 Correspondentieadres: Sweelinckhof 54, 4536 HC Terneuzen U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 8 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 9 januari om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Een woord van dank aan alle medewerkers van Trage/zorg in Clinge voor hun goede en liefdevolle verzorging in de afgelopen jaren. Het heeft Willy en ons goed gedaan. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Intens verdrietig, maar ook heel dankbaar voor alle liefde die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve en zorgzame man, onze papa, opa echtgenoot van Annie Vermeire A Oosterhout, 23 november 1935 tTerneuzen, 4 januari 2016 Aardenburg: Annie Fikke-Vermeire Lunteren: Martin en Katrien Matthijs, Thomas Hoofddorp: Nicole en Eric Martijn, Julia Terneuzen: Stephan en Nicole Martijn, in liefdevolle herinnering Jasmijn, Merlijn De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 9 januari 2016 om 10.30 uur in de R.K. kerk Heilige Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg. Gelegenheid tot condoleren in de kerk, na de uitvaartdienst. Wij bieden ook de gelegenheid aan belangstellenden om afscheid te nemen van mijn man, onze papa, opa op zaterdag 9 januari 2016 om 12.30 uur in de aula van het uitvaartcentrum De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem. Daarna wordt Marcel in beslotenheid gecremeerd. Onlinecondoleren kan op www.denachtzon.nl Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht ontvingen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Zuidstraat 8, 4527 CE Aardenburg Na een leven dat altijd in het teken stond van werken en zorgen, is na een kort ziekbed overleden onze lieve zus en tante 15 juni 1933, Terneuzen, 5 januari 2016 Wij zijn dankbaar dat haar veel pijn en een lange lijdensweg bespaard zijn gebleven. E.P. van Leeuwen-de Putter G.W. van Leeuwen in dierbare herinnering P.E. Kanters-de Putter A. Kanters in dierbare herinnering M.J. van der Heijde-de Putter in dierbare herinnering D. van der Heijde in dierbare herinnering A.D. de Putter in dierbare herinnering C. van Veen in dierbare herinnering J.M. de Bruijne-de Putter J.C. de Bruijne in dierbare herinnering Neven en nichten Correspondentieadres: coöperatie DELA, T.a.v. Fam. De Putter De Wijper 8, 4726 TG Heerle. U kunt afscheid nemen van onze zus in zaal 8 van de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 in Terneuzen op zaterdag 9 januari van 10.15 tot 10.40 uur. De dienst van woord en gebed wordt aansluitend gehouden in voornoemde kerk, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenisplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in voornoemde kerk. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Email Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51