Golden Tulip Noordwijk Beach 0 Golden Tulip €99, HET SNEEUWT IN NUWEG V Gratis exool sieraad HET SAUERLAND! 30 donderdag 7 januari 2016 3-daags Winters genieten aan Zee Lezersprijs vanaf 79,- p.p.* Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Schitterende natuur, prachtige vergezichten en 3 DAGEN INCL. ONTBIJT EN 2 x 3-GANGENDINER Adviesprijs €189 p.p. LEZERSPRIJS slechts €84 p.p. Adviesprijs €199 p.p. LEZERSPRIJS slechts 99 p.p. exc&uieft... Bij iedere boeking een Slechts 3 DAGEN ALL INCLUSIVE heerlijke gerechten om je vingers bij af te likken! Boek nu deze lezersreis ~\SüP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl. toeristenbelasting circa 2,40 p.p.p.n. Toeslag 1 persoon 40,- per nacht. Toeslag kamer met zeezicht 15,- p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. LO. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. t/m 17 maart 2016 79,00 p.p. aankomst zondag t/m donderdag t/m 17 maart 2016 85,00 p.p. aankomst vrijdag en zaterdag Dit arrangement is geldig voor genoemde data o.b.v. beschikbaarheid. De bloemenbadplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker wegdromen aan het strand of wandelen op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aan een van de vele musea in de buurt. Of u nu voor een sportief of juist een ont spanningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is directgelegen aan het strand en boulevard en beschiktovercomfortabelekamersaan land en zeezijde, een brasserie met een overdekt verwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voorzien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro-massage. Wij hopen u te mogen begroeten in ons hotel en zullen ons uiterste best doen om u een aange naam verblijf te bezorgen. Kinderen tot en met 12 jaar (max. 2 kinderen) verblijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies en ontbijt (ditzijn altijd zeezijde kamers, dus geldt hiervoor een toeslag). 3-daags Winters genieten aan Zee: Ontvangst metwarme chocolade melk en huisgemaakte brownie 2xovernachtingineenkameraande landzijde 2x ontbijtbuffet lx drie gangen diner Gratis gebruik zwembad en relax center Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071-36192 05 of via e-mail: reservations@goldentulipnoordwijk beach.nl o.v.v. wintersgenietenaanzee- arrangement NOORDWIJK BEACH Hotel Hochlarid/Schmallenberg-Bad Fredeburg Hotel Hochland biedt de ideale setting voor een heerlijke vakantie in het Duitse Sauerland. In het restaurant geniet u iedere ochtend van een uitgebreid ontbijtbuffet. En na een dag in de frisse berglucht kunt u in het gezellige hotel restaurant Lenny's genieten van een overheerlijk 3-gangen- diner. Er wordt met liefde gekookt en gebruik gemaakt van verse gerechten. In de bar kunt u de avond afsluiten meteen drankje. De comfortabele kamers zijn voorzien van een zithoekje, bureau, satelliet-tv, kluisje en een badkamer met bad en/of douche, toilet en haardroger. Als gast mag u gratis gebruik maken van het verwarmde binnenzwembad en de sauna. Ook worden er wellness behandelingen aangeboden (tegen betaling). Er is gratis parkeer gelegenheid bij het hotel. Bad Fredeburg is een jong kuuroord met de echte traditionele Sauerland sfeer; veel hout, leisteen en vakwerk. Het historische centrum van de stad Schmallenberg ligt op slechts enkele kilometers. Bij voldoende sneeuw kan er goed geskied worden in Winterberg, te bereiken in 20 minuten rijden. De Rothaarsteig, die leidt van Dillenburg naar Brilon in Bad Fredeburg, is ideaal voor heel wat mooie wandeltochten, terwijl u de frisse lucht inademt en de omgeving zijn rustgevende werk laat doen. LandgasthofWiillner/Winterberg-Altenfeld Gelegen op het schilderachtige platteland van Sauerland staat dit gastvrije landhotel bekend om de warme en huiselijke sfeer. De typisch Duitse inrichting doet gezellig aan. De dagbegintmeteen uitgebreid ontbijtbuffet, datniets te wensen overlaat. In de avond kunt u genieten van heerlijke lekkernijen. Gasten waarderen de traditionele gerechten met vlees en worst van eigen slacht. Proef eens de huis gerookte ham op gerstelbrot! Verse melk en eieren komen van naburige boerderijen. In de kelder staat een grote selectie van heerlijke wijnen en verschillende soorten Pils. Zelfgemaakt gebak maakt het aanbod compleet. De ruime kamers zijn te bereiken per lift en zijn voorzien van een televisie, telefoon, zithoekje en een badkamer met douche en toilet en haardroger. Vanuit uw raam heeft u een prachtig uitzicht over de omliggende velden en bergen. Het hotel heeft een infraroodcabine, sauna, kegelbaan en een midgetgolfbaan (tegen betaling). Er is gratis parkeer gelegenheid bij het hotel. Het kleine plaatsje Altenfeld ligt tussen Winterberg en Schmallenberg. Vanuit hier starten vele wandel- en fietspaden. Wintersporters vinden de skilift van Winterberg, de bobsleebaan en tal van langlaufpistes op minderdan 15 minuten rijden van het hotel. Hetskigebied Bödefeld-Hunau ligt op slechts 3 km afstand. 2 overnachtingen 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2x3-gangendiner gebruik van het zwembad en de sauna 10% korting op massages en schoonheidsbehandelingen 1 fles mineraalwater op de kamer kaart met wandelroutes in de omgeving per boeking ontvangt u een willekeurig sieraad van EXOAL cadeau Prijs: 84 p.p. in een 2-persoonskamer. Toeslag 1-pers.kamer: €4,50 per nacht Toeristenbelasting: 2 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen. Beschikbaarheid: t/m april 2016 Boekingskosten: 15 per boeking 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet 1 x lunch (zelf te maken van het ontbijtbuffet of kleine middag snackof soep) 1 x in de namiddag koffie/thee met gebak 2x3-gangendinerofbuffet Water, frisdrank, limonade en huiswijn-en bier tijdens lunch en diner inbegrepen 1 x per verblijf kegelen op de kegelbaan (t.w.v. €10) 1 x per verblijf bezoek zoutgrot in Winterberg (t.w.v. €8,50) gratis wifi gebruik fitness en infraroodcabine per boeking ontvangt u een willekeurig sieraad van EXOALcadeau. Prijs: 99 p.p. in een 2-persoonskamer. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 1 kind t/m 10 jaar gratis en van 11 t/m 14 jaar 50% korting. Toeristenbelasting: 1,75 p.p.p.n. ter plaatse te voldoen. Beschikbaarheid: t/m april 2016 Boekingskosten: 15 per boeking. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 30